התקדמות משמעותית

התקדמות משמעותית

אחרי מספר שבועות של תרגול אני מתחילה לחזור למצב דומה לעבר, תדירות החלומות הצלולים מתגברת והם גם ארוכים יותר.
הלילה כבר חוויתי שני חלומות צלולים ארוכים יחסית. אני לא אפרט אותם לגמרי בגלל אורכם רק אומר שמה שעוד מדהים בהם הוא שבאחד מהם, בפעם הראשונה עשיתי את בדיקת המציאות המפורסמת עם הידיים והיא עבדה לי. (לרוב אני עושה בדיקות מציאות אחרות, וזאת פעם ראשונה שעשיתי את בדיקת המציאות של הסתכלות על הידיים בחלום וזה עבד). זה היה אחרי שכבר ידעתי שאני חולמת. בכל זאת היה מדהים לראות איך תוך כדי התבוננות בידיים, הן משתנות, רגע אחד אצבע אחת נעלמת ורגע אחר אצבע אחרת נעלמת, או שהיו תנועות לא רצוניות באצבעות, כלומר אצבעות שהתכופפו בלי שכופפתי אותן מרצוני.
ובהחלט יש עוד לאן לשאוף, אני הרי רוצה להשתמש בחלומות הצלולים כדי להגיע לריפוי פיזי וגם מנטלי במציאות. עוד לא הגעתי לזה אבל בהחלט יש התקדמות.

וולפהרט

New member
יפה מאוד!

אני דווקא אשמח לפירוט של החלומות פה ושם, כשבא לך לשתף. אני יודעת שהדף לא פעיל, אבל אני אמצא זמן ואקרא.
נסי בבדיקת היד לעשות את השיטה שלי: לפרוס ולהצמיד את האצבעות כמה פעמים. ככה יהיו יותר אצבעות ופחות אצבעות, והאצבעות כאילו יכנסו אחת בשניה!
יש לך תכניות איך לכוון לריפוי פיזי ומנטלי? זה מסקרן.

כן

שמעתי לא מעט סיפורים על אנשים שריפאו את עצמם באמצעות החלומות הצלולים. אני עדיין לא ממש שם, החלומות הצלולים שלי עוד לא מספיק חזקים ועמוקים בשביל זה, לטעמי, אבל אולי עם יותר תרגול והשקעה אגיע גם לשם. נכון לעכשיו אני מתרגלת בעיקר את טכניקת ה-DILD (יומן חלומות ובדיקות מציאות). עד עכשיו לא ממש תרגלתי WILD בעיקר בגלל פחד משיתוק שינה אבל אני גם יודעת שאין ממש סיבה לפחד מזה ואני גם חושבת שהטכניקה הזאת תעזור לי להגיע יותר לתוצאות, אז מניחה שזה עניין של "לקפוץ למים" ולתרגל למרות החשש משיתוק שינה.
&nbsp

למעלה