הקורס של מאיר ברק למסחר יומי

מצב
הנושא נעול.

shilk84

New member
מאיר ברק שילם לערוץ 10 עבור הפינה שלו

מאיר ברק פרשן בערוץ 10????
זה על אמת?
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000552807&fid=3311 אם יש משהו שמאיר ברק אוהב לדבר עליו, זה מאיר ברק. ובשיווק עצמי הוא בהחלט יודע להשקיע ("הסוחר מספר 1 בישראל").

Eldadius

New member
אתה רציני? הוא באמת שילם בשביל הפינה????

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000552807&fid=3311 אם יש משהו שמאיר ברק אוהב לדבר עליו, זה מאיר ברק. ובשיווק עצמי הוא בהחלט יודע להשקיע ("הסוחר מספר 1 בישראל").
אתה רציני? הוא באמת שילם בשביל הפינה????
לדעתי על פי חוק אסור להם למכור פרסומות בתוך תוכניות, אם כי זה לא ממש מונע מהם לעשות זאת מפעם לפעם...

מ ס ח ר ר

New member
לא יודע,

אהלן חברים, בטח כבר שאלו את השאלה הזו לפני אבל הייתי בהרצאה של מאיר ברק השבוע ואני מתלבט האם ללכת לקורס מסחר בוול-סטריט אצלו. אני סוחר כיום בוול-סטריט וכן יודע ניתוח טכני, הייתי רוצה לדעת האם הקורס והשיטה שלו יעזרו יותר (תמיד טוב לשמוע עוד הרצאות ורעיונות/שיטות נוספות) או שמה כל 12 המפגשים הם על גדר של ידע בסיסי במסחר ו/או ניתוח טכני. אשמח אם למישהו יש רקע או ניסיון מהקורס והאם זה עזר לו. תודה ויום טוב לכולם.
לא יודע,
לי הוא תמיד מזכיר אמריקאי שמוכר מכוניות משומשות.

avic9

New member
רעיונות מיסחר

לא יודע,
לי הוא תמיד מזכיר אמריקאי שמוכר מכוניות משומשות.
רעיונות מיסחר
בקורס של ברק רעיון מיסחר בנוי בעיקר על פריצה לשים המון כסף על מניה שקרובה לפריצה להרוויח 30 סנט ולצאת אם זה מתאים לך אז תירשם בדרך כלל הרוב נישברים לאחר מספר חודשים והפסדים כבדים אם אתה רוצה קורס מיקצועי יותר למיסחר במניה של מספר שבועות עד מספר חודשים ממליץ על איתותים טכנים ממוחשבים במגמות

Rinor

New member
תשובה יפה - תגובתי

רעיונות מיסחר
בקורס של ברק רעיון מיסחר בנוי בעיקר על פריצה לשים המון כסף על מניה שקרובה לפריצה להרוויח 30 סנט ולצאת אם זה מתאים לך אז תירשם בדרך כלל הרוב נישברים לאחר מספר חודשים והפסדים כבדים אם אתה רוצה קורס מיקצועי יותר למיסחר במניה של מספר שבועות עד מספר חודשים ממליץ על איתותים טכנים ממוחשבים במגמות
תשובה יפה - תגובתי
תשובה מעולה, תודה לך! האמת? אני חושב להשתמש ב-2 השיטות, גם של ברק וגם של גורביץ', זה כמובן תלוי במניה ובמגמה. ייתכן ויהיו מניות שאנתח בשיטה של ברק לפריצה ולקיחה מהירה של כסף (טווח קצר) וכאלו שאנצל יותר לפי המגמה שלהם לטווח יותר ארוך של שבוע ומעלה נגיד. הכל עניין של משמעת עצמית חברים ולסחור עם סכומים שמתאימים לכם. ידוע לי שזאת עבודה לכל דבר ואין לי שום בעיה עם זה, יש לי את כל הזמן לזה. הרעיון להרוויח קצת כל פעם בהתחלה (כדי גם לא להפסיד הרבה אם הניתוח היה כושל או המניה לא התנהגה כראוי) ורק אחרי רכישת ניסיון שלזה אין מחיר וצבירה של הון, אפשר יהיה לסחור במחירים גבוהים יותר. דעתכם? תודה לכולם.

ofir ro

New member
תיאוריה לעומת תיאוריה ומסחר בפועל...

