הראיון השבועי

Rose131

New member
הראיון השבועי

שמעו, קיבלתי איזה מסר וחצי. אם לא תשלחו לי, אני פשוט אנדב אנשים.
יאללה, היענות! השבוע אתן חוקרות את Ray Toro, תהנו:)

ג'ו../images/Emo11.gif

היי
מה קורה? הכל טוב? מה חדש..? אחלה. אז... ממתי את אוהבת את היוזד? מה האלבום האהוב עלייך? חבר להקה אהוב? קליפ אהוב? והכי פחות? ציטוט\שורה אהובה משיר של היוזד? ולא משל היוזד? אוהבת לנהל את פורום בולט? רוצה לנהל עוד פורומים? ממתי את בתפוז? כמה משתמשים החלפת? בכמה מפגשי פורומים היית? משעמם לך עכשיו? לי כן..אז נפרוש לסתם שאלות אקראיות.. סרט אהוב? סדרה אהובה? הוט\יס? צבע אהוב? אוהבת את המחשב שלך? ואת הפלאפון? ואת העגילים? והקעקועים? מתכננת עוד? ו..זהו. נהנית? אחלה. שתפו פעולהההההה

Ray Toro

New member
../images/Emo152.gif היי זאת אני ../images/Emo9.gif

היי העיי מה קורה? הכל אחלה מה איתך? הכל טוב?ככה ככה מה חדש..?אני בדחיית שירות ל3 חודשים
אחלה. אז... ממתי את אוהבת את היוזד? אהמ שנה וקצת נראלי מה האלבום האהוב עלייך? The Used חבר להקה אהוב? ג'פוס
קליפ אהוב? אהמ Buried Myself Alive חוץ מהעובדה שכולם בורחים ורק ג'פה טובע
והכי פחות? לאדעת אולי a box full of sharp objects למרות שהם כאלה צעירונים
ציטוט\שורה אהובה משיר של היוזד? וואי קשה אהמ So nice to meet you I hope I never see your face again זה תמיד מצחיק אותי
ולא משל היוזד? זהו הרגת אותי אוהבת לנהל את פורום בולט? מאוד הבנות אחלה אבל בולט זונות
רוצה לנהל עוד פורומים? אם אפשר כן ממתי את בתפוז? מ2003 ~שוק!@#!#~ כמה משתמשים החלפת? איזה 5/6 בכמה מפגשי פורומים היית? הרבה
משעמם לך עכשיו? קצת לי כן..אז נפרוש לסתם שאלות אקראיות.. סרט אהוב? הרבה ביניהם: שוה"ק, אפוקליפטו, הוסטל, הטירה הנעה, הנסיכה מונונוקי, מת לצעוק 1-4 ויש עוד סדרה אהובה? בובספוג, ניפ/טאק, השרדות הוט\יס? יס צבע אהוב? ירוק, סגול אוהבת את המחשב שלך? מאווווווד הוא ניידוס ואת הפלאפון? יאפ ואת העגילים? כה אבל הורדתי את הסייד ואת העגיל באף
[צבא מזדיין
] והקעקועים? כה
מתכננת עוד? בארור ו..זהו. נהנית? אני לא ישקר היה אחלה אחלה.
תראו איזה P-I-M-P
אוי תקופת השפם איך שנאתי אותה

Rose131

New member
אתן פשוט מנסות לייבש את הפורום בכוח../images/Emo7.gif

קרדיט לסקרים ושאלונים צבע: איזה צבע אתה שונא? צבע עיינים שאתם שונאים: צבע בשיער שאפעם לא היית צובע? איזה צבע של בגד בחיים לא תלבש? צבע שבחיים לא תצבע את החדר: מאכלים: המאכל שאמא מכינה הכי שנוא עלייך? הפרי השנוא עלייך? איזה מסעדה אתה הכי שונא? אוכל של איזה עדה אתה הכי שונא? השתיה השנואה עלייך? בגדים: איזה בגד בחיים לא תלבש לדייט ראשון? עם איזה בגד בחיים לא תלך לישון? מה מותג הבגדים השנוא עלייך? עם מי אתה שונא ללכת לקניות? איזה בגד בחיים לא תקנה לעצמך? חיות: שמות של חיות שאתה הכי שונא? איזה קול של חיה אתה הכי שונא? איזה תחפושת אתה הכי שונא של חיות ואפעם לא תתחפש? איזה חיה הכי מכוערת בעייניך? איזה חיה בחיים לא תגדל בבית? בני זוג: איזה תכונה של הבן/בת זוג אתה הכי שונא? עם איזה מישו בחינת אופי לא היית יוצא? לאיזה מספר של בני זוג אתה לא רוצה להגיע עד יום מותך? עם איזה מישו בחינה חיצונית לא היית יוצא? עם איזה בן זוג הכי כייף לישון בלילה, שמנצ'יק או שחיף?

