ועכשיו.......תורי!

Miniature

New member
me mem emememmee../images/Emo90.gif

איזה חלקים בך את הכי אוהבת? בעקרון אני אוהבת את הכל למרות שלא הכל מושלם. בייחוד הבטן, תחת ואת הציצי שלי אני יחסית אוהבת (אבל הוא עדיין קטן מדי). וכמובן- העיניים. לולא הם הייתי סתם ייצור. איזה את הכי שונאת? ומה את רוצה לשנות? לשפר? להשאיר? הכי שונאת? אני הכי שונאת את האף שלי. הוא שבור וזה מעצבן. נתקן בגיל 18. זהו אני חושבת

DIE kvar

New member
מיאו..

אני אוהבת את העיניים, ואת השיער, ואת הפרופורציות של הגוף. אבל את המשפקיים הייתי בכיף מעיפה (יש לי דלקת אז אני לא יכולה עכשיו ללכת עם עדשות) כי באמת כל הביטחון שלי מתבסס על מבט בעיניים וזה כלכךך מפריע. וגם לציצים לא הייתי מתנגדת. וזהו נראה לי.

mkarin

New member
ME

איזה חלקים בך את הכי אוהבת? עיניים, שיער [בד"כ], תחת, שפתיים. איזה את הכי שונאת? כפות רגלים, כתפיים, בטן, ירכיים. ומה את רוצה לשנות? את כל מה שאני לא אוהבת
לשפר? להשאיר? את כל מה שאני אוהבת

../images/Emo187.gifהאמ

חלקים אהובים אני דומה לפיה, כולם אומרים את זה אני יודעת לפעמים מה להגיד כשצריך ואיך להוציא אנשים מדיפרסיה אני יודעת לחבק ולאהוב אני יודעת להביע את עצמי אני יודעת להיפתח אל אנשים, ברוב המקרים אני יצירתית חלקים שנואים החלק השטחי [?] יותר- אף, הוא סולד וגדול מדי חזה, שיגדל בטן, שתהיה ישרה כמו פעם ולא עגלגלה ידיים, רזות מדי ודקיקות וארוכות רגל ימין [
] שיער [תרתי משמע
] חלק פחות שטחי- ביצ'יות רשעיות, אבל לעיתים רחוקות קנאה פגיעות\רגישות כשאני רוצה לבכות אני לא מצליחה וכשאני לא רוצה הדמעות יוצאות, כאילו בכוונה ביטחון עצמי נמוך רכושנות לא יודעת מה עוד מי שקראה שתשרשר איזה אייקון

The Damned

New member
../images/Emo178.gif

[הדגש]הכי אוהבת:[סדגש] עיניים ושיער.
[הדגש]הכי שונאת:[סדגש] ירכיים, בטן, ו... פסוריאזיס נחשב?
[הדגש]רוצה לשנות:[סדגש] היקף ירכיים ומותניים :X [הדגש]לשפר:[סדגש] עור. שלא יהיה מלא בפסוריאזיס וכאלה
וגבות!! הן.. לא משהו. [הדגש]להשאיר:[סדגש] חזה (
), עיניים, שפתיים, [הדגש]שיער[סדגש], חתולים...

The Damned

New member
לא שוב! ../images/Emo122.gif

[הדגש]הכי אוהבת:[סדגש] עיניים ושיער.
[הדגש]הכי שונאת:[סדגש] ירכיים, בטן, ו... פסוריאזיס נחשב?
[הדגש]רוצה לשנות:[סדגש] היקף ירכיים ומותניים :X [הדגש]לשפר:[סדגש] עור. שלא יהיה מלא בפסוריאזיס וכאלה
וגבות!! הן.. לא משהו. [הדגש]להשאיר:[סדגש] חזה (
), עיניים, שפתיים, [הדגש]שיער[סדגש], חתולים...
אל תגעו בתגובה המקוצרת הזאת, זה רשע.

The Damned

New member
אני מטומטמת.

הכי אוהבת: עיניים ושיער.
הכי שונאת: ירכיים, בטן, ו... פסוריאזיס נחשב?
רוצה לשנות: היקף ירכיים ומותניים :X לשפר: עור. שלא יהיה מלא בפסוריאזיס וכאלה
וגבות!! הן.. לא משהו. להשאיר:[סדגש| חזה (
), עיניים, שפתיים, שיער, חתולים...

הממ

אוהבת- שאני מצחיקה חכמה יודעת לצייר הגובה שלי(כן!!11כן!!!! אני מרוצה מגובהי, סוף כל סוף.) השיער שלי העיניים שונאת- נקודות חן שיניים הה..אנלא צנועה כלכך לשפר? את מה שאני לא אוהבת >< להשאיר? את מה שאני כן.

coolit

New member
אוקיי אזזז ככה..

