ובחזרה לשיגררעה

dory141

New member
כתבת שעוד כמה "קצבים" נבחרו בבחירות דמוקרטיות

ואם תהיה אי הבנה, מה יקרה? תמליץ לוועדה להשעות אותי מהפורום? רק שאדע.

superman1234

New member
אתה עדיין לא מבין מה שכתבתי.

לא אבקש שישעו אותך, נהפוך הוא, אבקש שיעבירו לך קורס מזורז בהבנת הנקרא ויבוא לציון גואל ולך אולי תבוא גאולה...

E טי

New member
גם לא מעט "רבינים" ו"פרסים"

ככה זה דמוקרטיה. לא מושלם, אבל זה מה שיש כרגע.

superman1234

New member
הלוואי עלינו עוד כמה "רבינים" ו"פרסים"

היינו חיים היום בגן עדן אמיתי אלמלא בן נעוות המרדות, הרוצח יגאל עמיר, שהובל על ידי הרב גורו שלו לבצע את הרצח הנתעב של רבין.
לגבי ביבי, זה אכן אחד הבאגים של הדמוקרטיה.
גם לגבי התשלומים לאברכים הפארזיטים זה אחד הבאגים של הדמוקרטיה, הייתי אומר אפילו באג חמור יותר!!.
סתם שאלה, עצם כתיבתך כאן בפורום אינה בגדר "השחתת זמן לשוא" במקום ללמוד תורה שניתנה על ידי בונה עולם ?

יש בערך 800 אלף עד מיליון חרדים . הם אזרחים שווי זכויות .

לצערי הם לא לוקחים חלק בכל החובות . אבל אף מפלגה ואף חבר כנסת מעולם לא הציעו לבטל להם את זכות ההצבעה והייצוג בכנסת .
בבקשה הדרך פתוחה - תציעי את למנוע מהם השתתפות בבחירות .
כי
אם את לא עושה זאת , אז תפסיקי להתבכיין .

אמרתי שזה באג. לא משהו שניתן לתקן בדור הזה

אפשר רק למזער נזקים. אי אפשר לתקן את הבאג הזה אלא אם כן בונים הכל מההתחלה וזה לא ריאלי.

SupermanZW

Well-known member
לא ניתן לתקן את זה לעולם

מדינת ישראל כבר אבודה לצערי. הדיסטופיה כבר החלה בה מוקדם יותר מבשאר העולם (וגם מסיבות אחרות מבשאר העולם, אבל זה נושא לדיון אחר).

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
ועובדה שרבין עם כל הכבוד לו, ניסה להציל את הישבן הצחור של
המועל הידוע לשמצה אריה דרעי. אז.... גם רבין לא הפגין את שיא היושר והצדק

superman1234

New member
חשבתי שאתה קצת יותר חכם מ E טי.

למרות שאינני יודע וגם לא מעניין אותי על איזה ארוע אתה מדבר, אבל האם לדעתך על סמך הארוע שאתה מציין צריך לשפוט את רבין ? זה מה שלימדו אותך ? (ואני אפילו לא יודע היכן למדת.....).
E טי לעומת זאת, אני מכיר את בית מדרשו. הרב גורו שלו אמר לו, כל פעם שתיהיה במבוכה, תאמר "הסכם אוסלו, נתנו להם רובים, נהרגו יהודים" וזאת בלי להבין בכלל את המיתווה של ההסכם ואת הסיבות לאי הצלחתו , למרות שעד היום שיתוף הפעולה שקיים עם המשטרה הפלסטנאית בגדה הוא תולדה של אותו הסכם. ואני מניח שאפילו E טי יודע כמה חיים ניצלו בעיקבות שיתוף הפעולה הזה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
הנה יעניין...
23 במרץ 2012 - קיץ 1993. הפרקליטות מגבשת כתב אישום נגד שר הפנים אריה דרעי באשמת שוחד ומירמה - אבל ראש הממשלה רבין ומקורביו רוקמים תוכנית סודית להציל את דרעי • רבין נפגש עם היועץ המשפטי לממשלה חריש ומפעיל עליו מכבש לחצים שיוותר על כתב האישום • אחר כך הוא מנסה להדיח את חריש לפני שתוסר חסינותו של דרעי - בתקווה שיועץ חדש יקבור את הפרשה.

superman1234

New member
מה זה 23 במרץ 2012-קיץ 1993 ?

