התייעצות...

עִידן

New member
התייעצות...

היה חשוב לנו לראות כמה אנשים, פחות או יותר, פוקדים את הפורום באופן קבוע ולכן החלטנו, סתיו ואני, לפתוח את שרשור הנוכחות לפני מספר ימים. העניין הוא שכפי ששמתם לב, הפורום די גוסס. אנחנו לא רוצות להגיע למצב של סגירה, ולכן החלטנו לפתוח את השרשור הזה - שרשור התייעצות - מה לדעתכם יש לעשות כדי להחזיר את הפורום לקו הבריאות? הכוונה היא לרעיונות לדברים שהייתם רוצים לראות בפורום, נושאים לדיונים, תחרויות למיניהן או כל דבר אחר שעולה על דעתכם... מקוות לשיתוף פעולה ולשיפור בהקדם, המנהלות.

שתי הצעות

1 להעלות איזו הודעה לדף הראשי של תפוז.ייתכן שיש הרבה משתתפים פוט' שלא יודעים על קיומו. 2 אני אשמח לתחרות כזו: אתן זורקות נושא,ואנחנו צריכים לכתוב\לצטט אגדה שמתאימה לנושא. כמובן שהנושא צריך להיות יותר מ:'נסיכות'. נושא לדוגמא: אגדה שהמסר בה הוא 'הקש ששבר את גב הגמל'.-סבל שהולך ומחריף,עד לנקודת השבירה. נו,אם צריך אני אכתוב כאן אחת כזאת,כדי שתבינו... אגב,קחו בחשבון שיש קוראים פאסיביים בכל פורום,שנמנעים מלכתוב.אין לי מושג סטטיסטית בכמה מדובר,אבל בוודאי גם כאן יש כמה כאלו. בהצלחה,מקווה שתמצאו 'תרופה' יעילה,וה'חולה' יחלים...

אז ככה...

יש הרבה קואים פסיבים שנכנסים לכאן,עמו שמישהי אמרה כבר. אני הגעתי לכאן דרך פרסום בעמוד הראשי. זו הדרך הכי טובה. בהצלחה!!

עִידן

New member
הנקודה היא

שאנחנו מחפשות מה לעשות כדי שאותם קוראים שמגיעים לכאן ירצו להישאר.

EYTAN155

New member
הנקודה היא שאגדה אורבנית

לא אמורה להיות שטופת דם, כשם שצ'יזבטים לא אמורים להיות מפחידים. המילה צ'יזבט באה מלשון כזב,ואנשי הפלמ"ח שהתחילו במסורת הזו סביב המדורה לא סיפרו סיפורים מצמררי שיער ומקפיאי דם, אלא סתם כזבים כיד הדמיון השורה עליהם.דוגמא קלסית אפשר למצוא בילקוט הכזבים. אז אולי צריך לחזור למקורות, ואז אנשים כמוני שסולדים מסיפורים שטופי דם יצטרפו לפורום.

למעלה