וואי משעמם פה רצח, מי כאן?

ואני...

חייבים להחיות פה! יאללה טונה/אדם/מתוקה מה עם משו חדש שיקרר לנו את הקיץ?

טונה 360

New member
אני.

הי, משעמם פה? :) באשמתנו האמת, לא קורה שום דבר תקשורתי בזמן האחרון איתנו, מזכיר לכם שאנחנו עדיין בתחילת הדרך, ושבניגוד לכמעט כל הרכב בארץ אנחנו הרכב עצמאי, שלפעמים יודע להזיז דברים, לפעמים פחות,
לכן אתן לכם עצה, אל תתבעסו כשיש שקט מאיתנו, אלא תהיו גאים כששומעים מאיתנו, כי סימן שהצלחנו בכוחות עצמנו! (ראו ערך 200 חלומות) סוף עונה בינתיים לא יצא כסינגל, אבל ממש אתמול בערב, בחדר החזרות, סיימנו עיבודים מחדש לכמה שירים לייב יחד עם המתופף החדש (שנארפס!). אז בקרוב תראו אותנו במסיבה של עסק שחור, ובינתיים... אספר לכם מה זה עסק שחור בשבילי: כשהייתי בן 13 (9 שנים אחורה), שמעתי על התכנית הזו שמשודרת ב12 בלילה, בתקופה ההיא, ההורים לא הרשו לי להישאר ער מעבר לשעה 10, אז הייתי הולך לישון ב10, ובשושו, מכוון שעון מעורר ל12, קם, אומר לעצמי: "כן, עזוב אותי באמאשך" ואז חוזר לישון, וככה מפספס את התכנית שחגגה אז שנה להיווסדה, עד שלמדתי איך מקליטים... ולמרות שנעשה בחגיגת העשור רק גיחה קצרה, בשבילנו זה סוג של סגירת מעגל, אנחנו מתרגשים בכל אופן... ובלי שום קשר... בדיוק עכשיו אני מדבר עם אטדגי, חבר קרוב שמשרת קבע בבסיס בעזה בו התבצעה החטיפה והרצח, יש שם מלחמה אמיתית עכשיו, הוא אומר שהוא היה זה שזיהה את הגופה, האמת, לא יודע למה אני מספר את זה... אולי כי קשה להאמין מה עוברים חברים בזמן שעושים עיבודים מחדש לשירים... ואולי כי אני רוצה שלא תשכחו שיש לנו מדינה אחת ואינספור אויבים שממש רוצים שנמות,
ושלא משנה מה אנחנו עושים, חייבים להיות מוכנים להכל (בתת מודע לפחות) שמרו עליכם, ואל תרגישו לא נעים כשאין מה לרשום כאן, פשוט תבואו להתעדכן מידי פעם טונה {שמרגיש טיפה כמו מיכל ינאי בטור אישי במעריב לילדים (לא שהייתי קורא, סיפרו לי!)
} מן.

שאקית

New member
אני ../images/Emo6.gif

[זה סתם היה בשביל לא להרוס... טונה אתה כלכך גאון,ובהצלחה לכם בכל המעשים

Funky Giraffe

New member
יא נבלות, וכזה שקט תעשייתי יש פה?!?

תפתחו שרשורים בטרם תפגעו!!!!!!!!!!!!!!!!! וטונה, אני שומע עסק שחור מאז שאני בן 9 בערך :X, רק שכשהייתי בן 12 וקצת ממש התחלתי להתמיד

ShinBetTet

New member
don´t want to sound rude..

but i´m hearing esek for 10 years.. since shabak got their special for Atifa Shel Mamtak and it was on July 31 1996 and i remember it cause it was my 13 birthday... And i write in english cause i´m in Argentina so screw u all! :)

למעלה