אהלן חברים, בטח כבר שאלו את השאלה הזו לפני אבל הייתי בהרצאה של מאיר ברק השבוע ואני מתלבט האם ללכת לקורס מסחר בוול-סטריט אצלו. אני סוחר כיום בוול-סטריט וכן יודע ניתוח טכני, הייתי רוצה לדעת האם הקורס והשיטה שלו יעזרו יותר (תמיד טוב לשמוע עוד הרצאות ורעיונות/שיטות נוספות) או שמה כל 12 המפגשים הם על גדר של ידע בסיסי במסחר ו/או ניתוח טכני. אשמח אם למישהו יש רקע או ניסיון מהקורס והאם זה עזר לו. תודה ויום טוב לכולם.
היי, אחרי שסיימתי קורס מבוא באחד מהארגונים בארץ, שינסתי מותניי והתחלתי לסחור. מאוד מהר הבנתי שמה שלמדתי היה מעולה אבל ההבדל בין ללמוד לבין לסחור בפועל (ובוא נהיה כנים בהתחלה זה בעיקר להפסיד כסף...) הוא די גדול. לא ידעתי איך להתמודד עם כספים שהפסדתי והיה נראה כאילו שכל מה שקבלתי בקורס לא היה קשור למציאות האמיתית של הבורסה . אחרי 3.5 חודשים של מסחר הגעתי כמוך להרצאה של מאיר ברק שהסביר על כל מה שקשור לתכנית ההגנה שלהם. חבר שעשה את הקורס המליץ ואמר ששווה לנסות בשילוב כנס "שקנה" אותי גרם לי להגיע לקורס- אני חייב לציין שהיום (שנה וכמה חודשים לאחר סיום הקורס) אני במגמת עלייה ברורה. חדר המסחר שלהם בנוי בצורה שאתה יכול ליישם את כל מה שלמדת על בסיס יומי. אחד הדברים הכי חשובים לי הוא שירות- לקחת כסף עבור שירות כולם יודעים. הדבר הכי חשוב שצריך לבדוק הוא מי מלווה אותך ונותן לך מעבר לקורס התיאורטי. בכל מקרה, בהצלחה!

3718

Member
גם אתה נרשמת במיוחד לשבח אותו?

היי, אחרי שסיימתי קורס מבוא באחד מהארגונים בארץ, שינסתי מותניי והתחלתי לסחור. מאוד מהר הבנתי שמה שלמדתי היה מעולה אבל ההבדל בין ללמוד לבין לסחור בפועל (ובוא נהיה כנים בהתחלה זה בעיקר להפסיד כסף...) הוא די גדול. לא ידעתי איך להתמודד עם כספים שהפסדתי והיה נראה כאילו שכל מה שקבלתי בקורס לא היה קשור למציאות האמיתית של הבורסה . אחרי 3.5 חודשים של מסחר הגעתי כמוך להרצאה של מאיר ברק שהסביר על כל מה שקשור לתכנית ההגנה שלהם. חבר שעשה את הקורס המליץ ואמר ששווה לנסות בשילוב כנס "שקנה" אותי גרם לי להגיע לקורס- אני חייב לציין שהיום (שנה וכמה חודשים לאחר סיום הקורס) אני במגמת עלייה ברורה. חדר המסחר שלהם בנוי בצורה שאתה יכול ליישם את כל מה שלמדת על בסיס יומי. אחד הדברים הכי חשובים לי הוא שירות- לקחת כסף עבור שירות כולם יודעים. הדבר הכי חשוב שצריך לבדוק הוא מי מלווה אותך ונותן לך מעבר לקורס התיאורטי. בכל מקרה, בהצלחה!
דוגמא יפה לשיווק של מוצר. אין ספק שבתחום הזה הוא אלוף. במניות,הוא לא כל כך אלוף, אני עוד זוכר את המלצת השורט החזקה שלו באמצע השנה על השוק. נו טוב, אף אחד לא מושלם. לפחות הוא נראה איש נחמד.

