הקלטת שיחות בשיאומי 9 pro

• פותח הנושא eveba
  • פורסם בתאריך

eveba

Member
לפני יותר משנה שיאומי הכניסו את חייגן גוגל ל miui ומאז הקלטת שיחות נעלמה. האם מישהו יודע שזה הוחזר?
התקנתי אפליקציות אחרות אבל זה לא זה..

JEK12345JEK

Well-known member
לפני יותר משנה שיאומי הכניסו את חייגן גוגל ל miui ומאז הקלטת שיחות נעלמה. האם מישהו יודע שזה הוחזר?
התקנתי אפליקציות אחרות אבל זה לא זה..

אם יש לך אנדרואיד 9 ו10 עם ממשק MIUI 11 בלבד (בMIUI 12 זה כבר לא יעבוד)
האפליקציות הללו יעבדו ללא בעיה ב9 PRO

frankthe2

Active member
יש כל כך הרבה שרשורים בנושא ובקשות לתוכנה או אפליקציות אחרות בנושא - יש בעיה עם נושא הקלטת שיחות - הדבר נוגד את מדיניות של מגינות שונות ואת מדיניות גוגל ולכן תתקשה למצוא פתרון לבעיה הזו. חפש בפורום אולי תמצא שרשור שיתן לך פתרון לבעיה

eveba

Member
התקנתי אפליקציות כולן היו בעיתיות ולא ממש עובדות טוב ובקושי שומעים את ההקלטה.
האם ידוע על שינוי שגוגל או MIUI ושפתחו את האופציה בגרסאות במכשירים בארץ? צפוי משהו?
להבנתי פתיחת בטלואדר והתקנת RECOVERY גורמת לאיבוד אחריות... לא ככה?

לוייםLEVIM

Well-known member
התקנתי אפליקציות כולן היו בעיתיות ולא ממש עובדות טוב ובקושי שומעים את ההקלטה.
האם ידוע על שינוי שגוגל או MIUI ושפתחו את האופציה בגרסאות במכשירים בארץ? צפוי משהו?
להבנתי פתיחת בטלואדר והתקנת RECOVERY גורמת לאיבוד אחריות... לא ככה?

תנסה את האפליקציה הזאת

היא עובדת רק עם miui 11

eveba

Member
תודה. התקנתי ובקושי ממש שומעים את הצד השני בשיחות. ויש לי MIUI 12

כן, זה שינוי שהתחיל עוד באנדרואיד 9. כן, פתיחת בוטלואדר גורמת לאיבוד האחריות, אבל גם ככה מחליפים סמארטפון פעם בשנתיים-שלוש, וגם ככה המעבדות יודעות להתנער מהאחריות כי "קורוזיה" וכיו"ב.

גילוי נאות: לי יש Redmi Note 7 עם רום מקוסטם מסוג Pixel Experience, מגי'סק (=הרשאת רוט) ו-Axet Call Recorder שמקליט מצוין בגלל ההרשאות והקרנל שהחלפתי.

JEK12345JEK

Well-known member
כן, זה שינוי שהתחיל עוד באנדרואיד 9. כן, פתיחת בוטלואדר גורמת לאיבוד האחריות, אבל גם ככה מחליפים סמארטפון פעם בשנתיים-שלוש, וגם ככה המעבדות יודעות להתנער מהאחריות כי "קורוזיה" וכיו"ב.

גילוי נאות: לי יש Redmi Note 7 עם רום מקוסטם מסוג Pixel Experience, מגי'סק (=הרשאת רוט) ו-Axet Call Recorder שמקליט מצוין בגלל ההרשאות והקרנל שהחלפתי.

לשם מה?

בREDMI NOTE 7 אפשר להקליט שיחות ללא שום בעייה גם בלי להחליף רום הרי יש לו אנדרואיד 8

לשם מה?

בREDMI NOTE 7 אפשר להקליט שיחות ללא שום בעייה גם בלי להחליף רום הרי יש לו אנדרואיד 8
ב-RN7 יש אנדרואיד 9. חוץ מזה, אני לא אוהב את MIUI. ועוד לא דיברנו על חסימת פרסומות שאפשרית גם דרך vpn, אבל עם רוט זה עובד הרבה יותר.

eveba

Member
יש דרך לשמור את כל הגדרות הטלפון (קבוצות תצוגה מסכים ... הכל!!)
ובנתיים לא מצאתי אפליקציה אחת ששומעים בה טוב את הצד השני. ממש בקושי ושיחקתי עם ההגדרות ונגישות והכל. נראה שממש דוחפים לפתוח ולשים רום אחר ולהבא לא לקנות שיומי.

ctzn99

Member
לקנות שיומי, לפתוח נעילה ולהתקין את הרום האירופאי של EU MIUI שתומך מבנית בהקלטת שיחות. זה מה שעןשה אדם מיושב בדעתו

eveba

Member
אולי... אם הייתי יודע שאין הקלטה לפני שהתחלתי להשתמש בטלפון.

לוייםLEVIM

Well-known member
אולי... אם הייתי יודע שאין הקלטה לפני שהתחלתי להשתמש בטלפון.

רק במכשירים של סמסונג וrealme יש הקלטת שיחות מובנית
וגם בדגמים מסוימים של וואווי וoneplus

אצל כל שאר החברות אין מושג כזה הקלטת שיחות
ועוד לא דיברנו על אייפון ששם מעולם לא היתה אפשרות של הקלטת שיחות

הכל בגלל השיגעונות של גוגל

eveba

Member
התקנתי את cube acr עובד נחמד. שומעים באופן סביר את הצד השני. לא כמו ההקלטה המובנית אבל סביר.

למעלה