השוק מתחיל לגלות סימני עייפות מהירידות

מצב
הנושא נעול.

הבעיה כרגע היא מחסור בקונים שיתמכו בשוק. כנראה שלקונים לא בוער הזמן ונישאים על גלי הפניקה.. מקוה שלא מכינים פה מלכודת ענקית לפוטניקים עד לפקיעה כי אלה שמוכרים כמויות אדירות של פוטים לכל דורש הם לא בדיוק פילנטרופים.

NS101

New member
חייבים להעריך

הבעיה כרגע היא מחסור בקונים שיתמכו בשוק. כנראה שלקונים לא בוער הזמן ונישאים על גלי הפניקה.. מקוה שלא מכינים פה מלכודת ענקית לפוטניקים עד לפקיעה כי אלה שמוכרים כמויות אדירות של פוטים לכל דורש הם לא בדיוק פילנטרופים.
חייבים להעריך
בן אדם שלא נותן לעובדות לבלבל אותו.

בשוק ההון יש הרבה מצג פנים

חייבים להעריך
אם זה היה כל כך פשוט כל אחד היה מצטרף למגמה עליות או ירידות וגוזר קופון בטוח אבל בסופו של יום אין ארוחות חינם ומה שנראה כמגמת ירידות מובהקת עשויה להתברר כמלכודת אכזרית בעוד כמה ימים.

NS101

New member
את לא מתייאשת, הא?

אם זה היה כל כך פשוט כל אחד היה מצטרף למגמה עליות או ירידות וגוזר קופון בטוח אבל בסופו של יום אין ארוחות חינם ומה שנראה כמגמת ירידות מובהקת עשויה להתברר כמלכודת אכזרית בעוד כמה ימים.
את לא מתייאשת, הא?

tahel i

New member
מלכודת אכזרית

מלכודת אכזרית
מהפה שלך ל ה" . שיתחיל הטיפוס ל 1100 -1200

noyasaf

New member
../images/Emo6.gif

חייבים להעריך

dw2322

New member
ההופכי לשמוצקין?

חייבים להעריך
ההופכי לשמוצקין?
שמוצקין העלה בימים האחרונים דעה דובית קיצונית על השוק (700 נקודות מתחת לשוק) וצמחונית מעלה דעה שוורית קיצונית (אולי פחות קיצונית ממנו שכן לא ראיתי צפי שלה ל 700 נקודות למעלה מעכשיו, שזה צריך להיות מעוף ל 1700). אם רואים את זה באור הזה לא מתרגשים.

NS101

New member
זה לא עניין של להתרגש

ההופכי לשמוצקין?
שמוצקין העלה בימים האחרונים דעה דובית קיצונית על השוק (700 נקודות מתחת לשוק) וצמחונית מעלה דעה שוורית קיצונית (אולי פחות קיצונית ממנו שכן לא ראיתי צפי שלה ל 700 נקודות למעלה מעכשיו, שזה צריך להיות מעוף ל 1700). אם רואים את זה באור הזה לא מתרגשים.
זה לא עניין של להתרגש
פשוט נראה לי נאיביות נוראה להאמין בדברים בצורה כל כך שחורה או לבנה. בסופו של דבר, שניהם טועים ומציפים את הפורום במחשבות לא סבירות שאני מקווה שאנשים שמגיעים הנה במקרה לא מאמינים להן.

אני מעולם לא דיברתי על מעוף 1700

ההופכי לשמוצקין?
הערכה שלי לסוף 2008 שהמדד יעמוד על 1200

dw2322

New member
הצעה

הערכה שלי לסוף 2008 שהמדד יעמוד על 1200
הצעה
באופן אנלוגי להצעתי לשמוצקין נסי לראות מאיפה מגיע הבשר ליעד המדד שלך (20% למעלה) - מה שיהפוך את הקייס שלך לחזק יותר. שער הדולר בעוד שנה ישחק תפקיד חשוב שכן בעוד שנה הוא יעלה ל 3.70 הרי שכבר קיבלת עשיריה במניות הדואליות במדד (טבע, אלביט, נייס, וריפון, פרטנר) בלי להתאמץ ואם טבע עושה עשיריה מהיום (קרי עולה ל 50$) כבר קיבלת נתח יפה להסביר את העלייה. מספיק שאפריקה תדווח על השלמת פרוייקט נדלן רוסי (או אקזיט ממנו ברווח) והנה גם היא יכולה לספק לך דלק להרמת המדד. וכו וכו. נראה לי שזו משימה הרבה יותר קלה לביצוע מאשר ה 70% למטה של שמוצקין.

