זה נכון שמשינה מתאחדים?

חחח אצלנו היה מצחיקקק../images/Emo187.gif

באתי להגיד לחברה שיושבת לידי שתפסיק להזיז ת'שולחן והיא בדיוק באה להגיד לי ואני קולטת את כל הכיתה אומרים אחד לשני להפסיק להזיז ת'שולחן חחחחחחח היה גדול אחרי זה קלטנו שזאת הייתה רעידת אדמה והתחלנו לצעוק רק אחרי זעה נזכרו להוציא את כל היצפר לפארק....

"בסן-פרנסיסקו הגשרים זקוקים להחלמה"

זה איזכור רעידת אדמה בשירי משינה הכי בולט שהצלחתי להיזכר בו. אני קצת ישנוני כרגע. עוד איזכורים? מישהו?

Vdrums

New member
כמות מופרזת של חמין, זה גם

יכול להזכיר רעידות (אדמה)

בלללעעע

New member
בדיוק עמדתי לצאת לתגבור בפיסיקה...

ושמעתי משהו נופל, הרגשתי רעידה כזאת ואז פפר רץ אלי לחדר.... חחח ואז הגעתי לבי"ס ואמרו לנו ללכת הביתה חחח..... סתם הלכתי 4 ק"מ....

icודליה

New member
../images/Emo110.gifועוד השמיעו לנו אתפיכס../images/Emo5.gif

אשכרה התחילו דיסקוטק אחרי הרעידת אדמה

בלללעעע

New member
חח פעם יחסית סבלתי אתניקס

אבל בזמן האחרון גיליתי שכל מיני שירים דוחים לאללה הם שלהם- ב.מ.וו שחורה (מה עבר עליהם?... הייתי מתאבדת אם הייתי כותבת שיר כזה...) וכל מיני כאלה שירים בלעכסיים.....

N a V e

New member
היה כיף

הייתי בשיעור אזרחות והייתי בטוח שחבר שלי מזיז את השולחן... ואח"כ כולם כבר היו בחוץ.והביתה.חחח...

כןןןןןןןןןןןןןןן

איזה כיף!!! זה היה פשוט קול! בהתחלה נשענתי על שולחן והרגשתי שזה רועד, אבל חשבתי שזה בגלל שמישהי שמה פלאפון שם והוא רוטט......

מדברייה של "משינה משינה" בצ'ט...

מה? ארדי בנסון,מייקל בנסון בכלל מאתניקס" "רדו בלה בלה זה דיסק בפני עצמו,אחרישיא הרגש"

Tomer 123

New member
האמת היא...

שמבחינה כרונולוגית רדיו בלה בלה באמת בא אחרי שיא הרגש...רק חבל שזו לא אותה להקה...

wendigo

New member
הם התאחדו בקיץ לסיבוב הופעות

ועכשיו הם עובדים על אלבום חדש.

למעלה