הריון ראשון בחברה שאני עובדת בה והודעה הזויה

evanescent

New member
אהבתי שהאלהוריות חוזרת מחדש

אחרי הילד הראשון זה חוזר, לא רוצים עוד אחד, מסירים אותה, אחרי הילד השני זה גם חוזר...

הו, לזה הטבע כבר מצא פתרון

קוראים לזה שכחת הכאב, מנגנון מעולה ביולוגי מדהים וחכם שגורם לנו לשכוח כאב ולהתמקד בחיוב על מנת שלא נמנע למלעשות שוב את הדברים הכואבים

תשמעי

זה שאת לא רוה ילדים- סבבה
זה שכל אישה / חתולה בעולם ( טוב כמעט כולן...) יכולות ללדת וזה טבעי- את צודקת
אבל את באמת לא חושבת שיש משהו מרגש בללדת אדם חדש\תינוק חדש לעולם? להקים משפחה? במיוחד אחרי שנים שהיא ציפתה לזה?

לך בטוח זה לא משנה

אבל התכוונתי אם את מסוגלת לשמוח בשמחתה? או אם זו היתה אחותך/ חברה טובה, לא הייתי שמחה בשמחתה?
ובכלל... לא רק לגבי הריונות- לא קורה שאת שמחה בשמחתו של אחר, גם כשהגורם לשמחה זה לא דבר שמעניין אותך באופן אישי? ( הצלחה בעבודה, השגת מטרה חשובה, חתונה, סיום לימודים וכו׳...)

gargar1984

New member
אבל היא שמחה בשמחתה

היא כתבה לה מזל טוב.
מה עוד הן רצו? שהיא תערוך לה סרט פורנו בהם היא משחקת אותה בכל הפעמים בהן היא ניסתה להכנס להריון ולא הצליחה?

מסוגלת? מה הכוונה? את מסוגלת להרגיש רגשות

שאת לא מרגישה? איך בכלל אפשר לשפוט רגשות?! זה לא בדיוק משהו שאנחנו בוחרים בו בחירה חופשית.

האמת-לאור זה שהיא מכירה את הבחור 9 שבועות, לדעתי זה אפילו מצער. זה יכול להיות מתכון לחיים של אומללות ומצוקה, כי 9 שבועות (ביחוד של שיכרון חושים) אינם מספיקים לדעתי להכיר אדם ולמה הוא מסוגל כשהוא כועס, שהוא כבר לא בנזוג וכו' כו'.

זו האמת האוטנטית שלה. היא לא שמחה. (גם אני לא שמחה מהריונות, מפתיע אפילו אותי כמה זה לא עושה לי כלום, פשוט כלום, גם לא חתונות. מציאת בנזוג-זה כן).

לא מעונינת אפילו להיות בשמחה בשמחתה

1. כי לפי דעתי היא עושה טעות ענקית עבור ילד אומלל שיגדל מראש לחיים עם הורים שהתחתנו (ביחד) רק כי הוא נולד
2. יש לי חברה עם סיפור זהה, היא עכשיו מתגרשת
3. הבחורה הזו לא מעניינת לי את קצה הציפורן השמאלית.
4. לפי דעתי היא תהיה הורה גרוע כי אם היא לא מקבלת את מה שהיא רוצה היא הופכת עורה ונהיית אדם מאוד מסוכן.

איחלתי לה מזל טוב וזהו, לא מעניינת אותי יותר

(וכן גם אם אחי לא התרגשתי יותר מידי כי אין להם יכולת כלכלית לממן את הילד הזה)

mirit2468

New member
לי יש ילדה

ואני גם לא אוהבת את כל ההתלהבות המוגזמת הזו, החל ב״איך אנחנו מאושרים בשבילכם״ וכלה ב״תראי לנו תמונות הריון״.
עזבו אותי בשקט ותפסיקו עם הפסטיבל הזה, רוצים להגיד מזל טוב - בבקשה אבל די עם ההיסטריה.
כשאנשים מגיבים ככה אני מרגישה תמיד כאילו הם מנסים לנכס לעצמם חלק מהשמחה (כנ״ל לגבי חתונות)

למעלה