וואו

וואו

רק עכשיו קלטתי, אנחנו במלחמה! הייתי בהכחשה עד עכשיו, לא הדלקתי חדשות, "לא תהיה מלחמה" "היא לא תגיע אלינו". האווירה האופטימית בבית עזרה לי. היום כשאמרתי לחברה שלי שלא תהיה מלחמה היא אמרה לי לההדליק חדשות. השבתי שאני לא רוצה. עכשיו, כשהודיעו בפורום, ובאייסיקיו, וכשחברה שלי אמרה למדוד מסכות קלטתי, אנחנו במלחמה! הדמעות הצטברו בעיניים שלי. להיות חזקה, לא לבכות. הפעם היחידה, לפני, שקלטתי שיש מלחמה הייתה לפני בערך חודשיים. חוג הג'אז שלי הוא ליד התחנה לריענון ערכות מגן. באו הרבה אנשים לרענן ערכות. הבנות מהג'אז שלי צחקו "איזה לחוצים". רק ילדה אחת הבינה "זה לא מצחיק, זו מלחמה. אנשים יכולים מות." אני הבנתי. הדמעות התחילו לזלוג, למרות נסיונותי לעצור בעדן. למחרת בשיעור ביולוגיה, כשחשבתי על המלחמה, התחלתי לבכות. בהפסקה ילדים שאלו אותי מה קרה, והסברתי להם. הם צחקו על המלחמה, ואמרו ש"זה לא רציני". עכשיו זנ רציני! עכשיו קלטתי.. אנחנו במלחמה!

../images/Emo24.gif זה הזמן לסמוך על ../images/Emo16.gif

המסקינג-טייפ והניילון, וגם על חתיכת גומי שחור שנקרא "מסכת אב"כ". אם יהיה משהו זה אמור לשמור עלינו. (אוי, מה יקרה עוד חמישים שנה כשישמעו על זה
).

SleepyHollow

New member
אתם שוכחים

את הצבא של המעצמה הגדולה ביותר בעולם וצה"ל שגם מגינים עלינו ולדעתי הם יותל יעילים מניילון

hot17

New member
ושכחתם עוד דבר אחד

אנחנו לא במלחמה!!! זו מלחמה בין עירק לארה"ב, והיא לא קשורה אלינו... אני בטוח שסדר העדיפויות שלו זה בהתחלה לשמור על עצמו, ואחר כך להפציץ את צבא ארה"ב. לא יהיה לו זמן להפציץ את ישראל... זה שהרבה אנשים (במיוחד מבוגרים) נלחצים זה כי הם היו בכמה מלחמות, ועדיין יש להם טראומה מזה. אבל אין שום סיבה להילחץ... (מסיבה כלשהיא נזכרתי בבאג 2000
) סתם השתעמם לי, אז החלטתי לכתוב גם פה... שלום לכולם...

SleepyHollow

New member
אני לא מבינה בזה כ"כ

אבל אני יודעת שהיום הלכתי לבית ספר עם ערכת מגן, וזה לא יכול להיות שהייתי צריכה לעשות את זה סתם. גם בתפוז נפתחו מספר פורומים בקשר למלחמה ואני בטוחה שזה לא לשווא לצערי

SleepyHollow

New member
אני לא מבינה בזה כ"כ

אבל אני יודעת שהיום הלכתי לבית ספר עם ערכת מגן, וזה לא יכול להיות שהייתי צריכה לעשות את זה סתם. גם בתפוז נפתחו מספר פורומים בקשר למלחמה ואני בטוחה שזה לא לשווא לצערי

man149

New member
אנחנו מהווים חוליה קטנה במלחמה ...

המלחמה בקושי קשורה אלינו! חוץ מזה חלק ממשגרי הטילים של סאדם קרסו ... אמצעי ההגנה של ישראל מצויינים! אני מקווה שהורדתי לך את רמת הלחץ....

למעלה