למרות שלא מעניין , כל מה שאתה כותב נובע בעיקר ממוחך הקודח.
"ראש הממשלה רבין ומקורביו רוקמים תוכנית סודית" - היית שותף לסוד ?
"מפעיל עליו מכבש לחצים שיוותר על כתב האישום" - כמה טון המכבש ?
"מנסה להדיח את חריש" - יש לך הוכחה לכך ?
"בתקווה שיועץ חדש יקבור את הפרשה." כנ"ל.
ולמרות כל מה שטרחת לכתוב - זה מה שמאפיין את רבין ? אחד מראשי הממשלה ההגונים ביותר שהיו כאן...........
ואללה משה'לה, רק בריאות.

superman1234

New member
את צודקת כנראה. ומה המקור ? ניחוש אחד....

"ישראל היום".
נו באמת...אנשים איבדו את הבושה שלהם.
כמו שכבר איחלתי למשה - העיקר הבריאות.

poseidon111

Active member
תגיד, אתה זוכר שהיה סרט בשם מוישה וינטלטור על אותו תמהוני

שלא כל כך ידע מה הוא אומר?

superman1234

New member
המטרה של ישראל היום, בודאי שב 2012 היתה

להכפיש כל דבר שאינו ביבי.
אל תשכחי גם שבינואר 2013 התקיימו בחירות לכנסת ה19.
להעלות מן האוב מאורעות שקרו ב 1993 מתאים רק ל"ישראל היום" בכדי להכפיש (כנראה) את שלי יחימוביץ שרצה בראש מפלגת העבודה.
זה לא כ"כ משנה, אבל תמסרי בבקשה לשותפך לניהול שימצא ארועים מעניינים יותר....

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
הציטטה היא אכן מישראל היום, אבל יש עדות נוספת למי שמסרב
ליטול קורה מבין עיניו, והוא וחש חובה להכות כל עוד הוא חי.
אז ישנו ספר של מרדכי גילת, שנקרא "קללת דרעי". ובספר ההוא, נפרסת כל יריעת מעלליו של דרעי, בצורה ברורה ורהוטה.
אז בעמ' 319, מתחיל פרק בשם "תוכנית רבין להדחת חריש". אז מי שמפקפק,,, שירכוש את הספר או ישאל אותו בספריה כלשהי ויקרא. שם לא יהיה ניתן לטעון, שמדובר בקטע של ספין מתוצרת ישראל היום, שרוצה לבנות מקדש טהור לביבי.
אז... קדימה הפועל.

superman1234

New member
ראשית כל תרגע.....תקרא מה שאתה כותב ואולי תבין

מדוע אומרים שאתה מנהל דמיקולו.
נניח שרבין אכן רצה להדיח את חריש, שאלתי אותך- האם זו המורשת שרבין השאיר אחריו בעינך ?
זה מה שמאפיין את רבין ?
הוא היה אחד מראשי הממשלה ההגונים ביותר שהיו כאן...........
גם על פרס שרבין אמר עליו "חתרן בלתי נלאה" , האם זו המורשת של פרס ?
אלמלא פרס והקמת הכור בדימונה ששימש כגורם מרתיע בכל מלחמות ישראל , אני לא בטוח שהיינו בכלל קיימים היום.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מה שייך מחט לצלחת? פעם רבין היה סופר ישר, והתפטר מראשות
הממשלה בשל חשבון דולארים לא חוקי שאשתו החזיקה. מאוחר יותר, הוא היה מוכן לכופף מצבים, כדי שממשלתו תשרוד, גם אם אחד משריה נחשד כעבריין.
האם זו מורשתו? יתכן שלא. אבל הוא נקט בכלי שכזה, כדי לגרום למורשתו לשרוד ולהתקדם, מבלי שייאלץ לוותר על מעמדו ותפקידו בשנית.
ולגבי פרס, יש המסנגרים על כך שהקים כור ויש המקטרגים. גם כאן, לא כל עם ישראל שומר על דעה אחת ואחידה. סביר שאנשי דימונה ועובדי הכור שנפגעו מקרינה, אינם בטוחים שהעמדת הכור שם היא ברכה גדולה...
ולגבי הדמיקולו? כדאי שתרגיע קצת... כי כל אחד יכול ומסוגל להעניק כינויים וזה לא לעניין.

למעלה