הקורבן סבב:5

s t a v o s 2 2

New member
../images/Emo109.gifשאלות.

מה קורה: איך קוראים לך: איך קוראים לי: מאמין בה'?: מאמין בישו: מאמין ב-אלים אולימפיים
: מה השעה: איזה שעה אתה הכי אוהב: איזה שעה אתה הכי שונא: איזה יום אתה הכי אוהב: איזה יום אתה הכי שונא: מה שלומך: ממשפחת פלץפלץ?: אם כן מי? אם לא , מי היית רוצה להיות?: מה השעה עכשיו?: שר יפה: אם לא,שר מכוער?
: מה נשמע?: מתי הייתה הבר מצווה?: איך החיים: זמר אהוב: זמרת אהובה: משהו שלא תשכח בחיים: איך קוראים לי?: איך קוראים לך?: איך היית רוצה שיקראו לך ?: מה היית בגלגול הקודם?: ממצב: איך היית קורא לשאלון עם לא היו קוראים לו שאלון?: איך לבנתיים השאלון: שם: כיתה: תאריך לידה: למה נולדת בתאריך הזה: אוהב אותו: מה קורה: מה עושה: בית ספר: עיר: עיר אהובה: עיר שנואה: מקום אהוב: פורום האוהב: האם תעשה לי ילד?: האם תעשה ללאה ילד?: אתה בוגד בלאה: מה ניייש?: איך ניראה הבית שלך?: איך אתה ניראה: איך ניראה התיק שלך: איך ניראה הקלמר שלך?: אחים?: אם כן כמה?: הם נמצאים בגן,ביתספר,צבא,אוניברסיטה...: הכול טוב?: מה השעה: מכונית אהובה: שעון יד או שעון קיר?: אוטובוס או רכבת: לילה או יום? ערס ,פרחה או פאקצה: משעמם: השאלון מוסר לך ד"ש חחחחם
: הקאת פעם?: היית חולה: איך ניראת המנורה שלך: יאללה בבי: סלאממת: טוווב חפרת :

../images/Emo85.gif../images/Emo221.gifטוטוטוטודורהה P:

