הפגישה- סופי!!!

N0

New member
טוב נודניקית :)

לכל מי שיש תמונה של יעל שיגיד אני ! (תני לזה כמה שניות אני בטוח שזה יתמלא ) ובכלל כשN0 כתב את ההודעה שלו הוא חשב על קורט וארז שלא היו בפגישה ובטח ירצו להגיע הפעם ואם הוא לא טועה אז הם צריכים להגיד ``אני``. N0 את הבוק של יעל לא תמצאו בחנויות אז התקשרו עכשיו ל68888888 - 03

Levinzone

New member
כולם נודניקים?

משהו בעמוד הזה שונה.. המסגרות של הריבוע הזה והריבוע של הנושא הרבה יותר שחורות... אבל זאת לא אשמתי!! אנשים מבקשים תמונה, ורוב הפעמים אני שולחת... חוצמזה, כשיוצאות תמונות מוצלחות מדי פעם, אני צריכה לחלוק אותן עם העולם, לא? :) ואני אנקום בך :) אני אשלח תמונה שלך לכולם!! חיחיחיחיחיחיחיחי -יעל-

N0

New member
כן אבל אותו אפשר להשיג...

באתר אינטרנט שלה. את הבוק של יעל (חביבת הפורום ``מכורים ליעל`` שיפתח בקרוב (בלאק סטאר גם את חביבת הפורום אבל קצת פחות :) ) ) לא ניתן לקנות בחנויות או למצוא באתרי האינטרנט המובחרים אבל אם תתקשרו בחמש הדקות הבאות נכלול גם את האוסף ``שירים שיעל שרה באמבטיה`` מילים יעל ל. לחן יעל ל. ביצוע יעל ל. אפקטים מיוחדים בקבוק שמפו ומברשת שיניים. אז התקשרו עכשיו ל6888888 - 03 . N0 :cool:

Black Star

New member
מה זהההההההה?

סליחה!??!? אני פחות חביבת הפורום מלוינזון?!!? שיו, נפגעתי!!!!

N0

New member
מה את רוצה ?

הפורום ``מכורים ליעל`` היה חצי רעיון של יעל ל. עקב כך היא זוכה אוטומטית להיות החביבה הראשית. ובכלל יעל ל. נהגה לענות על אי מיילים... N0

Levinzone

New member
זה לא היה רעיון שלי!!! וגם לא חצי..

אתה עיוותת את הרעיון שלי!! חשבנו איזה פורום אפשר לפתוח, ואני חשבתי על מה שעלה לי לראש, אמרתי לו משהו כמו פורום תמיכה למכורים לאי סי קיו או אינטרנט או משהו כזה, והוא אמר, אוקיי, מכורים ליעל... גרררררררר אני אלך עכשיו -יעל-

N0

New member
בטח שכן...

זה בכלל לא היה ככה. את אמרת שאת רוצה פורום שלך ושתוכלי להשתלט על העולם (או משהו כזה ) ולידיעתך אחת התוכניות היותר מצליחות של פינקי והמוח היה למכר אנשים לסם היפנוטי שיגרום להם להשתלט על העולם (מה שהיה עובד אם פינקי היה באמת שם את אותו סם בפנקקים שהם חילקו בחינם לאנשים!) אז N0 חיבר אחד ועוד אחד ומצא לך פיתרון שלוש מתנות שונות בפורום אחד גם פורום שלך גם דרך להשתלט על העולם וגם מלאי בילתי מוגבל של טישויים בריח מנטה. אז תפסיקי כבר לנסות להתחמק מאחריות. N0

N0

New member
תכחישי כמה שאת רוצה

אבל שנינו יודעים מה היה שמה...

Black Star

New member
ודיר בלאק אם זה מתפרסם

תודה. יעלי מנסה לשמור על אנונימיות.

N0

New member
לא את לא...

אחרת כולם יראו את התמונה שלך מהגנ``ע 8-P

erlich

New member
תקנאו!

לי יש תמונה של יעל שלאף אחד ממכם אין... יעלי את יודעת על איזו תמונה אני מדבר נכון? ;-) בכל מקרה, לזהות אותי לא יהיה קשה מדי, תחפשו את הבן אדם עם שומרי הראש הסמויים. וחוץ מזה חלק מכאן כבר ראו אותי בחיים האמיתיים וקיבלו תמונה שלי (שבכלל לא דומה לאיך שאני נראה!!!!!!) אבל אני יודע איך הרוב נראים אז לא תהיה לי בעיה לזהות.... בכל מקרה ליד הסופר פארם? סגור? וואי אני מקווה שלא יהיה לי את הראיון באותו יום... הרביעי בשעה חמש? וזה סופי? יופי. אז יאללה ביי :), ארז.

kirk hammet

New member
אני

למרות שלא הייתי מגדיר את זה בוק הייתי מגדיר את זה יותר שתי תמונות.

Tangled_Heart

New member
נו אם כבר משוויצים...

אז אני ראיתי אותה....אני לא צריכה תמונות :) חחח, זה בטח ממש טוב לאגו, הא יעל? :) רוני שמקווה שעדיין מדובר בלוינסון ולא עברנו לבלאק סטאר\יעלי... :)

kit k@t

New member
נבלות!!!!!!!!

אף אחד לא אוהב אותי פה? אני לא הייתי בפגישה הקודמת כי הייתי חדשה ולא רציתי להידחף ולפגישה הזאת גם לא רציתי לבא אבל עכשיו אני כן רוצה!!!!!!! אתם כאלה רעים למה אתם חייבים לעשות את הפגישה מתי שאני בפראג? נבלות קאט

kit k@t

New member
תאמין לי

שאם אמא לא הייתה כבר משלמת עלךיהם הייתי מבקשת ממנה לדחות קצת את הטיסה כי אני רוצה לראות אותכם אתם לא אוהבים אותי! נעלבתי קאט

למעלה