TAGALONG

New member
ברור שמדובר ביחצנים

דוגמא יפה לשיווק של מוצר. אין ספק שבתחום הזה הוא אלוף. במניות,הוא לא כל כך אלוף, אני עוד זוכר את המלצת השורט החזקה שלו באמצע השנה על השוק. נו טוב, אף אחד לא מושלם. לפחות הוא נראה איש נחמד.
ברור שמדובר ביחצנים
לא ברור לי איך לא חוסמים אותם מאתר תפוז. התגובות שלהם גורמות לפורום להיות בלתי אמין, אבל התגובות שמגנחות אותם מחזירות לפורום את האמינות. לדעתי, צריך למחוק להם את ההודעות.

matanbil

New member
הקורס בינוני, ההדרכה בחדרי מסחר טובה

ולדעתי מסחר יומי זה די קשה המלצה שהם נותנים שם ומעט מקשיבים לה: תתחיל בסווינג, מסחר בקטן למספר ימים עיקר הרווחים שלי הם מסווינג בשביל מסחר יומי צריך עצבי ברזל וסבלנות בשיעורים שיש בחדר מסחר (2-3 בשבוע) מלמדים הרבה על ענייני עמלות, קדימות בתור בבורסה וכל מיני משחקים קטנים

avic9

New member
השיטה של ברק מתאימה לשני אחוז מהאוכלוסיה

ולדעתי מסחר יומי זה די קשה המלצה שהם נותנים שם ומעט מקשיבים לה: תתחיל בסווינג, מסחר בקטן למספר ימים עיקר הרווחים שלי הם מסווינג בשביל מסחר יומי צריך עצבי ברזל וסבלנות בשיעורים שיש בחדר מסחר (2-3 בשבוע) מלמדים הרבה על ענייני עמלות, קדימות בתור בבורסה וכל מיני משחקים קטנים
השיטה של ברק מתאימה לשני אחוז מהאוכלוסיה
כל 98 האחרים מפסידים כסף נישברים ועוזבים להיות סוחר יומי זה לא מתאים לרוב האנשים ולא קשור ביכלל למשמעת עצמית הרווח היומי בשיטה זו תלוי במזל במהירות לחיצה על העכבר ביכולת קבלת החלטות תחת לחץ מניסיון לרוב אן את כל המרכיבים כאשר ניכנסתי לחדרי המסחר תמיד הפסדתי כסף גם אם פעלתי כמו רובוט ועשיתי מה שאמרו לי רק כאשר עברתי לסחור במניות לתקופה של 4 ימים עד 4 שבועות התחלתי להרוויח כסף אני עובד לפי 2 שיטות 1. היכרות טובה עם כ 30 מניות שאני עוקב אחריהם באופן יומי ומחליט מתי להיכנס ולצאת עם מעקב שבועי על מגמת הבורסה 2. איתור מניות ממוחשב לפי קריטריונים מסויימים לשם כך צריך רעיונות מסחר מתקדמים יותר מברק אני כבר סוחר כשנתיים עם הרבה קורסים שונים בניתוח טכני וזה פרק הזמן המינימלי בכלל להבין מי נגד מי צריך המון סבלנות ונכונות להפסיד בהתחלה ונכונות להשקיע הרבה זמן מסך מבלי להרוויח הרבה

Rinor

New member
מסכים עם רווח למספר ימים

מסכים עם רווח למספר ימים
מסכים, מסחר בכמה ימים יכול להיות לא רע בכלל דווקא, אפילו אם הרווח הנקי (אחרי עמלות ומס) לא כזה גבוה זה עדיין רווח ולאט לאט מעלים את החשבון (BANKROLL). ככה עם משמעת עצמית ולקיחת רווחים קטנים מידי כמה ימים אפשר לעשות כסף לא רע בכלל לדעתי ואז לעלות בהדרגה אולי בסכומי המסחר במניות שונות. מסחר יומי ייקח זמן להגיע לשם כי זה באמת קשה אבל להחזיק מניה למספר ימים ולקחת רווח נחמד לאחר מכן ואז להמשיך לאיתור מניה חדשה זאת יופי של דרך לדעתי להרוויח וזה מאוד אפשרי. יום טוב,

מצב
הנושא נעול.
למעלה