ואוו, איזה פורום פעיל!

python 4

New member
ואוו, איזה פורום פעיל!

מרוב הודעות אני לא מספיק לעקוב אחרי מה שקורה פה. יש לי רעיון. אולי נפתח שרשור על הפרק של היום ונדבר עליו עוד לפני שהוא משודר? שיואו, איזה פרק משעמם זה יהיה! בחיי, ג'יל הזו היא משהו... ואשלי? ראיתם אותה? ואיך שנאתי היום את ויקטור... ומה זו התספורת הזו שיש לניקי? OK, עכשיו נראה אם צדקתי.

Charmed24

New member
תזמין 4 זינזאנות

הצטרפו אלי בקריאה לסילוקה של המתרגמת... וכמה הערות על המצב: ניקי שוכחת שלויקטור כבר יש ילד שלישי, אדם. הוא לא ממש מתעניין בו, ולכן למה שירצה ילד רביעי
אשלי הייתה היום אשלי הקלאסית של פעם של שנות ה-80. ג'ק, מיימי וג'יל בהופעות אורח. לא מתאים לצח"מ, בדר"כ אם הם מראים מישהו בפרק, טוחנים עליו כל הפרק. ראול כזה שווווווווה שיואו כמה שהוא שווווווווה. דווקא היה חמוד עם כל החבר'ה שיכורים, ועם המשטרה וכל זה, לא
ראיין וטרישה, למה היו להם דמעות בעיניים עוד לפני שהרופאה הודיעה להם שהעובר מת
שרון והבית קפה שלה...לא מעניין

python 4

New member
תסבירו לי משהו בבקשה,

איך זה שבילי, השמנמן המחוצ'קן, מצא כל כך הרבה חברים כאלה מושלמים? יש פה איזה פאק באמינות. ואם עוד פעם יראו את הפרצוף של בילי בוי בקלוז-אפ, אני אקיא.

ים של דמעות ../images/Emo182.gif

גוד דאט שואו
הם פשוט אמנים במתיחות, יגאל שילון זבוב לעומתם
או שמראים את אותו קטע בדיאלוגים שחוזרים על עצמם כל הזמן ואין התקדמות כמאומה, או שמראים את אותן הדמויות המסוימות בסצינה של חצי דקה כדי למתוח אותנו. זה מה שהיה היום עם חנטרישה וריאן. כמה זמן לקח עד שעברו אליהם
כנראה רצו לתת זמן איכות לבירדי... סצינה לפני האחרונה הם שואלים מה קרה, ופתאום בסצינה האחרונה (100 שנה אחרי) רואים ת'פרצוף של ריאן, דומע... ואני כאילו, "בין איזה רווח לרווח הוא הספיק
" נו הם שחקנים דרג ד', אז עד שכבר תפסו אותם במצב של בכי החליטו לצלם...סיז דה די
למה בארה"ב אלכוהול מותר רק מגיל 21
איזה מיצים בדיוק מתכננת שרון להביא ל'קרימסטון'
שתחלוב את עצמה, כולם בטוח יהנו...
ופייטון, אגב, אני דווקא חושב שבילי נראה היום לא רע בכלל! עדיין אין מה להשוות אותו לראאאול (יש לו מראה נערי ופנים מהממות
) אבל עדיין, יחסית לפעם, הוא נראה בסדר היום.

python 4

New member
נו, זה שיש לך טעם גרוע באנשים

הבנתי כבר בפעם הראשונה שפינטזת לי על מרי. בילי היה היום מכוער במיוחד, וזה פשוט התבלט על הרקע של כל החברה נטולי החולצה ומפותחי השרירים שהסתובבו שם והשתכרו להם כאילו אין מחר. ורק ראול נשאר עם חולצה! נו, you win some you lose some. והקטע של רייאישה היה מאוד מרגש... הייתי בוכה אם לא הייתי עסוק בלצחוק.

למעלה