ווהו מפתיע...

MetalSinagouge

New member
ווהו מפתיע...

שיש פורום כזה. רציתי לשאול: היתכן שאין ספר ביוגרפי "רשמי" ללהקה? כי בחיפושים באמזון וויקיפדיה מצאתי רק אלבומים וספרי תווים... יש עוד להקות עם אנפלאגד כל כך יפה?

בדנתמ

New member
תשובה לשאלה השניה:

לא
בעצם אולי לאריק קלפטון, אבל הוא לא להקה, והוא בא מז'אנר אחר אז קשה להשוות

MetalSinagouge

New member
אליס אליס אליס...

אתה יודע אולי מה מקור השם של הלהקה? אני פחות או יותר מחפש להקה ששרה על נושאים דומים... down in a hole וכאלה.

בדנתמ

New member
תנסה קודם כל עוד להקות גראנג':

פרל ג'אם (למרות שהם נשמעים אחרת לגמרי) - תנסה את האלבום שלהם TEN. mad season - זה הגיטריסט שדל פרל ג'אם, בסיסט ומתופף שאני לא זוכר מאיפה הגיעו, וכמובן הזמר הענק של אליס. הסגנון מאוד בלוזי ומדובר באחד האלבומים היפים ביותר שאי פעם הוקלטו. בלי להגזים. (אני מדבר על האלבום היחיד שהם הקליטו עם ליין סטאלי - above) סאונדגרדן - הם גם נשמעים אחרת מאליס, אבל אולי קרובים יותר מהאלבומים של פרל ג'אם שבאו אחרי טן. אודיוסלייב - הם בכלל נשמעים אחרת (פשוטו כמשמעו, נשמעים כמו rage against the machine עם כריס קורנל
) אבל בטח תאהב אותם. temple of the dog - חברי להקת פרל ג'אם + כריס קורנל. לא יכול לצאת רע, נכון? מדובר באלבום בודד של סופרגרופ עם אותו שם, שמוקדש לזיכרו של השותף של קורנל לדירה, וחבר גם של השאר - אנדי ווד. הוא באמת נשמע כמו טוויסט מעט רגוע יותר על סאונדגרדן מבחינת השירה ומעט בלוזי יותר על פרל ג'אם מבחינת הנגינה. ביחד עם האלבום של מאד סיזן, נכנס לטופ של הטופ. וגם כאן, הרבה שירים על התמכרות לסמים
ויש גם להקה אחת לא ממש מוכרת, ששרה שיר שנקרא alone שכמעט בכל מקום כתוב לך שהוא ביצוע משותף של אליס ופרל ג'אם, למרות שמדובר בלהקה אחרת. תשאל פה מה שם הלהקה, לדעתי יש פה אנשים שזוכרים. ויש גם את הלהקה second coming. הם לא עד כדי כך מוכרים, אבל ליין הכיר אותם, וגם הופיע איתם, כמו שאתה יכול לראות כאן.

למעלה