התגעגעתי אליכם !!!

ronadoron1

New member
התגעגעתי אליכם !!!

היי לכולם, זאת רונה !!! (עם שם משתמש חדש...) התגעגעתי אליכם כל כך ! זאת הפעם הראשונה שאני כותבת פה מאז שעברנו לניו יורק. לקח קצת זמן אבל עכשיו יש לנו דירה ומחשב ואינטרנט והכל... בכל מקרה רק רציתי להגיד שהכל בסדר, וממש מגניב פה חוץ מהעובדה שאני מתגעגעת נורא לכל החברים בישראל !!! :( אבל אני מניחה שמתרגלים... נראה לי שקל להתרגל למקום כזה כיפי, כל יום אני רואה דברים חדשים ומדהימים ! יש פה פשוט הכללל ! עכשיו אתם כבר יכולים לתפוס אותי באייסי או באימייל. (או בטלפון למי שיש...) אז אני מחכה !!! אהה ד"א, אחי התחיל לעבוד בחברה שעושה תוכנה מדליקה לאייסיקיו, שמוסיפה מלא אנימציות ופרצופים כמו שיש באייסיקיו רק הרבה יותר יפים !!! ומלאאאא !!! קוראים לזה SweetIM ויש אותם גם למסנג'ר כבר כמה שנים. זה ממש ממממש מגניב !! בקיצר הם כרגע עוד לא הוציאו את הגרסה של אייסיקיו רשמית, אלא רק לכמות מוגבלת של אנשים שיבדקו אותה. אפשר לקבל אותה אם שולחים להם אי מייל ל [email protected] וכותבים בכותרת "הזמנה לבדיקת אייסיקיו" וכותבים להם את מספר האייסיקיו שלכם. כתבו להם שרונה דורון הפנתה אתכם, ככה הם יידעו שזה דרך אחי... מתה על כולכם, במיוחד עליך ריטה !!! אני מחכה לטלפון ממך ! רונה

למעלה