Ray Toro

New member
../images/Emo152.gif עונה לך

צבע: איזה צבע אתה שונא? לאדעת יש סוגים של ירוק וורוד בייבי צבע עיינים שאתם שונאים: / צבע בשיער שאפעם לא היית צובע? לאדעת השמיים הם הגבול איזה צבע של בגד בחיים לא תלבש? צהוב מרקר צבע שבחיים לא תצבע את החדר: שחור/ורוד/כחול/אדום/כתום/צהוב מאכלים: המאכל שאמא מכינה הכי שנוא עלייך? דברים עם בצל הפרי השנוא עלייך? אפרסמון איזה מסעדה אתה הכי שונא? בשרים אוכל של איזה עדה אתה הכי שונא? גזענות אבל אתיופים השתיה השנואה עלייך? אשכוליות בגדים: איזה בגד בחיים לא תלבש לדייט ראשון? לאדעת עם איזה בגד בחיים לא תלך לישון? ג'ינס מה מותג הבגדים השנוא עלייך? פוקס עם מי אתה שונא ללכת לקניות? אבא איזה בגד בחיים לא תקנה לעצמך? לאדעת מחוך נראלי חיות: שמות של חיות שאתה הכי שונא? לאדעת
איזה קול של חיה אתה הכי שונא? חזיר זה כזה כואב באוזניים והוא כזה חעמוד איזה תחפושת אתה הכי שונא של חיות ואפעם לא תתחפש? ארנבת איזה חיה הכי מכוערת בעייניך? לאדעת דגים נראלי איזה חיה בחיים לא תגדל בבית? לאדעת אולי נחש ולא בגלל שאני שונאת נחשים בני זוג: איזה תכונה של הבן/בת זוג אתה הכי שונא? / עם איזה מישו בחינת אופי לא היית יוצא? אהמ לאדעת אידיוט
לאיזה מספר של בני זוג אתה לא רוצה להגיע עד יום מותך? 70 עם איזה מישו בחינה חיצונית לא היית יוצא? לאדעת עם איזה בן זוג הכי כייף לישון בלילה, שמנצ'יק או שחיף? שמנצ'יק

Because Of May

New member
מצטערת אם אני חוזרת על שאלות שהיו ../images/Emo9.gif../images/Emo109.gif

אז! ריי טורו הנכבד והיקר! איך זה שאתה בפורום של דה יוזד?
כאילו, עצם העובדה שהלקות מסוכסכות לא מזיזה לך?! מעניין מה ג'רארד חושב על זה... חחח אוקיי ועכשיו ברצינות
: ג'ו! מה נשמע? איך הולך? איך החיים? את בצבא, נכון? זה גרוע כמו שחושבים |מפחד|? מה עדיף- צבא או תיכון? ואם כבר תיכון, אילו מקצועות אהבת? ואילו שנאת? אממ טוב נושא יותר מעניין
איך הגעת לפורום? איך הגעת לשמוע את היוזד? איך הגבת בפעם הראשונה שהבנת שהיוזד ומכ"ר מסוכסכים? מה את חושבת על אנדר פרשר? אילו סוגי מוזיקה את אוהבת, בכללי? אילו זמרים/להקות את אוהבת? ספר טוב שקראת לאחרונה...: סדרה שאת לא מפספסת!: סרט שאת ממליצה ללכת אליו...? יש לך פירסינג? אם כן-איפה? איפה היית עוד רוצה לעשות? איך בחרת את
כמאומץ?
באיזה עוד פורומים את חברה? אממ אני לא אחפור טו מאץ'... אז שיהיה לך שאלון נחמד ^^

Ray Toro

New member
../images/Emo152.gif ../images/Emo3.gif../images/Emo9.gif

אז! ריי טורו הנכבד והיקר! D: איך זה שאתה בפורום של דה יוזד? קורה כאילו, עצם העובדה שהלקות מסוכסכות לא מזיזה לך?! ממש לא, אני מת על ג'פה מעניין מה ג'רארד חושב על זה... מעניין תתחת
חחח אוקיי ועכשיו ברצינות : ג'ו! מאי! מה נשמע? הכל אחלה איך הולך? מעולה איך החיים? עוברים את בצבא, נכון? אהמ לא, אני בדחיית שירות 3 חודשים בבית זה גרוע כמו שחושבים |מפחד|? הסדיר לא בטירונות קצת קורעים אותך מה עדיף- צבא או תיכון? תיכון!!! אם תעני להם בצבא יקרעו אותך ואם כבר תיכון, אילו מקצועות אהבת? אנגלית, ביולוגיה ותנ"ך ותהרגו אותי ואילו שנאת? ספרות, מתמ' אממ טוב נושא יותר מעניין איך הגעת לפורום? דרך פורומכר איך הגעת לשמוע את היוזד? חברה טובה שלי נתנה לי לשמוע איך הגבת בפעם הראשונה שהבנת שהיוזד ומכ"ר מסוכסכים?
תחזרו להיות ביחד מה את חושבת על אנדר פרשר? אחלה ביצוע אילו סוגי מוזיקה את אוהבת, בכללי? מוזיקה טובה
אילו זמרים/להקות את אוהבת? וואה וואה, בכלליות: מכר, דה יוזד, אוונג'ד, לינקין
, מדינה לייק, מכורה קשות לבולט ולג'ורג' מייקל
ספר טוב שקראת לאחרונה...: אהמ אני לא מסוגלת לקרוא ספר יותר מ10 דק'/2 פרקים סדרה שאת לא מפספסת!: ניפ/טאק, בובספוג
, והרבה יס סטארס 1 סרט שאת ממליצה ללכת אליו...? אפוקליפטו, שוה"ק 1, הנסיכה מונונוקי יש לך פירסינג? כן אם כן-איפה? 4 בכל אוזן והיו היו עגיל באף וסיידליפ איפה היית עוד רוצה לעשות? 1 לא אומר איפה ואני בטח גם לא יעשה [אל תחשבי כזה נמוך], ספטום זה נשמע אחלה, חישוק באף, וומפייאר [אני בטח גמלא יעשה] איך בחרת את כמאומץ? אהמ פעם היה לי את |גזוז| ואז גנבו לי אותו בכוונה ואז ראיתי שלאפחד אין את
אז בחרתי בו באיזה עוד פורומים את חברה? בולט
, מכר, לינקין פארק אממ אני לא אחפור טו מאץ'... למה זה כיף
אז שיהיה לך שאלון נחמד ^^ תודע
היה מעולה

למעלה