"ולתיק הבא"..

shotgun

New member
קראתי לשופטת ככה מכיוון ש...

היא מדברת כאן על עונש מאסר!! אין שום סיבה שאני אכנס לכלא! שופט שמדבר על עונש מאסר לעבריין מהירות (וזה ממש לא עיניין אותה שאני נהג חדש ושזה קורולה, גם אם זה היה מרצדס זה לא היה מזיז לה) ועוד כשלא סוכן אף אחד מלבד הנהג ועוד לא קרה כלום בכלל, אין שום הצדקה להכניס לכלא.. ואני מתבייש במערכת המשפט אם היא תאשר כזה דבר ולפושעים אמיתיים היא מוותרת ולא מכניסה לכלא.. ואתם יודעים מה? אני חושב שאני נהג טוב! איך אני בשבילכם? מי אתם שתקבעו שאני לא יודע לנהוג? מה, בגלל שיש לי חצי שנה רישיון? ראיתם אותי פעם נוהג??? לא ראיתם! ואל תגידו לי שמספיק לכם לשמוע שנסעתי על ,196 כי זה לא תופס.. ואם אתם תגידו את זה אז הרגע קראתם להרבה חברי פורום כאן נהגים גרועים.. וגם אם אני אהיה נהג 20 שנה, במצב של איבוד שליטה במהירות גבוהה לא יעזור כלום..דיני יהיה כדין נהג חדש.. ואני לא אומר את זה בגלל שאני נוהג מהר אז זה נראה לי שאני נהג טוב.. אני אומר לכם דוגרי, אני חושב שאני נהג טוב יחסית למה שאתם מנסים להציג אותי! ויחסית להרבה נהגים חדשים אחרים..

avishem

New member
3, 4, ו... שרשורפלצת!!!

אף אחד לא אמר (לפחות אני לא) שאתה נהג גרוע!!! אבל אני מבטיח לך שכמה שתהיה נהג טוב עכשיו אם תמשיך לנסוע כל יום עוד חצי שנה - שנה תבין שאתה עדיין לא יודע כלום (יחסית)... בתור אחד שנוהג רק חצי שנה אין לך מספיק ניסיון בכביש עם מספיק סיטואציות שונות... יכול להיות שאתה נהג מצויין!!! אבל לא בהשוואה למה שאתה יכול להיות!!!. גם אני (שנה ושלולשה חודשים) חושב שאני נוהג טוב, ולא רק ממה שאני אומר כדי לנפח אגו אלא ממה שאחרים אומרים (הורים, חברים...)... חברים שלי לדוג´ מתווכחים מי ינסע איתי באוטו (למרות שאין לי מערכות כמו לאחרים)... וזה מבחינתי כבוד גדול... אבל!!!!!!!! כל חודש אני קולט מצב אחר מסוכן שלא הייתי חושב עליו בכלל יום לפני זה, והמצבים הללו הולכים ודועכים... אז אין שום סיכוי שאחרי חצי שנה על הכביש אתה יכול לומר בוודאות שאתה היית יכול לצאת מכל דבר שהכביש היה מציב בפניך במהירות הזו!!!! ובקשר לאיבוד השליטה!!! אני בטוח, אבל בטוח שנהגים כמו שיר, דרור ועוד רבים וטובים שמספיק ויש להם ידע בסיסי ועבר של קורס נהיגה מתקדמת יכולים לצאת ממצבים שאתה ואני לא. אבי.

ran levi

New member
המרחק בין עבריין מהירות(גבוהה מאוד)

ל"רוצח" הוא לא גדול בגלל שאתה נהג חדש רוצים להחמיר איתך, מה זאת אומרת "אפילו לא עניין אותה שאני נהג חדש" למה אותך כשלחצת על הדוושה עניין שאתה נהג חדש, לא. מה משנה סוג הרכב עכשיו (הרי סוג הרכב בוודאות לא התאים למהירות הזאת) לא סוכן אף אחד? זה דבר שאתה יודע במחשבה אחורה אבל באותו רגע לא יכלת לחשוב קדימה , די כבר לדבר שטויות. רק אתה חושב שאתה נהג טוב כנראה, חצי שנה רשיון זה אומר שאתה רק נמצא בשלב השני של לימוד הנהיגה אני הגעתי פעם אחת בחיים למהירות של 190 וזה אחרי 5 וחצי שנות נהיגה. "במצב של איבוד שליטה במהירות גבוהה לא יעזור כלום..דיני יהיה כדין נהג חדש.. ואני לא אומר את זה בגלל שאני נוהג מהר אז זה נראה לי שאני נהג טוב.."- נהג חדש יביא תא עצמו הרבה יותר מהר למצב של איבוד שליטה, הסכנה היא ההגעה למצב של איבוד שליטה הרי ברור שאחרי שאיבדת שליטה הרכב לא בשליטה והגורל לתאונה נחרץ כבר, אם ינהג ברכב מישהו שיודע לצאת ממצבי חירום ולא נהג חדש אז אולי הוא גם היה יוצא מזה, אבל אתה לא היית יוצא מזה כי אתה נהג חדש, פה הבעיה אתה נהג חדש תבין כבר שזה כבר אומר ששלושת רבעי הדברים שאתה עושה הם ללא הרבה נסיון וזה גורם מכריע

Kid Lightning

New member
אם רק היית

רואה שיש מכונית בנתיב שלך פתאום מבלי ששמת לב על 196 אז היית מאבד את כל השליטה על האוטו ואני בטוח שלא היית קורא לעצמך עכשיו נהג טוב! נהג טוב יודע להשתמש בראש, ולדעת מה לעשות ומתי. אתה בסה"כ התלהבת לנסוע במהירות הזאת ויש לך רק מזל שבאמת היה כביש ריק. ´נהג חדש´ זה לא קללה - זו עובדה, וכשתבין את זה שיש עוד מה ללמוד אתה תהיה הרבה יותר חכם. כנראה עד שמישהו לא נפגע אנשים פה בארץ לא לומדים לקח

Ouri_s

New member
חחחחח אתה בחור מבדר..

ועוד יתר מבדר אם תכנס לכלא(סתם..)....אבל זה לא יקרה תאמין לי.. בן כמה אתה בדיוק?

למעלה