זקוקה לעזרה: החתול אוכל את האוכל של הכלבה

ונוס 26

New member
זקוקה לעזרה: החתול אוכל את האוכל של הכלבה

הוא (החתול) בן שנה וחצי, היא (הכלבה) בת שלוש וחצי. הם מסתדרים נהדר יחד, בהרבה מובנים היא מתפקדת בתור אמא שלו. עד עכשיו לא היו בעיות, הכלבה אוהבת מאד את האוכל שלו ורוצה לאכול ממנו, אבל אנחנו פשוט שמים את האוכל שלו על מדף גבוה, הוא מגיע והיא לא. הכל סבבה. הוא מת על האוכל שלו, אוכל ממנו חמש פעמים ביום, שוב, הכל סבבה. אבל מה, לפני שבוע קנינו לה אוכל חדש, סוג אחר שלא היה עד עכשיו, היא מעדיפה את הסוג הזה על הקודם. מסתבר שגם הוא. על אף שלשניהם יש אוכל של אותה חברה (ד"ר פט), החתול לחלוטין מעדיף את האוכל של הכלבה. הוא זנח לחלוטין את האוכל שלו, לא נגע בו כבר כמה ימים ומחסל לה את כל האוכל. אני יודעת ממאמרים של וטרינרים שקראתי באינטרנט שהאוכל של החתול והכלב שונים מבחינה תזונתית ולא מספקים אותם צרכים, ושזה לא בריא לחתול לאכול אוכל של כלבים ולהפך. אבל מה אני יכולה לעשות? לכל מקום שאליו הכלבה מגיעה גם החתול מגיע (באופן כללי הוא מגיע לכל מקום אפשרי...), הכלבה רגילה שהכלי שלה תמיד מלא והיא אוכלת ממנו מתי שהיא רוצה - אני לא יכולה לתת לה אוכל רק בשעות מסוימות כי כבר שלוש שנים היא אוכלת לפי בחירתה בשעות משתנות. יש לכם איזשהוא רעיון איך לגמול אותו מהמנהג האיום והנורא הזה? אגב, כשאנחנו נותנים להם עצמות אין סיכוי שהיא תרשה לו לגעת בצלחת שלה, והוא יודע את זה (מנסה לחטוף, אבל נמנע), אבל במקרה הזה אפילו שהיא יודעת שזה האוכל שלה היא מרשה לו. מקווה שמישהו יציע פתרון יעיל...

yoory

New member
פתרון:

שימי לחתול מעורבב. החתול שלי אוכל אוכל של כלבים, וחוץ מזה שהוא מגרד דלתות ונובח הכל בסדר איתו. אני רצינית.

מזון של כלבים לא מתאים לחתולים

הוא עני בחלבון לעומת הדרישות התזונתיות של חתולים. כמו כן חסרים בו מינרלים ווטימינים שחתולים צריכים וכלבים לא. גם את (yoory) וגם ונוס צריכות לתת לחתול אוכל של חתולים. ונוס: נסי לתת לכלבה אוכל בשעות קבועות וללמד אותה לסיים אותו. כך לא יהיה לחתול אוכל חופשי של הכלבה.

למעלה