מה קורה:הכל טוב כפרע ואיתך? איך קוראים לך:לאהדורה [ : איך קוראים לי:המ. קיץ? לאלאלא , חורף? בעצם לא , אביב???????? כןן אביב!!11 האאא עכשיו נזכרתי סתיו!!
מאמין בה'?:כן מאמין בישו:לא O: מאמין ב-אלים אולימפיים:בע. אם זה קשור להיסטוריה אז לא XD מה השעה:8:56 איזה שעה אתה הכי אוהב:20:20 D: איזה שעה אתה הכי שונא:לא יודעת XD איזה יום אתה הכי אוהב:הומ. לא יודעת P: איזה יום אתה הכי שונא:ראשון , רק בגלל ששיעור נגינה הורס , פיתוח קול זה מוי כיף P: מה שלומך:אני? עייפה ואת? ממשפחת פלץפלץ?:שליטעעעעעעעעעעעעעעעע אם כן מי?הומ. כולם D: אם לא , מי היית רוצה להיות?:אפחד XD אני משוגעת מספיק , לא צריכה להיות יותר מזה
מה השעה עכשיו?:8:57 לא השתנה הרבה
שר יפה:לא
אם לא,שר מכוער?:כן מה נשמע?:עייפה מתי הייתה הבר מצווה?:בר מצווה O: ? עשיתי ניתוח כמו דנה אינטרבלהבלהבלה ולא סיפרו לי?
איך החיים:נייס [: זמר אהוב:יוני בלוך זמרת אהובה:רוני P: משהו שלא תשכח בחיים:הוממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממ לא יודעת איך קוראים לי?:סתיו? איך קוראים לך?:לא יודעת
איך היית רוצה שיקראו לך ?: שיראל/יהלי/הילי/הילה אנאערף P: מה היית בגלגול הקודם?:שלט רחוק , עניתי כבר לירין על זה XD ממצב:רע איך היית קורא לשאלון עם לא היו קוראים לו שאלון?:שאלון שלא מבדיל בין "אם" ל"עם" XD איך לבנתיים השאלון:ארוך
שם:לאהדורה כיתה:ח4 D= תאריך לידה:10.6.94 למה נולדת בתאריך הזה:כיי אמא שלי ואבא שלי עשו משהו שאני לא אגיד בפומבי אני רק אגיד שזה משהו שעושים במיטה והוא 3 אותיות 9 חודשים בדיוק לפניי ה10.6.94 ולכן אחרי 9 חודשים נולדתי אלא אם כן נולדתי פג ולא אמרו לי XD אוהב אותו:כן P: מה קורה:נוווווווווווו מה עושה:עונה על השאלון? בית ספר:יש לו שם מפגר S: עיר:עכו P: עיר אהובה:המ. ת"א? *-* עיר שנואה:נמ. לא יודעת DD::: מקום אהוב:דיזינגוף , עזריאלי (לא הייתי בחיים שם :| ) והקריון של הקריותתתתת
@%#& הו כן , וגניי חיות למיניהם :p פורום האוהב:יש מלא P: האם תעשה לי ילד?:ברור
#%@^* האם תעשה ללאה ילד?:אני לעצמי? XD המ. יצא לנו אבל פג לא? אנחנו מאותו משפחה
אתה בוגד בלאה:חחחחחחחחחח כן P: מה ניייש?:חחחחח לא הבנתי P: איך ניראה הבית שלך?:נחמד DD: איך אתה ניראה:לא נחמד
איך ניראה התיק שלך:כחול של ריפקרל? P: איך ניראה הקלמר שלך?:אפור עם כחול וגולגולת של אולסטאר :p אחים?:אין אם כן כמה?:.. הם נמצאים בגן,ביתספר,צבא,אוניברסיטה...:::::::::............... הכול טוב?:כן מה השעה:9:03 מכונית אהובה:מאזדה ? נוו אני לא בנאדם שמבדיל במכונית , עזבי אותי באמא'שך XD שעון יד או שעון קיר?:יד P: אוטובוס או רכבת:רכבת , זה מאאגניב :p לילה או יום?שניהם ערס ,פרחה או פאקצה:ערסים שליטע , חחח סתם משעמם:כן השאלון מוסר לך ד"ש חחחחם:כפרעליו , בחזרה הקאת פעם?:כן היית חולה:מן הסתם-לא , סזתם כאן איך ניראת המנורה שלך:חומה בהירה כזאת עם פרחים? יאללה בבי:בבי ^^ סלאממת:להית' טוווב חפרת :אני יודעת שאני חפרנית
חהחה. שיעור הבא בפרחי רפואה הולכים לנתח לב של חזיר D::

Yarinv

New member
דורהההההההה../images/Emo99.gif

האם את פדופילית? האם את סאדיסטית? האם את אנסת את א' מבית הנשיא? האם את הסגרת את בועז יונה למשטרה? האם את זייפת את התוצאות וגרמת לבועז מעודה לזכות בכוכב נולד? האם בעקבות השאלות האחרונות את מרגישה קרבה עזה לשם בועז? האם את גרמת לבובספוג להיות מרובע? האם את נוהגת ללקק חלב יחד עם חתחתול, עוזרו הנאמן של גרגמל? האם הטרדת פעם בטלפון את דרדסבא? האם הוא ניתק לך בפרצוף? האם את התאבדת בקפיצה מעזריאלי ואז חזרת לעשות זאת שוב? האם בגילגול הקודם היית אלפקה אפריקאית החולה בפרקינסון? האם את הצעת לנינט לעשות קרחת אבל בסוף סיכמתם על פוני? האם את אחראית על התחממות כדור הארץ? האם גרמת לחור באטמוספירה? האם ראית פעם "הנפילים" בחלל? האם הרגשת שחייזרים מתחילים להתקרב לטלוויזיה ולהתעניין בסדרה? האם את אוהבת לדפוק את הראש בקיר? האם את אחד מהסו-שפים של השף סטפן פרואה דה-ווה? האם את זאת שהציעה לעודד מנשה את המשפט "עודד אמר להרים רגליים"? האם עודד אמר לך שזה רעיון גרוע והעדיף את המילה "ידיים"? האם את מחברת מילון הפירושים למושגיה של מרגול? האם את משחיתה ערכים בויקיפדיה? האם את יודעת מהם פירושי המילים אִינְטֶרְדִּיסְצִיפְּלִינָרִיות, פרוטולפידודנדרון ופרוטוארכיאופטריקס?

