הצעה לעבור

הצעה לעבור

כמו ששמתם לב, הפורום מת. אנחנו כבר חודש פה ובכל זאת נראה שזה לא עובד. הפורום לא נוח בישבילנו ומקשה עלינו להסתגל. אני לא יודעת מי עדיין נשאר פה, ומי עדיין רוצה להמשיך (אני יודעת שאני בהחלט רוצה), אבל מי שכן ורואה את ההודעה הזאת יש כמה אפשרויות:
1) אנימס. כולנו דיברנו על זה בטיפו וראינו שזאת אחת מהאפשרויות הטובות. נכון, יש את כל עניין החוקים החדשים וההסתגלות והמנהלים. אבל זה תמיד עדיף על פני הפורום השומם הזה. אני יודעת שעדי עוברת תקופה קשה ואני בהחלט מבינה אותה, לכן אם זה מה שתבחרו אני בשמחה אדבר עם המנהלים בעצמי ואשאל אותם לגבי המשך המשחקים שלנו.

2) ויש גם את האפשרות של פורום חדש. נתנו לי קישור והצעה לעבור לשם. עכשיו, אל תמחקו ישר את האפשרות הזאת. נכון שפורום חדש לא ייתן לנו הרבה גולשים, ובינתיים יהיו רק אנחנו (זה עם אחרים לא יעזבו). אבל אולי נוכל להקים שם קהילה חדשה בלי שאחרים יגידו לנו איך לשחק. גם הפורום וצורת כתיבת ההודעה דומה לטיפו. תמיד נוכל לנסות שם, לראות איך זה הולך ואולי לפרסם את זה לעוד אנשים שיצתרפו, ואם זה לא יעבוד אז נעבור סופית לאנימס. אין לנו מה להפסיד כבר. זה הקישור: http://newforum.pe.hu/viewforum.php?f=10

זו הבחירה שלכם, תחשבו לאן ואיך אתם רוצים להמשיך. אם יש לכם הצעות אחרות אני אשמח לשמוע. כי זה או זה, או פשוט לתת להכל לשקוע ולהיעלם.

dead master

New member
אני בעד

לא אכפת לי לאן לעבור, פשוט נורא חבל שפורומים אחרים הצליחו להתמקם ואנחנו לא. צריך לעבור לפני שכולם ייעלמו מכאן

למעלה