ואוו, ואוו, ואוו! ו... כבר אמרתי

ואוו, ואוו, ואוו! ו... כבר אמרתי

ואוו?!
יששששש!!!!!! החלום הגדול שלי התגשם...
ה-
שלנו התעורר שוב לחיים!!!!!!!!!!!!!!!!! איזה כיף... איזה אושר!!!!!!!!! אתן לא יודעות,
שלי... יהההההההההההההההההה!!!!!!!!!!!!
אוקי, אז הרשו לי להתחיל בזה שאאמר, או ליתר דיוק: אשאל... איפה אלינוש?
וסירופית היפיפיה?
וחבוש? ושניני המדהימה, איך אפר לשכוח לשכוח?
אני ממש מתגגת...
אבל!!! מצד שני... תראו כמה הצטרפו אלינו!!!!!!!!!!!!
ברוכים הבאים לכל המצטרפים והמצטרפות החדשות: לטל השמנה, לדפוקה... וואי, בנות!!!!!!!!!!!! אתן חייבות להחליף שם!!! טל, את לא שמנה... ודפוקה, את לא דפוקה!!!! ותראו, אני אומרת את זה עוד בלי שאני מכירה אתכן בכלל!!!!!!!!!!!
יאללה, אני דורשת שינוי שם, ´חת שתיים! קדימה!
כי בשביל להתחיל דיאטה, צריך להאמין בעצמך, ולהאמין בעצמך, משמע להאמין שאתה מדהים! מקסים! ושאתה תצליח... והשלב הראשון, חוק מרפי (חחח)
אומר: לא לקרוא לך בפורומים של
בשמות כמו שאתן קראת לעצמכן!!!!!!! אסור!!!!!! כי אתן תצליחו... אתן תראו שאתן תצליחו!!!!!!! don´t you worry...
אז בקיצור, ברוכות הבאות!
אה, וסקארלט... כיף לנו נורא שהצטרפת אלינו והשתקעת כאן בתור דיירת קבועה ב-
שלנו!!! את ממש אחלה-בחלה!!!!
סתם רציתי שתדעי...
מה שמזכיר לי... משום מה, אין לי מושג למה, אבל זאת אני והאסוציאציות המוזרות שלי...
איפה קרינוש? מתגגים אליך, קרין!!!!!!!! לא כתבת כאן רק יום ואנחנו מתגגים נוראאאאאאאא!!!!!!!!!
{ההודעה יותר מדי ארוכה, אז המשך יבוא עוד שניה!}

המשך ../images/Emo9.gif

אה, ופורומית!!!!!!!!!!!!!!!!
נורא ריגש אותי מה שכתבת, על זה שהפכנו להיות חלק גדול מהחיים שלך בימים האחרונים... וואי, איזה כיף לשמוע את זה, נשבעת לך!!!!!!
גם הפורום הזה בהחלט הפך להיות חלק נכבד מאוד מהחיים שלי, ואני כ"כ מאושרת וגאה בעצמי על הרגע שהחלטתי להכנס לבדוק מה זה הפורום החדש... אף פעם לא סיפרתי לכן, אבל אתן יודעות איך נכנסתי לכאן בפעם הראשונה? זה היה בקיץ, בתחילת או אמצע יולי, נדמה לי... ואני כבר מלפני שנה ומשהו - חברה ב"יומנה של שלומצי". אחלה פורום, אגב!
בכל מקרה, אז כזה נכנסתי ל-
והיה כתוב בצד, ב"פורומים מומלצים": "מה אוכלים בקיץ" או משהו כזה... ואני, כמובן, שמאז ומתמיד מתעסקת (אולי קצת יותר מדי)
עם אוכל, מיד נכנסתי, איך לא?... ותאמינו או לא, אבל ה-
שלנו היה עוד חממה!!!!! ממש ככה...
בקושי היו כאן אנשים, רק את פורומית אני זוכרת... וזהו, נראה לי. ואיכשהוא, לאט לאט, פורומית וארינה התחילו ממש להחיות את הפורום,
להאיר אותו
בכ"כ הרבה
אהבה
ותמיכה ו
עזרה
שלא יכולתי שלא להשאר...
ואז לאט לאט הצטרפו אנשים, כל פעם יותר ויותר מדהימים... והנה - עכשיו ה-
שלנו כ"כ גדול ומטופח... כ"כ יפה ונעים!!!!! אני גאה בעצמינו שהגענו עד הלום!!!!!
!!! בהזדמנות זו - אני גם רוצה לברך את אלוש המדהימה שלנו:
שמצליחה לרדת במשקל בקצב לא יאומן!!!
אנחנו גאים בך נורא, אלוש!!!
ושאקל... שאקלוש חמוד שכמותך!!!!!!!!!
אני כ"כ גאה בך, אתה לא יודע כמה... או שאתה יודע, בעצם?
בכל מקרה... אתה ממש צודק עם הטיפים האלה שנתת לנו... ואני כ"כ מאושרת בשבילך שאתה ככה שמח עם עצמך ובכלל, שהגעת לאיפה שאתה עכשיו!!!!!!! תקבל על זה אלף נשיקות:
ועוד 997 כאלה!
לרותרות היפיפיה!!!!!!
כן, בימים האחרונים באמת כל פעם כשנכנסתי - את לא היית, וכשאני יצאתי בדיוק- אז את נכנסת... מבאס, מבאס ביותר!!!!!!!!!!!!! אבל שתדעי שלא שכחתי ממך חס וחלילה, ושאני עדיין אוהבת אותך המוווון!!!
אווווו...
מה שלומך חוצמזה? איך הולך לך? דורשת עידכון!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
כמובן, מיקוש...
היפה שלנו אליה התגעגענו כ"כ!!!!! כיף שחזרת
הביתה
... וחסר לך (
) אם את עוזבת אותנו ככה שוב, את שומעת?!?!?!?! ראי הוזהרת!!!!!! חה-חה-חה!
מתה עליך, יפיפיה...
{ועוד המשך עוד שניה... מה אני אעשה שהיה לי הרבה מה להגיד?)

