השם שלי הוא מאור פז, ויש לי מסר לכל הרעים והרשעים, כל המתנגדים וכל הקנאים, כל המציקים וכל הבריונים, כל זוממי המזימות וכל חורשי הרעות, והמסר הזה הוא

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
שאתם לא תשברו אותי.

סיפור מחריד מן הימים האחרונים, בלי להסגיר שמות, מינים או פרטים מזהים:

ניגש גולש או גולשת מן המתנגדים אל אחד החברים הטובים שלי פה באתר, מישהי או מישהו שאני נהנה לדבר איתו או איתה, ומשוחח איתו או איתה לעיתים קרובות ובצורה ממושכת.

אותו מתנגד או מתנגדת החל או החלה לדבר עליי רעות באוזנו של החבר או החברה, ולא רק קילל או קיללה כמו מתנגדים אחרים, אלא ניסה או ניסתה לשכנע אותו או אותה שלא לדבר איתי יותר, להתעלם ממני, להחרים אותי, כאילו שאנחנו בבית-ספר היסודי.

לאחר זמן קצר, אני מקבל הודעה פרטית מהחבר או החברה, ובה הוא או היא הודיעני חגיגית שהוא או היא שוכנע או שוכנעה שלא לדבר איתי יותר, ובזה תם הקשר שלנו והוא או היא אינו או אינה מעוניין או מעוניינת לשוחח עמי עוד.

קודם כל, איזה נקניק או נקניקה הוא או היא. מה? הוא או היא לא יכול או יכולה לחשוב בכוחות עצמו או עצמה שהוא או היא צריך או צריכה שיגידו לו או לה מה לעשות? והוא או היא עוד מקשיב או מקשיבה ככה? איך הוא או היא היה יכול או יכולה להיות משוכנע או משוכנעת כך בקלות נוראית שכזאת לנטוש חבר טוב שהוא או היא נהנה או נהנית לשוחח איתו? איזה מושפע או מושפעת. איזו צייתנות, ובאיזו מהירות. מאז הכלב של השכנים, לא ראיתי כזה ילד טוב שאומרים לו והוא עושה. הלם.

אבל בסדר, הוא או היא לא היה או הייתה אחד או אחת האנשים היותר חכמים פה, אז ההפסד שלי הוא לא באמת כזה מי-יודע-מה. גם כמה ערך עבורי יכול להיות כבר בקשר עם איש או אישה שדעתו או דעתה עליי יכול או יכולה להיות מושפעת כל-כך מגורמים חיצוניים, ולהתערער בקלות שכזאת? ההפסד הוא ברובו שלו או שלה.

באשר לבריון או הבריונית, אני לא בן-אדם של "נקמות" או "לתפוס אנשים". מי שאת או אתה לא תהיי או תהיה, ואני יודע בדיוק על מי אני מדבר, אני רק לא אומר שמות, אם כי אם אין להם בעיה, זכותם של שני המעורבים הנוספים בפרשה המגעילה, העלובה והמכוערת, אם רצונם בכך, לצעוד אל קדמת הבמה ולחשוף את עצמם, מי שאת או אתה לא תהיי או תהיה, אלוהים ראה מה את או אתה עשית, ואלוהים כבר ישלם לך ביוקר.

ולסיום אני רוצה להגיד, שהשם שלי הוא מאור פז, ויש לי מסר לכל הרעים והרשעים, המתנגדים והקנאים, המציקים והבריונים, זוממי המזימות וחורשי הרעות, והמסר הזה הוא שאתם לא תשברו אותי. הפוך. אני עשוי מפלדה. אני רק מתחזק ומתעצם מהשנאה ומהבריונות שלכם. אתם רק מעצימים את האגדה שלי. אתם עושים אותי קדוש מעונה. אתם הופכים אותי למרטיר.

a073c-mattia_preti_-_the_crucifixion_of_st_andrew_-_google_art_project.jpg
crucifixion9088287269934675055.jpg
 
נערך לאחרונה ב:
למעלה