הקורבן לשבוע - הסוודרית

סוודרית

New member
די נו ירעה

הוא לא היה כזה רע ומכוער ואל יודעת למה אבל דוייץ נראה לי יש לך בעיית ראיה בחושך כי כולם אצלך עם אף גדול ... :)

DONT YOU דוייץ ME

ובתור אחת שידועה בתור בעלת פטיש לאפים מוזרים היית צריכה לשים לב. ואין שום דבר דפוק בראייה שלי, את יודעת זה... זוית הראייה שלי אולי דפוקה אבל הראייה עצמה, 6/6!!!

Wolfinix

New member
אוקי המשך :

*-מי יותר טוב אמא/אבא? *-מה יותר טעים גלידה/פרוזן?ובאיזה טעם? *-מהו הגבר/אישה האידיאלים מבחינת מראה חיצוני? *-שחקן+שחקנית מועדפים בקולנוע. *-שיר בלועזית שהכי מדבר אלייך. *-שיר בעברית שהכי מדבר אליך. *-עוסקת בפעילות גופנית?(סקס לא נחשב
)אם כן איזו? *-אם את צריכה לחתוך עוגה מה תקחי סכין/גרזן/מסור חשמלי?
*-איזה סוג של סרטים את אוהבת? *-מהי סידרת הטלויזיה שמרתקת אותך כל פעם מחדש? ונמשיך אח"כ

סוודרית

New member
יש יש יש :)

*-מי יותר טוב אמא/אבא? שניהם !!! *-מה יותר טעים גלידה/פרוזן?ובאיזה טעם? פרוזן וואי וואי אני מכניסה הכל לשם חחחחחחחח תשאלו את סיוה *-מהו הגבר/אישה האידיאלים מבחינת מראה חיצוני? אדלי בעלה של קרן מרצים לדירה חחחח *-שחקן+שחקנית מועדפים בקולנוע. לא זוכרת שמות נו *-שיר בלועזית שהכי מדבר אלייך. יש הרבה כל תקופה זה שיר אחר *-שיר בעברית שהכי מדבר אליך. כרגע השיר החדש של אוהד חיטמן שהשכנים יודעים אותו בע"פ בגללי *-עוסקת בפעילות גופנית?(סקס לא נחשב )אם כן איזו? לא ... *-אם את צריכה לחתוך עוגה מה תקחי סכין/גרזן/מסור חשמלי? לא חותכת אוכלת עם האצבע *-איזה סוג של סרטים את אוהבת? קיצ'ים בידור וסרטים אמיתיים *-מהי סידרת הטלויזיה שמרתקת אותך כל פעם מחדש? ניקיטה !!! ונמשיך אח"כ : מחכה מחכה מחכה

Wolfinix

New member
תפסיקי לרמות בתשובות ../images/Emo123.gif

המשך : *-מה הפחד הכי גדול שלך? *-ראית פעם סוס ירוק?
*-איזו עונה בשנה מתאימה לאופי שלך קיץ/חורף/אביב/סתיו? *-צבע אהוב. *-מה את שותה בבוקר מים/קפה/נס/תה/שוקו ואיך את מכינה אותו? *-יש שתי שולחנות אחד עם מאכלי בשר ואחד עם מאכלי גבינה..מה מושך אותך יותר? *-איזה סוג חיה את אוהבת? *- מעשנת?אם כן אז למה את עושה את זה לעצמך?? *-את מי את אוהבת יותר את סיון או את סיון?
*-האם את יצירתית?ואם כן באיזה תחום? יאללה תתחילי לענות!!
ונמשיך אח"כ

סוודרית

New member
די נו אני לא רמאית ../images/Emo7.gif

המשך : *-מה הפחד הכי גדול שלך? מוות של אחד האנשים הקרובים שלי *-ראית פעם סוס ירוק? כן בסדרת סוסי הפוני :) *-איזו עונה בשנה מתאימה לאופי שלך קיץ/חורף/אביב/סתיו? אין לי מושג בחיי בקץ אני מקללת את הקיץ ומחכה לחורף וככה בחורף מקללת אותו ומחכה לקיץ *-צבע אהוב. כחול/שחור *-מה את שותה בבוקר מים/קפה/נס/תה/שוקו ואיך את מכינה אותו? נס קפה , כפית של נס משובח + 2 סוכרזית ובכוס קטנה חצי מים חמים חצי חלב קר. *-יש שתי שולחנות אחד עם מאכלי בשר ואחד עם מאכלי גבינה..מה מושך אותך יותר? ב ש ר גררררררר אוי נו בעצם תלוי במוזה שלי באותור רגע *-איזה סוג חיה את אוהבת? כלבים ואוגרים *- מעשנת?אם כן אז למה את עושה את זה לעצמך?? כן מעשנת למה ... כי אני טיפשה. *-את מי את אוהבת יותר את סיון או את סיון? את סיוון !!! חיחיחי *-האם את יצירתית?ואם כן באיזה תחום? במיטה סתם נו אני לא יצירתית בחיי יאללה תתחילי לענות!! ונמשיך אח"כ : עונה עונה מחכה מחכה נו נו נו :)

