הקפאת הפורום:

just adiki

New member
הקפאת הפורום:

גולשים יקרים, עקב כך שהפורום לא פעיל במיוחד ומספר הגולשים בו הולך ומצטמצם הפורום יוקפא. המשמעות שכרגע לא ניתן יהיה לפתוח הודעות חדשות ולהגיב בפורום לתקופת זמן מסויימת. הפורום לא נסגר אלא שכרגע מחפשים מנהל/ת חדש/ה שיצליחו להחזיר את הפורום להיות פעיל ותוסס כמו בעבר... ברגע שיימצא האחד או האחת הפורום יהיה פתוח לגלישה שוב ואני מבטיחה שכל הגולשים הקבועים ייקבלו מסר על כך וגם יפורסם על כך בתפוז
. במידה ואתה או את מעוניין או מעוניינת לקחת חלק בניהול הפורום ניתן להגיש בקשה לתפוז בהקדם בקישור המצורף: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applications/form.asp ונימה קצת אישית
: מצטערת שבזמן האחרון לא נכנסתי לפורום כמו בעבר ודאגתי להפעיל אותו. יש הרבה דברים שאני צריכה להתעסק איתם והצבא תופס חלק גדול מהזמן שלי... עצוב לי מאוד לעזוב את הניהול של הפורום הזה, שאני מאוד אוהבת ושהייתי המנהלת הראשונה בו ביחד עם קרן. אני בטוחה שאני אתגעגע לניהול ואני מקווה באמת שיימצא האדם שיחזיר את הפורום למיטבו ולא יהיה צורך לסגור אותו! אני בטוחה שאקפוץ לבקר לפעמים.... תודה לכם על תקופה נהדרת וכיפית במיוחד, אוהבת
! -עדי.

:( עצוב לי...

אני מאוד רוצה שהפורום הזה יהיה פעיל ואני אעשה הכל כדי לעזור... הייתי מציעה את עצמי לניהול אבל ניסיון העבר שלי מלמד שזה לא ממש הולך לקרות אז נשאיר את זה למישהו/י אחר/ת..

NITSAN6

New member
יאא../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo110.gif

זה באמת נורא עצוב
חבל שאני לא יכולה לנהל אותו
גם אנחנו נתגעגע אליך

matan4848

New member
תודה ענקית וכל הכבוד על הניהול!

בהצלחה בהמשך!
בואו נקווה שהפורום יהיה פעיל ממש בקרוב!

סגירת הפורום

כפי שעדי כתבה,עקב פעילות מועטת בפורום, עלינו לסגור אותו, עם כל הצער שבדבר. אנו מודים ואוהבים מאד את עדי, שתרמה והתנדבה והשקיעה רבות מזמנה רק עבורכם, ומקווים לראותה ולראותכם פעילים בשאר הפורומים של תפוז. אם ישלחו הצעות ניהול חדשות, נשמח לשקול פתיחה מחודשת לפורום. תודה ובהצלחה בהמשך

למעלה