ואנשי השנה הם..:

BRANGELINA

New member
ואנשי השנה הם..:

חבל שלא היתה היענות גדולה לשאלון אבל בקושי רב הכרעתי ויש תשובות!! חבר הפורום הכי מצחיק: יעל חבר הפורום הכי מעדכן : אושרת חבר הפורום הכי מעודכן : אושרת חבר הפורום הכי משעשע :עידן ובכריתוש חבר הפורום בעל הכינוי הכי יצירתי:brangelina חבר הפורום בעל החתימה הכי יפה : יעל חבר הפורום עם הכי הרבה שאלות:עדי חבר הפורום הכי עסוק (שלמרות שיש לו אלף עיסוקים בחיי היומיום מצליח עוד איכשהו להשתחל לפורום):בכריתוש וקסם חבר הפורום שמפתיע כל פעם מחדש: קסם-אני? חבר הפורום הכי מטורף:יעל חבר הפורום הכי מבולבל:בכריתוש חבר הפורום הכי עייף:עדי חבר הפורום שיודע הכי הרבה על משמורת:אושרת חבר הפורום שעושה הכי הרבה שטויות:עידן חבר הפורום שתמיד יש לו תשובות לכל שאלה:אושרת חבר הפורום הכי מקובל:יעל חבר הפורום הכי ציני:עדי חבר הפורום עם ההרגלים הכי מוזרים: חח לזה אין תשובה... חבר הפורום עם הכי הרבה הודעות :אושרת חבר פורום שהייתם רוצים שיחזור\ יראה יותר נוכחות:טינקר 12(אלונה) הדמות הכי אהובה:תמר הדמות הכי שנואה|הדגש ארה'לה הדמות הכי הכי מצחיקה:הניה הדמות הכי הכי מעצבנת:אודי הדמות עם הסיפור חיים הכי מעניין:בת שבע סוף סופי סופני..! תהנו..

idanoosh17

New member
יההה מזל טוב לכולם!!!!

אני עושה שטויות?!......חחח

אני? הכי מקובלת?

אפילו בכיתה לא הייתי הכי מקובלת אבל שיהיה... תודה בכל אופן.. ואני מצטערת שלא הצבעתי פשוט היה לי השבוע עומס מטורף! מצטערת ומזל"ט לכל הזוכים!

עדיב4

New member
שאלות? עייפות? וציניות? ../images/Emo2.gif

אוקיי:O מזל טוב לזוכים.

טינקר12

New member
חמודים..

היום עדי העירה את תשומת ליבי שאני כבר לא בפורום.. ולא יודעת, מתישהו פשוט הפסקתי להכנס.. ואיזה כייף היה לקרוא שבא לכם שאני אחזור... אז הנה... טינק חוזרת ובגדוללללל....!!!!! חח.. 3>

נעה 124

New member
../images/Emo113.gifמזל טוב לכולם.. וכל הכבוד../images/Emo65.gif

תיארתי לעצמי שאני לא אופיע פה בשום דבר.. בכל זאת, מי שנוטש את הפורום לטובת שיעורי בית במתמטיקה ובחנים באנגלית, צריך לשאת בתוצאות

למעלה