Wolfinix

New member
ואו קשה לספק אותך את ../images/Emo3.gif

*-יודעת לבשל?מה את יודעת להכין? *- חבר שלך (ואם אין אז היפוטטית
)התעצבן ממך ואת יודעת שאת אשמה..מה תעשי? א-תתנצלי ותפנקי אותו,ב-שיתמודד את הרי אשה,ג-תני לו נשיקה ותגידי לו "אני יודעת אבל אתה עדיין אוהב אותי" ד-תשובה משלך
. *-מה עדיף להיות מובטלת בלי כסף אבל מאושרת?או לסבול בעבודה כל יום מחדש אבל שיהיה כסף? *-אילו תוספות את שמה על הפיצה? *-יש ה' או אין? *-למה את כל הזמן מכניסה "סעמקקקק" "כפרה" ומיניהם ?? *-אז את יצירתית במיטה הא?
תפרטי בבקשה איזו תנוחה הכי אהובה עלייך,ואיזו הכי שנואה
*-כשיורד גשם מה את עושה?מצתנפת בתוך המעיל?או מביטה למעלה ונותנת לטיפות לגלוש על פנייך? *-מה יותר טוב נשיקה או חיבוק?(ואין שניהם!!! או או) יאללה נמשיך אח"כ

סוודרית

New member
../images/Emo9.gif כייף לי

*-יודעת לבשל?מה את יודעת להכין? פסטה,שניצלים,קציצות בערך הכל אבל לא דברים מסובכים דברים שלוקח להם קצת זמן להכין. *- חבר שלך (ואם אין אז היפוטטית )התעצבן ממך ואת יודעת שאת אשמה..מה תעשי? א-תתנצלי ותפנקי אותו,ב-שיתמודד את הרי אשה,ג-תני לו נשיקה ותגידי לו "אני יודעת אבל אתה עדיין אוהב אותי" ד-תשובה משלך . מממ... עירבוב של א' ו - ג' *-מה עדיף להיות מובטלת בלי כסף אבל מאושרת?או לסבול בעבודה כל יום מחדש אבל שיהיה כסף? מובטלת בלי כסף ומאושרת , האושר הוא העמוד שידרה של הבן אדם לדעתי. *-אילו תוספות את שמה על הפיצה? תירס פיטריות ולפעמים גמבה . *-יש ה' או אין? יש :) *-למה את כל הזמן מכניסה "סעמקקקק" "כפרה" ומיניהם ?? סתם סיגנון של כתיבה שנדבק אלי . *-אז את יצירתית במיטה הא? תפרטי בבקשה איזו תנוחה הכי אהובה עלייך,ואיזו הכי שנואה ממממ . {אדומה קצת} שאני יושבת עליו ישיבה מזרחית , הכי שנואה דוגי סטייל *-כשיורד גשם מה את עושה?מצתנפת בתוך המעיל?או מביטה למעלה ונותנת לטיפות לגלוש על פנייך? מצתנפת בתוך המעילון . *-מה יותר טוב נשיקה או חיבוק?(ואין שניהם!!! או או) חיבוק חזק חזק חזק יאללה נמשיך אח"כ :
בשבילך !!!

סוודרית

New member
מכל מי שיודע לחבק חזק

כמוני וכמו רמי שלימד אותי את החיבוקים האלו :)

Wolfinix

New member
../images/Emo12.gif...../images/Emo9.gif הנה עוד כמה...

*-מה היציאה העדיפה עלייך במקרים הבאים :א-דייט ראשון,ב-עם החבר ביום שישי בערב,ג-את והחברות? *-מה יותר "את" בלבוש? מכנס/חצאית וחולצה עם מחשוף רך/שמלה? *-איפור/טבעי? *-גבר מגולח/זיפים/זקן? *-מה את מעדיפה: א-מסאג',ב-נשיקות בגב,בעורף,בצוואר ובשכמות,ג-נעים עם האצבעות על כל הגוף,ד-תשובה שלך..(ושוב את לא יכולה לקבל הכול
-נשים
) *-איך את רוקדת?א-דורכת לכולם על הרגליים העיקר שאת עושה חיים,ב-מסתובבת על הציר של עצמך,ג-כשאני רוקדת כל הגברים נמסים
,ד-רוקדת?אני רק על העצבים של כולם
*-שרה במיקלחת? *-יש לך עכשיו יום חופש מה תעשי? ונמשיך אח"כ

סוודרית

New member
מתה עליך בחיי !!!

*-מה היציאה העדיפה עלייך במקרים הבאים :א-דייט ראשון,ב-עם החבר ביום שישי בערב,ג-את והחברות? ב' *-מה יותר "את" בלבוש? מכנס/חצאית וחולצה עם מחשוף רך/שמלה? מכנס וחולצה עם מחשוף קל. *-איפור/טבעי? איםור שנראה טיבעי :) *-גבר מגולח/זיפים/זקן? תלוי מי זה .... ולפעמים יש כאלו שיפה להם זיפים. *-מה את מעדיפה: א-מסאג',ב-נשיקות בגב,בעורף,בצוואר ובשכמות,ג-נעים עם האצבעות על כל הגוף,ד-תשובה שלך..(ושוב את לא יכולה לקבל הכול-נשים) אוףףףףףףף מה זה אני לא יכולה לקבל הכל ? מי שאוהב משקיע ! אבל אני אעדיף נעים עם האצבעות בכל הגוף :) *-איך את רוקדת?א-דורכת לכולם על הרגליים העיקר שאת עושה חיים,ב-מסתובבת על הציר של עצמך,ג-כשאני רוקדת כל הגברים נמסים ,ד-רוקדת?אני רק על העצבים של כולם נו דיייייייי אני רוקדת וזהו !!! *-שרה במיקלחת? לפעמים *-יש לך עכשיו יום חופש מה תעשי? לוקחת את סיוה אח שלי ודנית ויושבת בים מרביצה צחוקים אחרי מסא'ז טוב :) ונמשיך אח"כ }{

Wolfinix

New member
חחחח שוב מתחכמת עם התשובות ../images/Emo3.gif

סוררת שכמוך...טוב חייב להתארגן לקראת הלימודים אז זהו בינתיים
עד יום שישי אני משאר
כשאני אחזור להיות לייד המחשב.. להתראות בינתיים מיכל
ואני במקומך הייתי הולך על נשיקות בגב...

למעלה