זקוקה לעצה

לי6

New member
זקוקה לעצה

עד שאגיע למרפאה לתחילת מעקב סוכרת בהריון בשבוע הבא, אני ממש לא מרגישה טוב, חולשה, ולפעמים כאילו אני עומדת להתעלף. רופא הנשים אמר שיכול להיות שזה קשור לסוכרת, אבל עד אז, יש עצה? משתדלת לאכול ארוחות קטנות לאורך כל היום, כמובן בלי סוכר, ושום דבר לא משפר את ההרגשה.

פתחת לנו את העמוד השני ../images/Emo13.gif

אם אני מבינה נכון- את ממש בתחילת ההריון. דבר שיכול גם הוא לגרום לחושה קשה. אולי יש לך אפשרות למדוד את רמות הסוכר בלי קשר, אם את מכירה מישהו סוכרתי או אולי לקפוץ למרפאה הרגילה ולבקש מאחות שתעשה לך בדיקה מהאצבע. חולשה כתוצאה מערכי סוכר גבוהים בד"כ מתרחשת בערכים גבוהים מאוד. אם זה המצב כדי אולי לא לחכות עד יום ראשון. אפילו בשביל השקט הנפשי שלך.

לי6

New member
תודה - אגש לאמא שלי...

יש לה סכרת, אמדוד אצלה אני בשבוע ה - 7

לי מה קורה יש עידכונים?

מדדת אצל אמא שלך? הגעת כבר למרפאת הסוכרת? כמו שפינה כתבה לך קצת מוזר סוכרת הריון בשבוע 7 בד"כ זה מעיד שהסוכרת היתה שם קודם

לי6

New member
לא

אצל אמא שלי לא היתה הזדמנות למדוד סוכר לצערי, וביום רביעי בבוקר יש לי תור ראשון למרפאה. ובינתיים - לפתע פתאום אחרי שבועיים של הרגשת חולה, פתאום הכל הסתדר ואני מרגישה מצויין, כל כוחותיי חזרו אלי! כאילו האיזון חזר לגוף. אין לי מושג מה עבר עלי, אולי קשור להריון בלבד או לא. כך או כך, אני ממשיכה להיות קדושה בקשר לתזונה, מקווה שכשאתחיל לעקוב אחרי מדדי הסוכר (זוכרת מהפעם הקודמת...) יתאזן ע"י דיאטה בלבד. תודה על תשומת הלב!

אחלה

שמחה לשמוע. האמת יכול להיות סתם השפעות של מזג האוויר שהיה ממש קשה השבוע. גם אני די הרגשתי ברע בלי הריון
אז מן הסתם ההשפעה עליכן הרבה יותר גדולה.

למעלה