זקוקה לעזרה-בעיקר מהגברים

זקוקה לעזרה-בעיקר מהגברים../images/Emo25.gif

היי, אני בת 20 פלוס. והשאלה שלי היא: איפה אני אמורה להסתובב על מנת שאכיר גברים??? בעבודה - אין מצב. באינטרנט - אני מכירה באינטרנט את רוב הגברים ובא לי גם להכיר בחוץ. דרך חברות - גם אין מצב. מה נשאר??? אגב, וכשאני יוצאת עם חברות - בדרך כלל לא מתחילים אותי...אולי אני משדרת משהו מרתיע..לא יודעת..אבל מה לעשות? איפה מכירים?? אגב, אנשים באמת מכירים ברחוב?

seeyou

New member
../images/Emo13.gif -מכירה באינטרנט את רוב הגברים ?

The eyes do not see what the mind does not want. Indian Proverb קצת קשה להאמין שמצד אחד את -מכירה באינטרנט את רוב הגברים מצד שני -בדרך כלל לא מתחילים אותי לכולנו יש מטרות בחיים וסדר עדיפויות זה נכון שלפעמים האדם הנכון נמצא על ידינו אך לא שמים לב... את יודעת מה ההבדל בין צייד לדייג? הדייג זורק חקה...מחכה שיתפוש דג צייד,משקיעה מאמץ,הולך בעכבות הצייד שהוא רוצה,לומד את התנהגותו... יוסי

למה קשה להאמין?../images/Emo99.gif

למה קשה להאמין? איפה הסתירה פה? אני מכירה באינטרנט את רוב הגברים כי אין לי מקום אחר להכיר אותם. אני מודה שאני לא יוצאת המון, אני יוצאת פעם בחודש...-לא מספיק??? ובכלל, לאיפה אני אמורה לצאת?? דבר שני, אהבתי בטירוף את הדוגמא של הצייד והדייג - אתה גדול...

seeyou

New member
אנטוניה2 צודקת-../images/Emo24.gif-אני מוסיף

ישנו פיתגם שאומר: המטרה מקדשת את האמצעים! לא פוסל שום דרך על מנת להסיג את המטרה שלך-שידוך-חברים-ידידים.... ברור שאם את רוצה גבר רק ליחסי מין זה שונה מאשר גבר למערכת יחסים מורכבים יותר(זוגיות ממוסדת) שברור שכולל גם מין. לשאלתך " בכלל, לאיפה אני אמורה לצאת??" דבר ראשון תביני שאת לא גרה באי בודד, לבד . קשה לתת לך כתובת מדוייקת מאחר ולא ידוע איזה סוג של בחורה את-מה הרקע שלך-אשכלתך-תחום עיניין... חשוב להכנס למעגל העבודה על מנת לחזק את הביטחון העצמי שלך בלי קשר לבן זוג. אני,לדוגמה התחלתי ללמוד לא פעם אחד(!!) שפות ...או הלכתי ל"הרצאות",הכול על מנת להכיר בנות אחרות ,לא רק אלו של החוף או של הברים. לא שאלו לא בסדר-פשוט זה לא הטעם שלי... בסוף פגשתי בחורה בתחנת אוטובוס שהיא אישתי היום! בהצלחה יוסי

seeyou

New member
../images/Emo8.gifאם את חולה על מקרים כאלה

למה לי לגרום לך החמרה? ישנו משפט שאומר:"אל תעשי מה שאני אומר-תעשי מה שאני מתכוון". מוסר השכל של הדוגמה שלי...לא חשוב מה או איפה מחפשים- הגורל פותר כול בעיה. אני כן מאמין בגורל-לא של אלו שקוראים בקלפים או בנס קפה....

קורסים, חוגים- כל מקום שיש אנשים

רצוי כמובן לבחור בדברים שמענינים גם גברים. קורס תפירה כנראה לא יגדיל את מספר מכרייך הגברים- אבל קורס שחיית פרפר , שחמט, טאי צ'י, קורסים שונים באוניברסיטה, התנדהות וכולי- אולי כן. ואגב אין כל רע באינטרנט , להפך. ולפעמים- הדברים האלה פשוט באים מעצמם ובמקרה.

אבל איפה?

אבל איפה הקורסים האלה? ובכלל, זה עולה המון כסף..-אני לא עובדת כרגע..

אורנית -

גברים את יכולה להכיר בכל מקום. אין המלצה מסויימת שאנשים יכולים לתת לך פה, ונראה לי שאת יודעת את זה. ככה פשוט עובד העולם - ואם תשאלי אנשים איפה הכירו לעולם לא תשמעי תשובות זהות. הבעיה העיקרית לפי מה שהבנתי היא שאת קצת לחוצה מהמצב, קצת חוששת, וקצת לא מבינה. אם זה המצב - אז הפתרון הוא באמת להשתחרר. לא לצאת למקום כלשהו במחשבה : אולי היום אכיר מישהו. אלא להנות מהיציאה עצמה ולשנות את הגישה שלך ואת דרך החשיבה שלך. שנני מנטרות מחזקות שיוציאו לך את כל הרעל, והכניסי לעצמך לראש שאין תשובה לשאלתך, ושלפעמים גם מותר לא להבין למה ואיך. תסמכי עליי, ואולי זה נשמע כמו קלישאה מעצבנת, אבל זה נכון - זה מגיע כשלא מחפשים. שיהיה לך בהצלחה.

תצאי לבארים

ואם אין לך לצאת עם חברות תצאי לבד לצאת פעם בחודש בהחלט לא מספיק ולרוב לא מכירים ברחוב. כאילו מעטים כן.. אל תבני על זה.

למעלה