הצילו!!!!!!!!!!! הססג' לא עובד לי!

הצילו!!!!!!!!!!! הססג' לא עובד לי!

פתחתי וינדוס וכתבתי לו להיתחבר למחשב אחר ומשם ניסיתי להתחבר למחשב אחר בלי סיסמא אבל הוא כל הזמן מבקש ממני סיסמא (((((((( לא הצלחתי לגרום לו לא לבקש סיסמא ואמרו לי שזה משהו אים ססג' טרוסט. מי מכיר????????????

אוף נו אני חייב עזרה הנה תיאור נוסף:

אני מתחבר בSSH למכונת לינוקס 32 ביט קרנל 2.6 עם מע"ה RHOS4 ורוצה לבנות ssh trust למכונת לינוקס נוספת שהיא 64 ביט קרנל 2.6 עם מע"ה RHOS4. אני מעתיק את ה public key מתקיית .ssh (הקובץ נקרא id_rsa.pub) לקובץ בשם authorized_keys בתיקיית .ssh של המכונה שאליה אני מנסה להתחבר אבל זה לא עובד!!!1 עזרה...

זה יפה ומצויין

אבל אם תשים לב, אז זה בדיוק מה שעשיתי. יכול להיות שיש בעיה בהקמת trust בין מערכות 32 ל64? יכול להיות שסרביס כלשהו ימנע מהקמת trust ?

עדיין קופץ העסק?

שמעתי היום בערב איזו בת קול, אבל היא לא לחשה את התשובה... מנהל?
אתה אמור להיות המומחה פה.

lmmax

New member
נראה לי שהקמת הפורום הייתה חפוזה מדי

ולא קדמה לה בדיקת אפשרויות והכנת מאגר מומחים שיתאים למה שנכתב בצורה די יומרנית ב"הודעות מנהלתיות".

lmmax

New member
שמתי לב. זה כיסוי להעדר מקצועיות

ואחריות, בו בזמן שבמערכת תפוז קיימים פורומים ( כמו 91, 71, 99, 170 למשל ) בהם מאגרי מומחים ואפשרות לקבל התייחסות רצינית\בהרחבה. המשתמש (חילוני, חרדי) מבקש תשובה מדוייקת\מועילה, להבטחות מן הסוג "נשתדל לעזור ככל יכולתנו" אין ערך מוסף.

הפורום לא מסווג כמצקועי

ולכן מי שיודע כאן את התשובה עונה במשך הזמן בעזרת ה' נקווה לצרף אלינו אנשים מקצועיים.

למעלה