זההההההווווו הוא לא בתול יותר !!!!!

Alfa156 GTA

New member
אכן אתה צודק

רכב חדש מהחברה יכול לבוא עם תיקונים של עד 15% בלי ליידע בכלל את הקונה.

את זה אני יודע מנסיון..

עבדתי מספיק זמן בסוכנות רכב חדש... (שעל שמו אני יוותר) אבל גם מכוניות עם קורות דפוקות תוקנו ולא נאמר לבעלים. ואתה צודק. אכן של מניאקים.

סתם סתם מדבר שטויות

כמה אנשים מסבירים לו מה הולך, והוא מתווכח, יש כאלו שאין להם מספיק מספיק בינה והם ממשיכים להתווכח, האמת מה שאלפה אמר זה נכון - שוב מנסיון, אני מכיר מכוניות שעברו אצלינו בטרייד אחרי תאונות של 15-20 אלף ש"ח, הכל תוקן הוחלף ושופץ ולא התגלו שום תיקונים /ליקויים אחרי בדיקות מעמיקות במוסכים שונים. אין מה להסביר לו- נכנס מפה יוצא מהצד השני (כמו לחמור שלי בערך)

dgrwkl1

New member
טרייד אין??????????

מי בכלל מדבר על סוג כזה של קנייה. אני לעולם לא אתקרב לטרייד.לעולם לעולם לעולם! לא פלא שככה אתה מדבר.

dgrwkl1

New member
אין לך מושג מה הולך שם.

כל החברות האל שמציעות טרייד אין.....תוהו ובוהו הולך שם עם המכוניות. לא לגעת! כמות הקומבינות,התככנות,התכססנות,העבודה בעיניים--היא מבהילה. פשוט מבהילה

אחח..השם ירחם במה חטאנו ../images/Emo35.gif ../images/Emo5.gif

לאיית לך את זה
הנקודה פה היא לא שהרכב מטרייד אין, אלא להסביר לך את הנקודה שרכב אחרי תאונה קשה - נמכר כרכב "חדש" שמור ומטופל ואין שום מקום בעולם שיעלה על זה שהרכב עבר תאונה. (כל זה במידה ובתיקון נעשה בידיים מומחיות) ואיזה חלק לא הבנת בזה שרכב חדש יכול להגיע עם 10-15% של פגמים אשר תוקנו והרוכב לא אמור לדעת על זה. אההאא , הבנתי פשוט יש לך ידע שמכוניות כמו פיז'ו מגיעות בספינות יותר משובחות מאשר מאזדות. עזוב כל הודעה אתה מוציא את עצמך יותר
אתה לא מבין בנושא בשיט וממשיך לנסות לטפס על הקיר, דיי רד מזה. סתם עוד ישראלי מצוי. יום טוב.

dgrwkl1

New member
לא מזיז לי נבוכדנאצר

אין לי מושג על איזו חברת מכוניות אתה מדבר,כך שאני לא יכול להתייחס. אני יכול לאמר לך,שסוג הרכבים שאני קונה (ויצא לי לקנות גם מכוניות חדשות חדשות מהאריזה) הם כאלה שאין סיכוי שהיו פגומות. לפחות לא ברכבים שאני נוהג בהם.(פיג'ו 607

יש לי משפט חוכמה בשבילך.

פחחח... פחחחח... מכיר ? אתה זה שצריך ללמוד, תחיה בבועה שלך, והכי מצחיק הרכב שאתה ציינת לא צריך להגיע דפוק מהסוכנות, תן לו את הזמן שלו - הוא יעשה את זה לבד. ואני שמח שלא מזיז לך, אדון בוא וספר לנו.
<- מכיר את האיקון
טוב. לבריאות.

dgrwkl1

New member
אלפא--אני לא מתכוון לריב

אתה תיסע באוטו שלך. ואני אסע באוטו שלי. אני מאוד מקווה שיתמזל מזלך לנסוע גם ב 607--אז תרגיש את ההבדל בין רכב--לסתם גרוטאה.בלי לפגוע אחי.

Alfa156 GTA

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif סבבה.

טוב מצאתי את זה שיעשה לי את השבוע. ענק
תגיד אתה יכול בבקשה לעשות לי טובה ?, תעתיק את ההודעות שלך לפורום רכב... ענק.

dgrwkl1

New member
חחח :) :) :)

אבל אם יש ברשותך למעלה מ 150 אלף ש"ח (למעלה התכוונתי...:) :) אז צור קשר במסרים. אולי תזכה לנסוע באוטו

למה אתה חייב להיות ככה??

כבר נרגעת עם השחצנות הדודי-בלסרית שלך ועכשיו שוב התחלת?? תהנה מהפורום ומרמתתו. אל תנסה להשתלח פה בכולם.

למעלה