עוד המשך... ../images/Emo6.gif

ודובשנית!!!!!!!!!!! דובשנית מהממת...
נסיכה שכמותך!
ממה שהצלחתי להבין, אז... יש לך היום דיאטנית או משהו כזה? אני מאחלת לך המון המון:
וסליחה שלא יצא לי לאחל לך את זה קודם!!! תעדכני אותנו איך היה, אוקי? מחזיקה לך אצבעות...
אומרים שזה מביא מזל, לא?
ועדידוש... לאן נעלמת? גם שירה? פשוט נעלמו כלא היו...
וגם חבי נעלמה... פורומית צודקת!!! לאן היא נעלמה לנו? מוזר... אגב, פתאום נזכרתי (אחחחח, עדי, מה נעשה איתך? אילו אסוציאציות מוזרות יש לי, חבל לכם על הזמן)
, מיקוש וארינוש- נפגשתן אתמול? בא לכן לספר איך היה?
מה שמזכיר לי ששכחתי מישהי כאן, ברשימת ה"ד"שים" הארוכה הזאת שלי... אז הנה: ו... אחרונה וחביבה!!! קבלו את... (תופים!)
ארינוש שלנו!!!!!!!!!!!!
אויש, עכשיו הראש שלך כואב?
מסכנונת שלי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני שולחת לך מלא נשיקות וחיבוקים:
גם החננה שלנו מוסר:
... הוא דואג לך, את יודעת?
אז תרגישי טוב, ארינוש
שכמותך!!!!!!!!! המון החלמה מהירה...
וחוצמזה, מה איתך? מה קורה עם ה-
(=בחור)
שלך? ספרי לי, אם בא לך... בכל מקרה, אוהבת אותך נורא!!!!!
וזהו להפעם, נראה לי... מקווה שלא שכחתי אף אחד או אף אחת, וגם אם כן - סילחו לי... אני עדיין אוהבת אתכם המוווווווון המווווווווון המווווווווון!!!!!!!
ואל "תלזלזו" בזה לשניה אחת!!!
יאללה, אני עוד מעט עפה לצהריים עם המשפוחה... ככה זה אצלנו: ארוחת צהריים גדולה ביום שישי בבית של סבא שלי. אז... המממממ... אני מניחה שנתראה כבר אחרי הצהריים או משהו. אוהבת אתכן נורא,
שלי... באמת שנורא, אין מילים בכדי לתאר עד כמה...
מאחלת לכן מכל ה-
... שבת שלום, שבת רגועה שבת מלאה בהמון הנאה!
מתה על כולכן :)
עדי התל-אביבית

אפר לשכוח לשכוח= אפשר לשכוח

אופס...
סורי, שניני!!!!!! אוהבת אותך המון:
מווווואה (=נשיקה ענקית!!!)
עדי

טוניה

New member
אויש באמת התגעגעת?!?!?!? ../images/Emo26.gif ../images/Emo9.gif

עדידי את ממש מקסימה...תראי מה גרמת לי... (האייקונים לא עובדים לי... אז תדמייני את הסמיילי המסמיק) אני מתה עליייך!!!! ועל כווווווולם...אני באמת גם התגעגעתי...אבל לא יכולתי להיכנס!! היום בבוקר הלכתי לקנות בגדים...קניתי מכנס אדום שיושב עליי פ-צ-צ-ה!! (בלי התלהבות!!) וסריג גולף בצבע שחור,מהמם,וקיבלתי תיק של פוקס מזה יפההההההה!!!! טוב אז אני אומרת לעצמי...תתחדשי!!! חחחחחח...
סורי שהאייקונים שלי לא עובדים...
לא נורא...אתם יודעים שאני אוהבת אותכם לא?! דיימנו אייקון של לב... אוהבת את כווולם...ויום טוב... שלכם קרינוש... (דמיינו אייקון של דובי...)

adidas^

New member
היי עדידוש!!!

לא נעלמתי, אני פשוט צופה מהצד
! אני בינתיים מסתדרת מצוין עם התפריט שהצבתי לעצמי, אפילו נראה לי שירדתי קצת (למרות שלא נראה לי שזה הגיוני אחרי כל כך מעט זמן)... גם אני התגגתי!!!!
B אה, איזה אסוציאציות אני מזכירה לך? אני מקווה שלא רעות, אחרת איך אני אכתוב כאן אם אני אדע שאני מזכירה לך דברים רעים
... בכל מקרה, את מוזמנת לכתוב את זה כאן או לשלוח לי לאי מייל אם בא לך... ([email protected]) אז זהו לבינתיים, אוהבת, עדי

adidas^

New member
עדידוש לא ענתה לי... ../images/Emo10.gif ../images/Emo10.gif ../images/Emo10.gif

rutti

New member
דידוש ממי

כן גם אני שמחה ש
שלנו קם לתחיה. אבל בואי לא נעשה עין הרע. יכול להיות שזה בגלל החופש. די אבל למה אני כזאת פאסימית? אני מקווה שזה ימשיך גם שיסתיים החופש. התגעגעתי אליך מתוקה שולחת לך מיליון
מתה עליך נשמה!!!

למעלה