../images/Emo85.gif../images/Emo221.gifשטנייי../images/Emo99.gif

האם את פדופילית?אל תגלו לאפחד P: האם את סאדיסטית?מזה ?XD האם את אנסת את א' מבית הנשיא?המ. לא D: האם את הסגרת את בועז יונה למשטרה?כן DD:: האם את זייפת את התוצאות וגרמת לבועז מעודה לזכות בכוכב נולד?לא XD האם בעקבות השאלות האחרונות את מרגישה קרבה עזה לשם בועז?לא O: האם את גרמת לבובספוג להיות מרובע?כן DD::: האם את נוהגת ללקק חלב יחד עם חתחתול, עוזרו הנאמן של גרגמל?ברור P: האם הטרדת פעם בטלפון את דרדסבא?כן DD:: האם הוא ניתק לך בפרצוף?לא P: הוא חולה עליי D: האם את התאבדת בקפיצה מעזריאלי ואז חזרת לעשות זאת שוב?כן XD האם בגילגול הקודם היית אלפקה אפריקאית החולה בפרקינסון?לא , הייתי שלט רחוק P: האם את הצעת לנינט לעשות קרחת אבל בסוף סיכמתם על פוני?המ. האמת שכן אבל אז היא נתקה לי בפרצוף האם את אחראית על התחממות כדור הארץ?כן P: אני חמהההההההההההההה XD האם גרמת לחור באטמוספירה?חחחחחחחחחחחחחחחח כן D: האם ראית פעם "הנפילים" בחלל?כן , יש שם קולנוע בייתי
האם הרגשת שחייזרים מתחילים להתקרב לטלוויזיה ולהתעניין בסדרה?כן , אני אחת מהם D: האם את אוהבת לדפוק את הראש בקיר?חחחחחחחחחחחחח כן האם את אחד מהסו-שפים של השף סטפן פרואה דה-ווה?המ. אל תגלו לאפחד אבל אני המכונה של הוופל בלגי
האם את זאת שהציעה לעודד מנשה את המשפט "עודד אמר להרים רגליים"?חחחחחחחחחחחחחח לא
האם עודד אמר לך שזה רעיון גרוע והעדיף את המילה "ידיים"?חחחחחחחחחחחחח לא האם את מחברת מילון הפירושים למושגיה של מרגול?כן האם את משחיתה ערכים בויקיפדיה?חחח כן האם את יודעת מהם פירושי המילים אִינְטֶרְדִּיסְצִיפְּלִינָרִיות, פרוטולפידודנדרון ופרוטוארכיאופטריקס?לא XD

../images/Emo85.gif../images/Emo221.gif../images/Emo152.gif

לניצן אתה שולח תמונה שלך ולי לא?
סבבה , נזכור לך את זה

Yarinv

New member
לא שלחתי לאף אחד תמונה שלי../images/Emo12.gif

ואני לא מעוניין גם לעשות את זה.

digikids

New member
הם נפגשו בכנס השנתי לחתיכים

ירין קופיף
! אבל ניצן חאאתיך