הערב-שעה 21.00

ריקי גל שמה את כל המשתתפים שם

בכיס הקטן, בלי תחרות. היא גדולה מהחיים.

גם לי נראה שחנה גור תעלה

ולא סתם- יש לה עוד סיכויים לזכות בגמר, הכל בגלל שהיא מכוערת. ע"ע דנמרק או בריטניה שהביאו אותו בכוכבים נולדים מכוערים לאללה

חנה גור תעלה,בגלל לחץ "הקהל",וגם

צמד האחים"לילילילולולוטלילילי..."זוכרים?

doroni2003

New member
ביצוע ככה ככה.............

קודם כל שבשביל לשיר בלייב הוא שר טוב אבל את המלווים לא שמעו המוזיקה היתה נוראית ולפתע ממש בסוף השיר הוא החליט שיש לו גם קול בס ובא לו להשמעי אותו ואז חזר שוב לקול הנשי.... מה קורה? פיצול אישיות? שום העמדה, שום תזוזה. הוא פשוט מגושם! איזה גמר איזה שמר.... אנחנו לא נעלה לגמר, אני מצטרף בזאת למחאותיה של מיכלי :)

לא היה טוב!מזל שיש עוד זמן עד

לתחרות! השינוי לא טוב! דוד,תשפר ותחזור לשיר המקורי!

chany

New member
מי שזוכר גם,

דנה שרה גרוע את "דיוה" עם זיופים בתחרות מלכת היופי 98, ובאירוויזיון היא הדהימה. עדיין יש לדוד זמן להיתאמן, בקשר לקטע עם הקול הבס, חחחחחחחחחחחחחחחחח זה היה מצחיק. חחחחחחחחחחחחחחחחחח. אולי שיאפרו אותו חצי גבר חצי אישה. והוא יחליף צדדים על הבמה, וגם קולות. חחחחחחחחחחחחחחחח. אבל השיר נחמד. האתיופית הצטרפה, והלוליינים גם בטורקיה, ועופר יחגוג כפול. גם זכייה וגם ארוחה באיזבלה.

כן,זה היה לייב .

הוא שר די טוב לדעתי בLIVE שזו נקודה עצומה לזכותו. הבאלאנס עם המלווים היה זוועתי , בקושי שמעו אותם, אבל את זה כבר אמורים לפתור באיר' עצמו. אין אמנם העמדה אבל אני לא חושב שצריך יותר מידי ממנה , עם בימוי טוב של מצלמות וריגוש על ידי כך זה יכול להיות בהחלט לא רע . נקווה לטוב

kipod2

New member
היה נחמד

ביצוע נחמד מאוד! אני זוכר כמה זיופים של המנצחים ב-74' (ABBA)

kipod2

New member
הזיוף הכי גדול (לדעתי)

גילי וגלית. מה הם לא עשו חזרות?!

Itzik200

New member
לא חושב

יחסית לגילי שהיה בן 13 הוא שר מצויין חוץ מזיופון המפורסם שהיה לו הוא שר טוב כנ"ל גלית ששרה טוב אם כבר זיופים אז מוטי גלעדי וקיפי (האמת שעדין לא הבנתי מי זייף שם מבינהם..) או המלווה עם המקרופון הנופל מעולה עולה ואני לא רוצה להרגיז כמה חברי פורום כאן... אבל אם אני חושב על זה מכל אלה שהשתתפו באירוויזיון (מישראל) אחת הדוגמאות לזה שבהופעה חיה השיר לא היה נשמע כמו בסטודיו זאת ירדנה ארזי לא יודע למה אבל השיר לא היה נשמע טוב בלייב...

Friends Freak

New member
יש מישהו../images/Emo26.gif

שיכול לשלוח לי את ההופעה המפורסמת (ו"נטולת" הזיופים) של גילי וגלית

למעלה