פיזית-
אני שונאת את האף שלי. הוווֹ הוא ארוך הרבה יותר מדי.
אני חיוורת מאוד מאוד. כל הזמן ממציאים לי שמות חיבה כמו "שפיך", "קספר", "דנידין" (מהקשור
) וכו'.
השיער שלי יכול ממש לעצבן.. זה מה שלוקח לי הכי הרבה זמן לפני שאני יוצאת לנסות לארגן.. הוא דווקא די נחמד, והרבה פעמים הוא נראה כמעט כמו פן (הוא חום כהה), אבל הוא לא מוכן להשאר במקום, הוא נורא אוהב לקפוץ.
יש לי אזניים פצפוניות מדי!
העיניים שלי דווקא בסדר
וגם השפתיים שלי
אבל החיוך שלי נורא עקום. שיהיה
והשיניים שלי ישרות, תודה לאל. גם די לבנות.
כמעט אין לי חצ'קונים, תודה לאל.
ורק נקודת חן אחת שמרגישים בה על הפרצוף! בין הגבות. אני פשוט שונאאאאת נקודות חן בפרצוף. זה דבר דוחה! ובכל הגוף בכלל..
החזה שלי נורא נחמד. רק שצד ימין הרבההההההההההה יותר גדול מצד שמאל. כל צד ימין שלי (אזן, עין, ציץ, נראה לי שאפילו ירך, כף רגל) הרבה יותר גדול מצד שמאל.
אני לא שמנה, אבל משהו מעצבן בבטן שלי. ממש. אופי-
אני נחמדה לכל אדם, מלכתחילה. אני לא הולכת לפי דעות קדומות, כמעט אף פעם, כי מנסיוני אני יודעת שגם גותים כאלה, וגם ערסים וגם חנונים יכולים להיות נחמדים ביותר.
אם אני ממש שונאת מישו: -אם הוא מסכן כזה וכולם שונאים אותו, אני אשתדל מאוד שלא להראות את זה בכלל. לא אשמתו שהוא כזה בעעעע -אם הוא לא מסכן, ויש לו הרבה חברים למרות שכולם אידיוטים כמוהו, אני אשנא אותו ככל יכולתי ואפגין את זה לא מעט פעמים.
יש לי מצבי רוח מתחלפים כל הזמן. זה ממש נורא אצלי.
כשאני במחזור אני פשוט חסרת תאקט.. (אני אוהבת לכתוב תאקט במקום טאקט
סאב שולט אגב) וכל סביבת המחזור.. כולם נעלבים ממני, כל הזמן, ואין לי שומדבר לעשות נגד זה
אני עצבנית.. היום חברה שלי העליבה אותי קצת ולא שמה לב שהתעצבנתי אפילו.. וכשאני עצבנית זה לוקח כמה שניות ואני פשוט לא יודעת איך להרגע!! קרעתי דף לחתיכות ונשכתי את עצמי ורציתי לחתוך (כמה זמן שלא עשיתי את זה, ברר.. חברות שלי החביאו לי את האולר
ולא האמנתי שזה יקרה- אבל הצלקת בצורת של האהוב לשעבר נעלמה מהיד שלי כמעט לגמרי.. חשבתי שהיא תשאר לתמיד.) ודפקתי תראש בשולחן והתחלתי לבכות.. אני פשוט בקריזה איזה חצי דקה ולא יכולה להירגע. עד שמשו משמח אותי או שאני פורקת את העצבים.
אני מטפחת חיבה יתרה לכל הבנים.
אני נורא חמודה.
אני אוהבת את חברות שלי נוראנוראנורא. kinda מאוהבת בהן.
horny :| לאחרונה הרבה פחות
אני ילדה מאוד משעשעת.
וחצופה
ומדברת (גם מקלידה) מאוד מהר ומאוד הרבה, כפי ששמנו לב אז זהו
אם קראתן שימו
(נו, רמזור
) ^_^

KarenTheGoddess

New member
התגובה המקוצרת לא עובדת לי

אבל מה שרציתי להגיד: גם לי קראו פעם דנידין.. אבל אני שחומה (הודית!) ואת מזכירה לי מישהי (אבל מישהי חמודה P: )

ThE uVa

New member
כואב לי../images/Emo60.gif

הגב. [מחזור זה שטן. אע.] אוהבת? עיניים, שיער, רגליים [בערך], אף ו.. גם השפתיים שלי בסדר. שונאת? בטן [והרבה ממנה], כל הצדדים של הבטן, שיניים, אצבעות, אצבע רביעית בכל רגל ו.. טוב. לשנות? אני חושבת שאני צריכה יישור שיניים, אני רוצה לרדת במשקל כדי להוריד את הבטן, להפסיק לכסוס ציפורניים כדי שהאצבעות שלי יהיו יפות, והאצבעות ברגליים.. אי אפשר לשנות את זה! אבל גם לא שמים לב. רק אם ממש מסתכלים טוב. יש לי בעיות.

למעלה