הפיגוע היום...

מצב
הנושא נעול.

Neta558

New member
הפיגוע היום...

הפיגוע היום...
אני אשאיר את הדיונים על הפיגוע לפורומים אחרים, אבל אתייחס למשהו שמופיע בכתבה, כאילו לא מורגש... הנהג סגר בטעות את הדלת האחורית על המחבל. חישבו כמה זה היה מקומם את כולם אילו לא היה מדובר במחבל, ממתי נהגים סוגרים את הדלת בלי לבדוק שאין שם אף אחד? נמכון שהוא עלה מהדלת ולא ירד ממנה, אבל נוסעים רבים עולים מהדלת האחרוית כשהם רצים לאוטובוס, בעיקר כאלה שמראים אח"כ לנהג את החופשי-חודשי שלהם במראה... מה הייתה התגובה אילו אחד מהם היה נמחץ כך? אני יודעת שזה לא הנושא המרכזי באותו אירוע, אבל יש צורך לבדוק גם את החלק הזה, למען אלה שימשיכו לנסוע באוטובוסים, ולפעמים אפילו לרדת מהדלת האחורית! :)

חזוקה

New member
אולי זה מה שהוא ניסה? לקפוץ לתוך

הפיגוע היום...
אני אשאיר את הדיונים על הפיגוע לפורומים אחרים, אבל אתייחס למשהו שמופיע בכתבה, כאילו לא מורגש... הנהג סגר בטעות את הדלת האחורית על המחבל. חישבו כמה זה היה מקומם את כולם אילו לא היה מדובר במחבל, ממתי נהגים סוגרים את הדלת בלי לבדוק שאין שם אף אחד? נמכון שהוא עלה מהדלת ולא ירד ממנה, אבל נוסעים רבים עולים מהדלת האחרוית כשהם רצים לאוטובוס, בעיקר כאלה שמראים אח"כ לנהג את החופשי-חודשי שלהם במראה... מה הייתה התגובה אילו אחד מהם היה נמחץ כך? אני יודעת שזה לא הנושא המרכזי באותו אירוע, אבל יש צורך לבדוק גם את החלק הזה, למען אלה שימשיכו לנסוע באוטובוסים, ולפעמים אפילו לרדת מהדלת האחורית! :)
אולי זה מה שהוא ניסה? לקפוץ לתוך
מבלי שהנהג יראה אותו.

סירו

New member
אז מה ?

הפיגוע היום...
אז מה ?
אז מה ? עכשיו אתה בא להאשים את הנהג ? מה שקרה כאן זה צירוף מקרים שנגמר בנס. הנהג שכח לסגור את הדלת האחורית. זה דבר שקורה. לא טוב שקורה, אבל יכול בהחלט לקרות. אחת הנוסעות צעקה לו ששכח לסגור ואז הוא סגר ובדיוק באותו הרגע המחבל ניסה לקפוץ פנימה. אם הנהג לא היה שוכח לסגור את הדלת, סביר להניח שהמחבל היה עולה לאוטובוס השני שהיה בתחנה וזה היה אוטובוס ארוך של אגד בקו 164 . שלא נחשוב אפילו מה היה קורה אילו הוא היה עולה לאוטובוס הארוך .

מצב
הנושא נעול.
למעלה