../images/Emo45.gif

הצעה
באופן אנלוגי להצעתי לשמוצקין נסי לראות מאיפה מגיע הבשר ליעד המדד שלך (20% למעלה) - מה שיהפוך את הקייס שלך לחזק יותר. שער הדולר בעוד שנה ישחק תפקיד חשוב שכן בעוד שנה הוא יעלה ל 3.70 הרי שכבר קיבלת עשיריה במניות הדואליות במדד (טבע, אלביט, נייס, וריפון, פרטנר) בלי להתאמץ ואם טבע עושה עשיריה מהיום (קרי עולה ל 50$) כבר קיבלת נתח יפה להסביר את העלייה. מספיק שאפריקה תדווח על השלמת פרוייקט נדלן רוסי (או אקזיט ממנו ברווח) והנה גם היא יכולה לספק לך דלק להרמת המדד. וכו וכו. נראה לי שזו משימה הרבה יותר קלה לביצוע מאשר ה 70% למטה של שמוצקין.

ומה אם מי שקונה פוטים הוא אלמן או יתום?

אגב, אלמנות ויתומים הם לאו דווקא אנשים עניים ולא מתוחכמים מבחינה פיננסית. צמחונית- זה קצת אבסורדי מצידך להיכנס דווקא בימים, שבנק ההשקעות החמישי בגודלו בארה"ב למעשה פשט את הרגל ולדבר כאן על כך שצפויות עליות. זה לא משנה עכשיו הערך הכלכלי של המניות- אירוע בסדר גודל כזה יוצר אפקט פסיכולוגי גדול.

אבל תמיד הם אלה שמכבים בסוף את האור

אגב, אלמנות ויתומים הם לאו דווקא אנשים עניים ולא מתוחכמים מבחינה פיננסית. צמחונית- זה קצת אבסורדי מצידך להיכנס דווקא בימים, שבנק ההשקעות החמישי בגודלו בארה"ב למעשה פשט את הרגל ולדבר כאן על כך שצפויות עליות. זה לא משנה עכשיו הערך הכלכלי של המניות- אירוע בסדר גודל כזה יוצר אפקט פסיכולוגי גדול.
אבל תמיד הם אלה שמכבים בסוף את האור
הרי כלל ידוע שמוכרי העתונים ומצחצחי הנעליים מתחילים לקנות פוטים זה סימן לא טוב. מי שקרוב לצלחת עוד יצליח להחלץ ממשבר הפוטים אבל אלה שרצים לקנות את תעודות השורט כפול 3 וקרן נובה סטאר מבלי להבין את הסיכונים הכרוכים בזה פשוט עשוים לגרום לעצמם נזק של בכיה לדורות. בר סטרנס בוא בסך הכל בנק השקעות משהו כמו פריזמה אצלנו ובכלל כל המשבר הזה לא שייך בכלל למדינת ישראל עם נתונים כלכליים פנטסטים. מי שזוכר את התקופות של אינפלציה של 400 אחוז , אבטלה של 13 אחוז, גרעון תקציבי עצום,חובות חוץ אדירים ומה לא יודע להעריך את מצבנו כיום. אם תגיד לי ש 400 אלף ישראלים לא יצאו לחו"ל בפסח אני אאמין שינה בעיה בכלכלה בארץ. ואגב בר סטרנס נפל בגלל משבר אימון ולא בגלל בעיה אמיתית.

tomi32

New member
לא מבין

לא מבין
ואלו שמוכרים קולים הם כולם מל"ו צדיקים? ומה בקשר ליתומים שמנהלים כספם אצל מוכרי הפוטים? ומה בקשר לאלמנות שמאמינות בירידות עתידיות? חוץ מפולקלור לימים קשים, יש משהו בכל הסיווגים האלו שלך?

שמוצקין

New member
צימחוש ../images/Emo13.gif אני מקווה שכבר מכרת

צימחוש
אני מקווה שכבר מכרת
חבל להפסיד סתם (אם כי זה לא סוף העולם ) אני ממליץ על הספר : מי לקח את הכסף שלי , של רוברט קיואסאקי .
בהצלחה

itaiga

New member
מה לקחת היום?

מה לקחת היום?
תני לי גם

לביא4

New member
צמחונית - תפנימי:

מה לקחת היום?
תני לי גם
צמחונית - תפנימי:
מי שהרוויח מאות אחוזים בפוטים לא יחכה להיפוך מגמה או תיקון שסביר מאד שיראה בטווח הקרוב, ראשית לממש או לצאת לגמרי מהפוזיציה עד לירידות הבאות שיגיעו אחרי התיקון הבא. אין כבר שום סיכוי למלכודות, המפולות כבר מיצו את עצמן מבחינת שורטים ופוטים.

צאט ניק

New member
אני אוהב את ההודעות שלך

אני אוהב את ההודעות שלך
אתנחתא קומית זה חשוב. במיוחד בימים כאלה. לפני שבוע טענת שלא יהיו יותר ירידות כי "כבר אין מי שימכור" ענק!!!

שים לב מה קורה עכשיו בוול סטריט

אני אוהב את ההודעות שלך
אתנחתא קומית זה חשוב. במיוחד בימים כאלה. לפני שבוע טענת שלא יהיו יותר ירידות כי "כבר אין מי שימכור" ענק!!!
שים לב מה קורה עכשיו בוול סטריט
המומנטום השלילי עומד להשבר. ירידות לא ימשכו לנצח

מצב
הנושא נעול.
למעלה