הפרק היומי

soapsfan

New member
לאן נעלמו קולין ואליזבת'?

למה הופ מתרגשת מהעוגה כשכולנו יודעים שהיא לא תאכל ממנה?

soapsfan

New member
למה קירסטן הסתכלה לכיוון המצלמה?

והסצינה עם הופ הייתה די מעניינת.סוף סוף.

soapsfan

New member
בארט בוכה ../images/Emo6.gif

מוזר שאף אחד חוץ מג'ון לא מבחין שהופ תיכף מתמוטטת.כנראה זה בגלל כל השמפניה שהם שתו.היום סמי שתתה את הכוס ה37 שלה.

soapsfan

New member
חחחחחחחח

"אני כ"כ שמחה שבו התחתן איתך"

soapsfan

New member
יופי

עכשיו קלואי תנהל עם פיליפ את אותה שיחה שהיא תמיד משוחחת איתו.הוא יתנצל,היא תסלח,הוא יתעצבן,היא תלך לבריידי
האפקטים שהם משתמשים בפלשבקים נורא מעצבנים.אבל אני נהנה מהפלאשבקים לאחת העלילות האהובות עליי

soapsfan

New member
LOL

הופ מנסה ללכת לג'ון-מגי מפריעה.מיקי מפריעה.קרוליין מפריעה.סמי מפריעה.אייב מפריע.

soapsfan

New member
מרלנה עכשיו מפריעה ../images/Emo6.gif

ועכשיו הופ סתם עומדת

soapsfan

New member
סיום טוב לפרק ממוצע

לפחות לקסי לא ניסתה לעשות שוב את הגבה

LGOETA89

New member
פרק יפה

סוף סוף היה פרק מעניין... כמובן שרק הסוף היה מעניין חשבתי שהופ תלך לנשק את ג'ון זה היה מותח!! והלקסי סקסי הזאתי ממש מגעילה אמאלה שונאת דמויות כמוה!! ברואי והטינס היה נחמד אהבתי שהיא רצה לפיליפ ושבריידי יקנא!!! קייט וויקטור שיחה נחמדה. ניקול ואוסטין- משעמם!! המסיבה -ברב אהבתי היא משחקת ממש יפה. ושיעיפו כבר את ההרולד הזה כמו לא יודעת מה!! שחקן גרועע והמבוגרים כל שנייה באים להופ לברך אותה מסכנה..

מה היה הקטע עם אוסטין וניקול?

למה היא הוציאה אותו מהמסיבה רק כדי שהוא לא יהיה עם סמי

abcd80

New member
לקסי היתה מגעילה ממש

בקטע שהתפרצה על פיליפ. היא פשוט
לאייב שלא הקשיב לה ונתן לפיליפ להישאר שם. הפרק היה יפה ממש חוץ מניקול/אוסטין וויקטור/קייט.

soapsfan

New member
הם ממש האטו את הפרק

שלא נדבר על זה שהסצינות של ויקטור וקייט היו הזויות לגמרי. ואם עוד פעם אני יראה את הסצינה הזו עם בארב אני ישתגע. בארב:"לקסי.איפה ה50 אלף דולר שלי?!" לקסי:"שששששששששששש! את תקבלי את הכסף שלך!" בארב:"אם אני לא יקבל אותו,אני יספר לכולם שאת גנבת תינוקות! וכמובן שאני יצעק את זה בקול גבוה,ואף אחד לא ישמע אותי מהחדר הסמוך,אבל את פיליפ שמעו מחוץ לבית" רולף:"גט ררררררריד אוף הרר!" לקסי:"אוקיי!"

הפרקים ניהיו ממש מעצבנים

חוזרים על עצמם לא קשורים לסוף שלהם את פותחת את הטלוויזיה לראות את הפרק ואת יודעת כבר בדיוק מה יהיה מה זה שווה שהפרק חוזר על הפרק על הפרק על הפרק שהיה לפני שבועיים

soapsfan

New member
נהיו? ../images/Emo6.gif

כבר חודש יש את אותה סצינה בדיוק עם בארב(אגב-רולף חתך אותה בגרון לעזאזל! למה יש לה פלסטר על הלחי?! עד כדי כך הם שיכורים שם בצוות ההפקה?)

liat t

New member
לפחות

בשביל להדגיש כמה לקסי נהייתה מכשפה הלבישו אותה כמו האמא החורגת של שילגיה.

soapsfan

New member
רולף והמבטא המזויף שלו נורא מרגיזים

"אלכסנדררררה,יו ניד טו גיט הופ בק אין דה האוס!" "איי ויל טייק קרר אוף בארררב"

PinkyRaSta

New member
היה פרק פשוט מצחיק.

חחחח איך שבארב <המלכה> הפחידה את לקסי המפוחלצת... חחחח ולקסי כולה קופצת. חח כמה צחקתי. אח"כ קלואי הזאת. "פיליפ אני מצטערת"... פיליפ הולך.... "פיליפפפפפפ חכה רגע!!!%^&#&". ססססססססס אייין! איך הם הצליחו להפוך את קלואי מהדמות הכי אהובה עליי ל1 השנואות. שונאת את קלואי! הפכה לדמות מעצבנת, שונאת שונאת! ארג ואח"כ הופ מנסה להגיע לג'ון במקום לברוח מהבית הזה. ואז כמו באיזה קומדיה כולם פתאום עומדים לה בדרך ומברכים אותה בשטויות, זה היה משעשע. ואייב סופסוף קיבל קצת חוליות. פרק מצחיק ברמת הפתטי. ובאלי לחנוק את קלואיייייייייי ואת פיליפ גם.. אבל אני אוותר כי אז קלואי תעשה לו הנשמה. ארררררר

למעלה