התייעצות מעבד מזון

עדיקים

Active member
יש לי מג'ימיקס לא להאמין 15 שנה (פעם כשקראתי כאלה הודעות הרגשתי צעירה עכשיו מרגישה בוגרת :D ), המכסה של המיכל נשבר מצליחה עדיין להפעיל אותו אבל בקרוב מאוד ישבר לגמרי ולא אוכל להשתמש בו יותר.
שוקלת האם לקנות לו מכסה חדש או לפנק את עצמי במג'ימיקס חדש. ראיתי כבר בזאפ והמחירים לא בשמיים אבל לא יודעת איזה דגם כדאי לקנות.

חייבת לציין שכשקניתי אותו לא היה לי מיקסר והוא היה גם מיקסר בשבילי ולכן היה לי צורך במעבד גדול וחזק במיוחד. היום אני בעיקר חותכת בו ירקות, מכינה בצק לפסטה ובלילות פשוטות יותר.

תודה רבה:)

חנהפ

Active member
רק יכולה להמליץ על הדגם עם 3 הקערות, נכון שלרוב שלושתן מתלכלכות כאשר עובדים עם אחת הקערות הקטנות, אבל זה מס קטן לשלם על האופציה לטחון כמויות ממש קטנות

סגליתש

New member
אני אוהבת את הדגם עם המיכל הגדול. הכי שימושי לי. עובדים עם המעבד מזון והכל נשאר באותה קערה ומרוקנים בפעם אחת.
(אם את מחפשת חלקי חילוף למג'מיקס - את יכולה לקנות אותם באלקטרו ברק ברח' זבוטינסקי ברמת גן )
בהצלחה

הבת המתהוללת

Well-known member
מנהל
אני כמו חנהפ-אוהבת את הדגם עם שלוש הקערות. התעצבנתי בהתחלה על הצורך לנקות את שלושתן, אבל נרגעתי...

עדיקים

Active member
כי כשטוחנים משהו בקערה הקטנה,קבוע משפריץ לקערה הגדולה שחייבת להיות נוכחת, משתדלת לזכור להוציא את הקערה הבינונית כדי לחסוך לי את הניקוי
את זה אני מכירה מהמעבד שיש לי כרגע ויש בו שתי קערות. אנסה ללכת לראות אותו לפני הסגר ולהזמין אונליין כי ראיתי שבאונליין זול הרבה יותר.
בינתיים איכשהו עוד עובד אבל המכסה בשלבי גסיסה מתקדמים אז לא יחזיק מעמד עוד הרבה זמן.

למעלה