הרומן שלי נגמר

הרומן שלי נגמר

אני כותב מתוך כאב, וקצת מתוך רחמים עצמיים. הרומן שלי עם אווי, האישה שהתברר לי שהיא אהבת חיי, נגמר !! בעלה הקליט אותנו והיא רוצה להיות איתו ולכן ניתקה איתי את הקשר... שבעה חודשים של הסקס הכי מדהים שהיה לי (וגם לה - בחצי שנה שהיינו יחד היא גמרה יותר פעמים ממה שהיא גמרה בארבע שנים עם בעלה...), של אושר עילאי נגדעו בבת אחת. איך ממשיכים הלאה ?

יונית 1

New member
זה כואב , זה יכאב,

ישנם מאהבים שלעולם לא שוכחים, תקועים בלב לעולמי עד, אך אין מה לעשות, ממשיכים הלאה, מתחילים להפגש עם אחרים והזמן עושה את שלו. אחת הסכנות במה שאנחנו עושים הוא: לב שבור, אם מודעים לכך מראש יותר קל להתגבר. חיבוקים יונית

ת'שמע מה שהכי מפריע לי בהודעה שלך

זה שאף אחד עוד לא הגיב ויש אנשים בפורום, אם היית בחורה אולי היית זוכה כבר לאייקונים של חיבוקים וכאלה לפחות מבחינתי, אבל אני ידוע כטיפוס שלילי. לעצם העניין אתה כבר ילד גדול ומבין שהסיפור ניגמר ורק הזמן יכול לעזור אז מה עושים? ממשיכים הלאה "בהתחלה זה כואב ואח"כ..." אין פתרונות קסם. אחד הדברים שלפעמים מטרידים אותי לפני שאני עונה להודעות כאלה זה התחושה שאולי הבחור בסה"כ מספר סיפור נוגע לב בשביל להשיג זיון ואני סתם נידחף באמצע

די, תן לנו קרדיט....

אנחנו לא כאלה ניתנות לשוחד... האמת אני יותר מרחמת על המאהבת...איך היא תחיה מעכשיו בלי כל הגמירות האלה...??

זואימו1

New member
ממש עצוב

אני דוקא בדיעה שלא צריך למהר לחפש.קח לך את הזמן לכאוב,להתרפק על האהבה שאתה מרגיש,על הגעגועים.ובאמת הזמן יעשה את שלו

DON קישוט

New member
משום מה

ההודעה שלך נראית יותר כמו פרסום עצמי שלך יותר מאשר הודעת כאב אבל זאת אולי סתם תחושה

ממשיכים

לאט לאט ובטוח, נותנים לזמן לעשות את שלו. זכרונות טובים, אהבה שהלכה - אלה אף פעם לא נעלמים אלא ננצרים איתנו לנצח. חוץ מזה, תמיד אפשר להעביר את הזמן בסקס
(והרי בשביל זה אתה פה, לא?)

s e l e n e

New member
יש לי בעיה עם הניק ../images/Emo3.gif

כאילו, איך נקרא לך שם חיבה: לקקן? יש לנו כבר את "יודע" וגם את "אוהבת"...

ל י א ן69

New member
הניק לא נפתח בשביל הפורום

זה משהו שהוא משתמש בזה כבר מספר חודשים. שולחת לך
הזמן מרפא כמו שאומרים

../images/Emo51.gifתודה רבה !!!

תודה לכולכם על התגובות החמות והמפרגנות. אני מודה שמה שכתבתי נראה כמו פרסום עצמי, אבל זה באמת בא מהלב... אני לא מפסיק לחשוב עליה, כשהיא היתה נוגעת בי היו עפים זיקוקים ואני ממש מתקשה להאמין שכימיה כזאת יכולה לקרות שוב, ותתפלאו, אני לא פה בשביל לחפש סקס (לפחות עדיין לא) אלא סימפטיה מקבוצת האנשים היחידה שיכולה להבין אותי.. (אני לא יכול הרי לבכות לאישתי שהמאהבת ניתקה איתי את הקשר נכון ??) בקיצור, תודב רבה על המילים החמות, אני אשמח לקרוא ולכתוב בפורום הנפלא שלכם ו...לקקן הוא כינוי נחמד מאוד לדעתי..

איך ממשיכים הלאה???

אין פתרון קסם. תכאב, תיזכר, תתגעגע, זה ידעך עם הזמן. מקווה בשבילך. בינתיים תתנחם בזה שזכית לאהבה שכזאת בהצלחה!!!

למעלה