ובעיות טכניות שונות|זבנג|

De-Panther

New member
ובעיות טכניות שונות|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

טוב אני מבין שבטח אתם כבר יודעים אותם אבל בכל זאת אני גם אשתדל לפי הידע הדל שלי בASP לתת אולי רעיון לעזרה יש את האייקונים מה שאפשר לעשות איתם הוא להנהיג את השיטה שגם נהוגה בפורומים מכיוון שגם כשאתה מעדכן אתה עובר דף ASP אפשר להשתמש פה שברגע שכתוב בטקסט משהו מסוים הוא יתחלף למשהו אחר לדעתי זה דבר דיי פשוט... גם בתקופה שאני הכנתי פורום זה היה אחד הדברים הפשוטים שם לעשות חיפוש בטקסט ברגע שאתה שומר ולשנות כל פעם מה שכתוב בו אם זה משהו מסוים נניח אם בטקסט כתוב |פנתר| תיהיה השורת קוד שמציגה את האייקון ועכשיו בקשר לתגובות לפוסטים הקוד של הירידת שורה נהרס כי הוספתם בסוף הקוד את הקוד שבעצם משנה את התוים "<" ו">" לתוים שרואים אותם את הקודם עם הBR צריך לשים אחרי זה וככה זה לא ישתנה ובקשר לכל התגובות שנכתבו כבר עם הBR המקושקש כדאי לעשות דף חד פעמי שיסדר את זה ויעבור בכל הרשימה של התגובות ויסדר הכל... ואני כבר לא מבין לפי איזה סדר הולכות התגובות בבלוגים כי זה לא לפי תאריך
וזה מאוד מבלבל בכל מקרה נחמד שהוספתם עכשיו שעות
ומצטער שההודעה שלי מבולבלת וכתובה מבולבל... אבל פשוט לא ידעתי איך להסביר את זה אחרת

De-Panther

New member
שלחתי מסר אני מקווה|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

שעכשיו זה יותר ברור ואני רואה שסידרתם את הירידת שורה
זה עובד על אותו עיקרון בעצם...

The Pink Dragon

New member
אני אסביר..

למשל בפורומים אם אני כותבת |.דג.| (בלי הנקודות כמובן) יצא האייקון
כשאשלח את ההודעה. למה אין אפשרות כזו בבלוגים וחייבים לפתוח את רשימת האייקונים בכל פעם מחדש?

De-Panther

New member
אני ניסיתי להסביר..|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

איך לעשות את זה ושוב פעם אני אנסה
כמו שעושים עם הירידת שורה שזה יתחלף ל<BR> אז עם האייקונים שזה יתחלף לתמונה של האייקון

למעלה