**הפתעה*** אירו 95 באירוויל!! אחח

וכאן באה השאלה../images/Emo26.gif../images/Emo18.gif

איך זה, לעזאזל, שאנה ויסי (הכוסית לכל הדעות אז והיום) נראית היום כמו שהיא נראתה כשהאירוויזיון הזה היה לפני 26 (!) שנה
כאילו, בת כמה היא היום

../images/Emo206.gif../images/Emo206.gif../images/Emo206.gif../images/Emo206.gif../images/Emo18.gif

אההההההההההההההההההההההה כשראיתי אתמול שמביאים את האירו הזה, אמרתי לעצמי, אני אוריד אותו מחר, זה הרי בקובץ realplayer זה בטח יהיה חרא ובכל מקרה יש לי את הקבצים - אבל!!!!! - מסתבר שזה באיכות מצוינת, חדה, איכותית, וגם הסאונד נשמע מדהים. תודה רבה
תורידו את זה דחוף

drnaji

New member
בעעע לא הצלחתי להוריד כי הורידו את

זה הרבה אנשים

הריוויו שלי

פולין - מעולה
אירלנד - משובח
גרמניה -
איך הוא סיים אחרון, איך
הרצגובינה בוא שניה -
בטופ 5 שלי נורווגיה - מקום אחרון שלי
רוסיה -
איסלנד -
שיר לא מוערך
אוסטריה -
ספרד -
+
טורקיה -
מצוין קרואטיה -
הפיבוריט שלי
צרפת -
הונגריה -
בלגיה -
בריטניה -
פורטוגל -
קפריסין -
הופעה מושלמת. שוודיה -
דנמרק -
סלובניה -
מלטה -
ישראל -
יוון -

keinan9

New member
מיקו! טעמך הזוי עד כי בלתי מובן....

מצד אחד יש שירים מדהימים שאתה אוהב כמו קרואטיה וספרד, מצד שני אתה שונא את נורבגיה המדהים, ואחד הזוכים המוצדקים אוור! וגם שונא את צרפת, הכיצד?

Ranush 16

New member
../images/Emo45.gif כמו שטענתי לא מזמן בפורום,

מיקו בעל הטעם ההזוי ביותר.

shai202

New member
בבקשה!! אני מאמין שגם ביום שישי

יהיה גם..כמו בכל שבוע...אחח אחח אני מקווה שיהיה 88...שיגענו אותו עד ששם את 95...בעיני אחד האירו הכי יפים שיש... לדעתי סלובניה היה צריך להיות מקום שני!! וכמובן את קוראטיה....אם אתם מזהים את דניאלה,זו שלבשה לבן,זו אותה אחת שייצגה את קוראטיה ב-98!! אחד השירים הכי אהובים שלי של המדינה!!!!

ליאורה מזכירה את שירי....

שימו לב ברגש שהיא שרה את השיר.... טיפה את החיוך חח השיניים השיער הבלונדיני הקטעים של עוצמות הקול לפי דעתי חחח 95 ו-2005, 10 שנים זה נראה כאילו הן אותו הדבר פשוט!

shai202

New member
לליאורה כבר אין קול יפה לדעתי..היא

מאוד הזדקנה...חחחח היא ניראת כפול מהגיל שלה בחיי!! אבל היא מצליחה בהרבה ארצות..יש לה אפילו קליפ אם איזה זמר מפורסם..שכחתי את שמו..ואת שם השיר..אני רק יודע שזה בספרדית...

Flendy

New member
השנה האהובה עלי../images/Emo99.gif

דירוג: 1.ישראל-מהמעולים ששלחנו 2.אוסטריה 3.איסלנד 4.בריטניה 5.דנמרק
6.שוודיה 7.בוסניה הרצגובינה 8.צרפת 10.נורווגיה 12.יוון
בטופ 5 שלי של כל הזמנים.

Flendy

New member
שכחתי את פורטוגל! היא נכנסת ל6

וכל השאר יורדים מקום אחד

oren456

New member
באמת זאת שנה טובה לאירוויזיון

אבל אני הכי אוהב את ספרד אחחח אנאבל .

Rollo n King

New member
אירוויזיון מושלםםםםםםםם

מכל הבחינות.. השיריםםםםםםם ההופעותתתתתתתתת הבמהההההה טורקיההההההההההההההההההה

GrandPrix2006

New member
הוֹ, אירוויזיון משובח...

השיר הישראלי הטוב בכל הזמנים, השיר הרוסי הטוב בכל הזמנים, השיר האירי הטוב בכל הזמנים, ועוד ועוד שירים מהטובים בכל הזמנים. עד עכשיו Sti Fotia היה השיר הגרוע בתולדות האירוויזיון אבל השיר הסלובני מהשנה גנב את התואר הזה בקלילות. אלכס פנאיי, שהוא סוג של Mr Nobody בעצמו, פינה את מקומו ל"לאקי חירו" הסלובני. הוֹ הגריעות.

למעלה