התפקדות מאי לחברים הותיקים והחדשים

אושרי59

New member
התפקדות מאי לחברים הותיקים והחדשים

1.תאריך לידה עיברי 2.תאריך לידה לועזי 3.שיר אהוב של טיפקס 4.אלבום אהוב של טיפקס 5.חבר להקה אהוב של טיפקס 6.תמונה אישית 7.חבר להקה לשעבר של טיפקס אהוב 8.שיר אהוב לא של טיפקס 9.כמה הופעות של טיפקס היית\ה

אושרי59

New member
אני אתחיל

1. 23.07.87 2.כ''ו בתמוז תשמ"ז 3.סתם 4.כל הלהיטים והחים שלך בלאפה 5.קשה להחליט 7.תמיר ימיני 8.קשה להחליט 9. שתי הופעות בלבד לכל הגולשים מעתה אני אהיה אושרי 59 או אושרי1987

טיפקסית

New member
היי

שם:בשמת [מהמילה בושם תפנימו את זה]. תאריך לידה לועזי:16.8.1986 תאריך לידה עברי:י"א באב תשמ"ו שיר אהוב של טיפקס:ביום שיפלו הכוכבים אלבום אהוב של טיפקס:כנראה שהחיים שלך בלאפה,זה משתנה כל תקופה חבר להקה אהוב: נועם [נועמל'ה] ינקלביץ'! חבר להקה לשעבר אהוב:אמממ נראה לי שאורי מיילס שיר אהוב לא של טיפקס:התקף שיגעון -צעירי תל אביב כמה הופעות:בוא נחשב.......3 של קובי בסיבוב של דמעות וים+שתי הופעות של טיפקס תמונה אישית:כרגע אין לי זמן אבל תבדקו את הפייסבוק או המייספייס שלי,יש שם הרבה תמונות. ואני מוסיפה עוד שאלה אחת למי מכם שבא לענות אירוע שאת/ה מחכים לו במשך השבועיים הקרובים-אירוויזיון כמובן!! חג האירוויזיון מגיע עלינו לטובה! בהצלחה לבועז מעודה! לשנה הבאה אירוויזיון בשטוקהולם הבנויה!!

1mayush

New member
אני ../images/Emo26.gif

תאריך לידה עיברי - כ"ה בטבת תשנ"א תאריך לידה לועזי - 10.1.91 שיר אהוב של טיפקס - עננה \ סתם אלבום אהוב של טיפקס - החיים שלך בלאפה חבר להקה לשעבר של טיפקס אהוב - מאיר
שיר אהוב לא של טיפקס - יש כמה.. |: כמה הופעות של טיפקס היית\ה - אני חושבת 9 \ 10

sunshiner

New member
../images/Emo13.gif

1. 6 לאוגוסט 1990 2. ט"ז באב תש"ן 3. קשה להחליט 4. כרגע? האחרון בעשירון התחתון 5. אי אפשר לבחור, אם כי בתור גיטריסט-מנדולן אני מתחבר באופן טבעי לרמי... 6. תספורת לא עדכנית P: 7. נראה לי שאורי מיילס, אני עדיין מנסה להפנים שביג אם חבר להקה לשעבר. 8. אחד החביבים עלי הוא "בוטנים" (של ז'ק ברל) בביצוע של ישראל גוריון 9. לפחות 6 של טיפקס + 4 סולו של קובי. אני דורש הופעות נוספות!

roi0123

New member
חח למרות שכבר עבר מאי ולמרות- המשך

למרות שכבר עבר מאי ולמרות שאני כבר אמרתי פעם שאני חדש אבל אז אחרי כמה שבועות הפסקתי להתחבר לפורום: 1. י"ח בסיון תשנ"ג 2. 6.6.93 כן כן אני עוד צעיר, אבל מה זה משנה, אני מת על טיפקס! עוד מאז שהייתי ביסודי קניתי דיסקים שלהם... וחוץ מזה שלשום הפכתי להיות בן 15 אז זה בסדר 3. שיר בלחץ, האחרון בעשירון התחתון 4. האריזה של שני הדיסקים הראשונים של טיפקס 5. נראה לי קובי אוז כי את השאר אני לא ממש מכיר וגם אין לי כל כך איך להכיר... 6. אני אוסיף אחר כך, כרגע אין לי 7. חח לא יודע 8. חח גם את זה אני לא יודע, יש הרבה! 9. 0!! כשאני אגדל קצת אני אלך, בינתיים לפי מה שאני מבין יש שם חבר'ה יותר גדולים ממני אז זה פאדיחות... שבועות שמח לכולכם! ואני עכשיו אכנס יותר לפורום...

למעלה