והלב שבוי שיר לגלעד שליט.

והלב שבוי שיר לגלעד שליט.

שלום לכולם-ושבת שלום, מצ"ב שיר שכתבתי לכלעד שליט, אם מישהו יעצב זה מאוד ירגש אותי. תודה ורד

מטרת העיצוב

ענת שבת שלום, אני מתכוונת לתת את השיר למשפחת שליט, וזו מטרת העיצוב,להעצים את המילים. בברכה ורד

בכל זאת הכנתי משהו...

רק צריך לבדוק שהמילים נכנסו כולם... שלא חסרות שורות כי השתמשת שם בהמון רווחים וזה היה בעייתי בהעתקה...

תודה רבה ענת

העיצוב מדהים מודה לך מאוד, לא הבנתי על איזה איסור את מדברת, והרווח בין השורות נוצר כי העתקתי את המילים מהשיר העוצב שלי עימך הסליחה. תודה -רבה אבדוק את המילים .יישר כח מעריכה את המחווה הרבה תקווה בברכה ורד

סליחה טעות שלי...

לא הבנתי מה רשמת בהודעה השנייה... רק עכשיו נפל "האסימון"

סולחת ומבינה...

פשוט בגלל העובדה שאי אפשר לערוך הודעות...כתבתי מה שכתבתי.. ענת יקרה- הכל מעוצב בכישרון גדול,באהבה יש לי רק בקשה שזו טעות שלי בגלל ההעתק הדבק אם את השורה : יקצור פירות מיבולו ,את תוכלי בבקשה להעביר לבית שלפניו.אם זה מסובך ממש גם בסדר. ולגלעד תחזור הילה ישוב הוא לגבולו ובשמחה ובגילה יקצור פירות מיבולו ועוד דבר אנא צייני את שמך כי הקרדיט לעיצוב הוא שלך. שוב המון תודהענת יקרה- על הרצון הטוב מעריכה ומודה ורד

תודה גדולה

לך ענת היקרה על העיצוב המרגש ועל התיקון המהיר, שבוע טוב, טוב לפגוש אנשים טובים באצמע הפורום,ורד

מסכימה עם מלאכית../images/Emo230.gif

השיר של ורד מקסים ומרגש
וכל הכבוד על הכוונה
והעיצוב של ענת נורא יפה - הלוואי וגלעד ישוב אלינו במהרה
יום טוב בנות ושבוע עם בשורות טובות לכולם

תודה לכולכם

אישית אני חושבת שהשיר מקסים, מרגש ונוגע ללב. "עופרי רביד" כותבת מחוננת ממש מאוד התחברתי והעיצוב נעשה מתוך הנשמה... הלוואי שישוב במהרה

למעלה