הפרק היומי
4.1

Kippi S

New member
הפרק היומי../images/Emo70.gif 4.1

ספין סיטי - צ'יינטאון 20:53:00 4/1/2005 תקציר: יום הבחירות מגיע וראש העיר, הבטוח בנצחונו, מחליט לנצל את היום החגיגי כדי להציע נישואין לשופטת בחירת ליבו. גם צ'רלי וג'ניפר מגיעים ביום הבחירות לנקודת מפנה ביחסיהם, ואילו פול גורם לבלבול בקלפי בבית אבות. בתפקיד אורח: פארה פוסט. צפייה מהנה...

angel in blue

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif

איזה פרק מדהים!!!!! אהבתי כשצ'ארלי הוקרן בכל רחבי ניו יורק!!!!
פול עם בדיחת הטלפון המודבק: ע-נ-ק-!!!!!
אתם יודעים שפעם חברה שלי עשתה את זה לטלפון של המזכירה של בית הספר שלנו??? זה פשוט העלה בי זכרונות מתוקים...*נוסטלגיה*
קייטלין היא יחידה מתוך רבים!!! גמני צורחת כל פעם כשאני שומעת משו בקשר לחתונה!!!!! ("יאיי!!!!"
חתונות...) אבל הקטע הכי הכי אהוב עליי היה : פול והאנשים הזקנים!!!!!!!!!!!!!! *מגישה את פרס האוסקר לקטע* איך שפול קשקש על כל המצגת-פשוט קורע!!! ובסוף הם הצביעו ל"משוגע" כי הם לא הבינו את ה"בולוני" של פול!! פשוט קטע מטורף לגמרי!!!!
ועכשיו לקטע קצת יותר מבאס-אני מציעה לכולם לסגור את ההודעה שלי עכשיו-לרשום את ההודעה המשמחת ביותר שלהם קודם, ואז לרדת לסוף ההודעה שלי....אני לא רוצה לבאס את ההודעות שלכם...
למטה!! אז רק להודיע : הספירה לאחור החלה...
עוד 11 פרקים לסיום העונה-והסדרה של ספין סיטי..

BillysGirl

New member
היי חדשה...

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח זה היה כל כך מצחיק הפרק היום...............

angel in blue

New member
../images/Emo42.gifברוכה הבאה!!!../images/Emo140.gif

לפורום
"ספין סיטי"
ב
!!!! תהני, תגיבי, ותציפי!!!

vitamin P

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

פרק ענקקקקקקקקק ואיי הכל פשוט היה מצחיק כל דבר אין טעם לפרט אפילו פשוט הכללללללל חחח פרק הזוי ומצחיק

Kippi S

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif פרק ענק!!!!

פול הרג אותי עם הטלפון... והצחוק שלו כל כך מצחיק... אהבתי שראו את צארלי הטלוויזיה והוא אומר שזה לא יצא משהו ואז אמרו לו שמצלמים וכולם חבקו אותו... הקטע שפול ניסה להסביר לזקנים היה פשוט ענק... מצחיק... ושולט... פרק ממש יפה...

למעלה