התייעצות

הקסם1

New member
התייעצות

שלום לכולם ראשית מזל טוב לפתיחת הפורום החדש. והנה ההתיעצות הראשונה : למסיבת רווקות של חברה קרובה אנו מתכננות לעצב לה מעין אלבום אישי למזכרת מהארוע. ה"אלבום"יהיה בתוך מחברת עם כריכה קשיחה ובפנים יהיו תמונות של החברות ושל הכלה וכן הקדשה אישית מכל אחת מהבנות המשתתפות בארוע. בפתיחת האלבום חשבתי לעצב באליפסה מוארכת משהו אישי לכלה כמו ברכת הכלה על רקע של שמיים עם כותרת בזהב או משהו דומה הבעיה היא שברכת הכלה היא ארוכה ואין מספיק מקום להכניס את כולה . אשמח לשמוע על עוד רעיונות שאפשר לשים בהתחלה. אולי הקדשה מהבעל הטרי או תמונה יפה של הכלה או משהו אחר. יש למישהו הצעה?? כמו כן אשמח לשמוע רעיונות נוספים לקישוטים ולעיצוב שיהיה מיוחד ומקורי בתוך האלבום . תודה לכל המשיבות.

הקסם1

New member
באותו עניין - איך לקשט את האלבום

את דפי האלבום חשבתי לעצב בעתמי באמצעות חומרים זמינים כגון : נצנים, פייטים, סול בצורות שונות , צבעים וכו'. אשמח לראות ולשמוע רעיונות לעיצוב דפי האלבום בצורות שונות שאפשר לעשות לבד בלי להדפיס רקעים או שבלונות מיוחדות הסתכלתי בסדנאות הוירטואליות שהיו ומצאתי שהרוב שם מסביר על כרטיסי ברכה ופחות על עיצוב אלבומים לכן אשמח לעזרה גם בנושא זה. מעולם לא עיצבתי אלבום לפני. אשמח לראות תמונות ולשמוע רעיונות תודה.

עלמה7

New member
נתחיל מעיצוב האלבום -

לעיצוב אלבום, שישאר להרבה זמן, כדאי להשתמש בחומרים ללא חומצה. רוב הדברים המוכנים לעיצוב אלבומים הם ללא חומצה, ולכן בטוחים לשימוש (החומצה הורסת את התמונות). לכן הייתי שוקלת שוב שימוש בסול ובחומרים מאולתרים. לגבי צבעים - הזהרי מצבעים מדוללים במים - הם עושים גלים בדפים. הסתכלי בקישורים, במדור "אינסוף רעיונות לעיצוב אלבומים", ותוכלי לראות שם ה מ ו ן רעיונות לעיצובים, כולל תמונות כמובן. בחלק מהאתרים יש חלוקה לנושאים, ובוודאי תמצאי את הנושא "wedding". בביג דיל יש אלבומים מוכנים לעיצוב וגם ערכת חתונה, ונראה לי שבמקרה שלך זה שווה מאוד. הם ממש לא יקרים ומאוד משתלמים. לגבי רעיון לעמוד הראשון - אם זה למסיבת רווקות, הרי לא תהיה לך תמונה של הכלה (אלא אם התכוונת לתמונה שלה, כשהיא עוד לא כלה...). דווקא הייתי כן מנסה להכניס את ברכת הכלה. אני יודעת שיש כאלה שעשו אותה על חמסה, אז זה בטח לא כזה ארוך. נסי להדפיס על מדבקה שקופה, ואז תוכלי לשחק עם גודל האותיות.

למעלה