התייעצות

parparv

New member
התייעצות

היי לכולם, סליחה על האורך זקוקה לעצה
בתי עולה בשנה הבאה לכיתה א'. אנחנו מתגוררים בגבול בין שתי ערים באיזור השרון.
בתי שהתה במסגרות גן, בעיר השכנה משום שכתובתי נשארה הכתובת של הוריי וגם שיקולים נוספים (רצינו גן עד 14:00, ולא היה בסמוך אלינו, חשבנו שנעבור לעיר הסמוכה,העבודה שלי הייתה על הדרך וכ"ו).קיבלנו להירשם לבית ספר על פי הכתובת של הוריי ,אך הילדים שעולים לכיתה א' מהגן של בתי שנמצא באזור אחר, הולכים לבית ספר אחר. רשמתי את בתי לאן שקיבלנו אך לבי כבד מצד אחד היא תעלה ללא ילדים מוכרים. מצד שני השנה המצב החברתי בגן לא היה משהו מתוך אלו שעולים ישנה קבוצה סגורה של הורים וכך גם ילדהם אבל בכל זאת יש ילדים מוכרים. בשני המקרים בתי הספר אינם סמוכים למקום מגורינו.
שקלתי לרשום את בתי בעיר שלנו ,אך הסתבר לי שבית הספר אליו כתובתנו שייכת די רחוק מהבית שלנו והגרוע יותר שמו הרע הולך לפניו האלימות גואה,יש צפיפות איומה בכיתות ,בית הספר מוזנח וכל מי ששומע את שמו ממש לא ממליץ.
העצה שאני מבקשת היא אם להשאיר את זה כך או לנסות לערער לבית ספר שאליו הולכים ילדי הגן .
תודה רבה

אני העלתי השנה ילד לכיתה א לבד..בלי שיכיר

אף אחד
להגיד לך שהיה קל
אני לא אגיד
אבל היה שווה
לקחו שבועיים פלוס מינוס
והוא מצא את מקומו החברתי
והכי חשוב הוא שהבית ספר נהדר
ברמה גבוהה מאד
כיתות קטנות וממוקדות
צוות מורים מקצועיים ברמות אחרות

** הגדול שלי היה בבית ספר אחר לכן יש לי למה להשוות
*** הילד המדובר דיי ביישן ודי בורר חברים
ובכל זאת השתחל במהירות

בהצלחה!

אם הצלחתי להבין אותך נכון, וכרגע הילדה רשומה לא לבית הספר
"האלים", אני חושבת שזה מצב עדיף בהרבה, גם אם בבית הספר אליו היא תגיע היא לא תכיר אף אחד. היא תכיר בהדרגה והיא תסתדר. ללא כל ספק זה עדיף על פני בית ספר עם שם רע, שידוע כאלים.

כיתה א

ילדים יכולים להסתגל אבל צריך לתת את הכלים הנכונים.האם היא חברותית? פונה לילדים חדשים.?

למעלה