התפקדות נובמבר

dance13

New member
התפקדות נובמבר../images/Emo195.gif

שם: גיל: תאריך יום הולדת: סדרות אהובות: שחקן/ית אהוב/ה: למה אני אוהב/ת את ג'סיקה: פרק אהוב במלאך שחור: דמות אהובה במלאך שחור: ותמונה עם בא לכם

dance13

New member
../images/Emo195.gif

שם:גל גיל:13 תאריך יום הולדת:15.8 סדרות אהובות:הרבה!(תקראו בחתימה שלי..) שחקן/ית אהוב/ה:הרבה למה אני אוהב/ת את ג'סיקה:כי היא חמודה
פרק אהוב במלאך שחור:כל הפרקים עם ג'נסן
דמות אהובה במלאך שחור:אלק
ותמונה עם בא לכם:אין לי תמונה לצערי

מתתתתתפקדת../images/Emo70.gif

שם: אוש <אושרי>גיל: 16 <עוד 6 ימים
>תאריך יום הולדת: 19.11סדרות אהובות: ממ מה בנים רוצים, מלאך שחור, ניפ/טאק, האוס ועוד ועוד..שחקן/ית אהוב/ה: ג'סיקה אלבה, ג'ניפר לופזלמה אני אוהב/ת את ג'סיקה: היא פשוט מתווקקקקההה!!פרק אהוב במלאך שחור: הפרק זמן שאול נראה לי ככה קוראים לזה.. שהיה למקס זמן מסויים שהוירוס שבה לא פעלדמות אהובה במלאך שחור: לוגן ואלקותמונה עם בא לכם: ===>

הכתב לא ייצא טוב רגע..

שם: אוש <אושרי> גיל: 16 <עוד 6 ימים
> תאריך יום הולדת: 19.11 סדרות אהובות: ממ מה בנים רוצים, מלאך שחור, ניפ/טאק, האוס ועוד ועוד.. שחקן/ית אהוב/ה: ג'סיקה אלבה, ג'ניפר לופז למה אני אוהב/ת את ג'סיקה: היא פשוט מתווקקקקההה!! פרק אהוב במלאך שחור: הפרק זמן שאול נראה לי ככה קוראים לזה.. שהיה למקס זמן מסויים שהוירוס שבה לא פעל דמות אהובה במלאך שחור: לוגן ואלק ותמונה עם בא לכם: ====>

ענבררר

New member
מתפקדת =]

שם: ענבר =]
תאריך יום הולדת: 19.1
סדרות אהובות: מגרש ביתי, אבודים, ורוניקה מארס, וכמובן מלאך שחור ועוד =]
שחקן/ית אהוב/ה: ג'סיקה אלבה, שיין ווסט, ג'נסן אקלס, סופיה בוש ובן וג'ון פוסטר
למה אני אוהב/ת את ג'סיקה: כי היא מדהימה
ויש לה כישרון =]
פרק אהוב במלאך שחור: כל הפרקים
אבל במיוחד את 2x15
דמות אהובה במלאך שחור: מקס ואלק הם קרועים

Nitzan122

New member
מתפקדת!

שם: ניצן גיל: 16.5 תאריך יום הולדת: 3.7.90 סדרות אהובות: ורוניקה מארס ומלאך שחור שחקן/ית אהוב/ה: שחקניות- ג'סיקה אלבה וקריסטן בל בנים יש יותר מידי בשביל לפרט... למה אני אוהב/ת את ג'סיקה: אממ.. ככה? (תאלצו לסלוח לי- מחסור בשעות שינה שהאמת שאני צריכה להשלים במקום לכתוב כאן) פרק אהוב במלאך שחור:201 101 215 121 221
דמות אהובה במלאך שחור: מקס

ברודי

New member
התפקדות נובמבר../images/Emo150.gif

שם: ברוריק, ברורי, ברודי הכול רק לא השם האמיתי
איזה זקנה אני... תאריך יום הולדת: 09.07.86 סדרות אהובות: DA, סמולוויל, נמלטים, חברים, באפי, לויס וקלארק, זינה, וכל הסדרות האלה של יס סטארז שאתה רואה סתם כי משעמם אבל נחמד לך... שחקן/ית אהוב/ה: דין קיין, רנה אוקונור, ג'ס כמובן.. למה אני אוהב/ת את ג'סיקה: למה לא? מזמן כבר אמרתי שאני מעדיפה את מקס על פני ג'ס אבל תמיד טוב גם ג'ס.. פרק אהוב במלאך שחור: פרק אחרון של עונה 1. גאוני ברמות של גאוניות עולם. כל-כך נהנתי ממנו! עשה לי את השנתיים אח"כ.. דמות אהובה במלאך שחור: מקס כמובן. איך אפשר שלא?
ותמונה אם בא לכם: בא לנו אבל אין לי כאן כרגע אז כשנחזור הביתה ואם יהיה ביקוש אני אעשה מאמץ..

מתפקדת.. ../images/Emo195.gif

למרות שאני פה רק פעם ב... שם:לירון גיל: 15 באופן רשמי!! תאריך יום הולדת:13/11 סדרות אהובות: על טבעי, מלאך שחור [ז"ל], אבודים (ב-10), נמלטים, האנטומיה של גריי.. ובקיצור כל ערוץ 13 ביס שחקן/ית אהוב/ה: בראד פיט, ג'נסן אקלס, וונטוורת מילר וג'וש הולוואי [איי,סוייר!
] פרק אהוב במלאך שחור: 217 דמות אהובה במלאך שחור: אלק

Nitzan122

New member
מזל טוב../images/Emo70.gif../images/Emo65.gif

באיחור של שלושה ימים אבל בכלל לא אמרת כלום! איך חגגת?

ברודי

New member
מזל טוב!!!!!../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif

"עד-מאה-ועשרים-שנה...."
[לקרוא עם המנגינה בבקשה!!]

למעלה