הפיג'מות המחזמר- זוכרים?

הפיג'מות המחזמר- זוכרים?

לפני כ-7 שנים הועלה על הבמות בחנוכה המחזמר "הפיג'מות - המחזמר". במחזמר השתתפו, בין היתר, אילן, קובי ועודד, אלונה, עידן וטירן. מצאתי בדוכן בסטימצקי את ה-DVD.כנראה שהפיצו עותקים חדשים או שמוכרים את העודפים.בשל כך, אתם מוזמנים לענות על השאלון: ראיתם את ההצגה? ספרו קצת. קניתם את ה-DVD? איפה? מה דעתכם על ההצגה? במידה וראיתם: משפט/ שיר אהוב מהמחזמר. במידה וראיתם: מיהי הדמות האהובה עליכם ביותר מהמחזמר? תודה לעונים. *בונוסים: תקציר המופע + עטיפת ה-DVD + סרטונים מהמופע (בנוסף לסרטון, יש עוד סרטונים רבים בעמודה מצד ימין "סרטונים נוספים").

טווול

New member
OMG!!!

איפה מתי למה וכמה ??????????????? חיחי אני מחפשת לקנות עותק כבר כמה שנים איפההה ראית שמוכרים אותו ??? כמה הוא עלה?? וואי עשית לי את היום :) ראיתם את ההצגה? ספרו קצת.- ראיתם כאילו הייתם במופע?? אז לא אבל ראיתי בVOD אז ברור שראיתי .מושלם. מצחיק.באסה שלא הלכתי שזה עוד הופיע:(. קניתם את ה-DVD? איפה? לא אני מתה לקנותתת!! מחזמר נדיר !!1:) מה דעתכם על ההצגה? ^^^^ במידה וראיתם: משפט/ שיר אהוב מהמחזמר.-השיר של אילן חחח קורעXD לבריאות לבריאות הוא התעטש עכשיו תגיד לו לבריאות XD במידה וראיתם: מיהי הדמות האהובה עליכם ביותר מהמחזמר? אין ספק שהדמות הרעה של גרי ועוזרו XD(בעל כל ההצגות ששכחתי איך קוראים לו) ותודה:)

enigma14

New member
לא ראיתי את זה,אבל אני זוכרת את זה!

ומה שהכי מפתיע אותי-כבר עברו 7 שנים???????

למעלה