השיר היומי / חמישי, 5 באוקטובר

uk23

New member
מטרופולין מורכב ברמות.

אבל גם שווה ואיכותי
זה הדבר הכי טוב מבחינת בשורה חדשה שנשמעה בארץ. מבחינת הפקה שעוד לא היתה כאן. עופר מאירי גאון, אוכל כל הפקה.

X Slider

New member
../images/Emo45.gif מטרופולין אחד הפרויקטים

הטובים שהיו בארץ. ובקשר לסוכריה אני מסכים עם דביר.

uk23

New member
אני לא חושב...

שהפקה של מליון דולר מביאה לתוצאה של שיר מיליון דולר. לפעמים דווקא המינימליסטיות מביאה לתוצאה הרבה יותר טובה. וחוץ מזה, אחלה הפקה. סאונד לייב כמו שצריך, בלי הרבה פוזות. מה רע בזה?????? זה הרבה יותר טוב ואיכותי מדברים אחרים שיש בישראל. כמו רוני וכל מיני שיט.

Rincewind

New member
הפקה של מיליון דולא לא מבטיחה תוצאה

אבל היא מגדילה את הסיכויים, לפחות. ב"היא רוצה" אין הפקה. רק עבודה בעיניים. אם זו היתה זמרת אלמונית זה לא היה עובר את סף הפלייליסט, שלא לדבר על סף המקור אחד וחצי באימיול. אנשים פשוט מורידים סטנדרטים לרצפה אם מפמפמים להם פרצוף אחד מספיק.

Rincewind

New member
"היא רוצה" כבר אמרתי שההפקה ממשאחלה

סלח לי נא על השעה המאוחרת

razM19

New member
../images/Emo2.gifעמר... תתבייש לך!!!

(שנייה.... מחפש לך לינק לזה......)

amiomer

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif

איך שכחתי! פשוט ניסיתי להריץ בראש שירים של נינט או של רוני.. אתה יודע, השעה.. יובל, אל תיעלב, אתה יודע שאני ממש אוהב את השיר שלך והשיכחה הזאת נבעה ב100% מהשעה המאוחרת..

uk23

New member
לא נעלב ../images/Emo13.gif

גם ככה אף אחד לא מכיר את השיר הזה עדיין....

amiomer

New member
לא פה בפורום!

תראה לי מישהו בפורום שלא מכיר! לא צריך להצטנע עד כדי כך..

amiomer

New member
381 אנשים הורידו?!

אדיר! מעניין אם אפשר למצוא אותו באימ*** או בקא**..

uk23

New member
דבירוווש אתה מגזים כאן ../images/Emo13.gif

בחייאט. אין הפקה, לא היה עובר את הפלייליסט. מורידים סטנדרטים לרצפה. מוזיקה היא רבה ומגוונת. יש המון. לא כל אחד מכוון לאותו מקום. יש המון טעמים, המון סגנונות. תתפלא שהפקה לפעמים לא חייבת להיות "מורכבת". המורכבות יכולה לבוא לידי ביטוי בדרכים אחרות ממה שאתה חושב שהן הנכונות (רוני ושות')

Rincewind

New member
...

יותר מאוחר אפתח שרשור מסודר שבו אסכם את כל מה שאני חושב ולמה, ואז אפסיק לדבר על הנושא בפורום. נמאס לי כבר.

למעלה