הפלגות לקפריסין

בתי

New member
הפלגות לקפריסין

מחפשת חברות שמפליגות הפלגות-קו (לא קרוז) לקפריסין. ניסיתי את אלאלוף, אבל הם מפליגים דרך פורט סעיד... אני מחפשת הפלגה ישירה. תודה. בתי

Rafael-Angel

New member
יש לי הצעה טובה רק בשבילך....

טיול לפורטלנד , אורגון אין מקום טוב ממנו, מה גם שרק חזרנו מטיול ב- shasta Lake מקום מהמם בצפון קליפורניה. עוקבים אחרייך בתי. רפי

בתי

New member
היי רפי

מה, אתה עוקב אחרי, וחוץ מזה זה לא בשבילי, זה למישהי מהעבודה

danistar

New member
אם כבר ארה"ב למה לא טקסס ??

דאלאס , פורט וורת , אוסטין , סאן אנטוניו, יוסטון . זה לא מדבר כמו שחושבים , יש שם אגמים והרבה ירוק . יש בשר טוב והמחירים בחנויות מאוד סבירים , בין הנמוכים ביותר בכל ארה"ב . מה שאני רוצה להגיד שארה"ב גדולה מאוד ואי אפשר להצביע על מקום מסוים ולהגיד שאין טוב ממנו ... יש המון מקומות טובים ביבשת ובשאר ארה"ב ( האיים ואלסקה ) . כל מקום מיוחד בפני עצמו .

Rafael-Angel

New member
תאמין לי שהייתי שם ומזה חםםםמם..ולח

וטורנדו ועוד.. לעומת זאת אצלנו באורגון נעים כרגע 22 מעלות צלסיוס ובהירת, שלא לדבר על זה שאין מע"מ באורגון.

danistar

New member
אני מאמין לך שהיית ../images/Emo13.gif

ובנושא מזג האוויר , אני לא מכיר מקום אחד בארה"ב שמזג האוויר נוח רוב השנה . לכל מקום יש את הבעיות שלו מקור מקפיא ושלג דרך כל מיני סופות ועד חום אימיים . ארהב מפלורידה ועד מונטנה היא מדינה שניתן למצוא בה כל סוג של מזג אווויר . גם בטקסס יש תקופות מזג אוויר טובות בחלק מהשנה . ואני בכל זאת אומר - יו הוווווו טקסס !!

danistar

New member
בקשר למע"מ

טקסס היא אחת המדינות הזולות ביותר בכל ארה"ב . החיים שם פשוט זולים יחסית לשאר המדינות . המס בדאלאס למשל - מס המדינה והעיר הוא 8 אחוז ...

למעלה