העדכון היומי

TakTik

New member
העדכון היומי

השני שאני כותב אחרי שהראשון לא נשלח
לפי האתר וואן כפי הנראה אריק אג'יופור ישחק נגד הפועל ב"ש. בגלל פציעתו של אג'יופור וצבירת כרטיסים צהובים של אריק בנאדו, היתה צפויה בעיתה בעמדת הבלם אבל כפי הנראה אריק אג'יופור יספיק להחלים עד למשחק.... לפי העיתון "ידיעות אחרונות" יש חילוקי דיעות בין הנהלת חיפה לבין זאוטאוטס לפי העיתון,זאוטאוטס מעוניין להאריך את החוזה שלו בעוד שנתיים(כלומר עד לעוד 3 שנים) בעוד שחיפה,כרגע, מעוניינת לקיים רק את החוזה הקיים (כלומר עד לסוף העונה הבאה.

agent V

New member
../images/Emo45.gif אני גם יוסיף קצת..

עפ"י מעריב, קבוצת הפאר הקרואטית - היידוק ספליט, הביעה התעניינות בג'ובאני רוסו עקב הופעותיו המרשימות במדי מכבי חיפה ובמדי נבחרת קרואטיה. רוסו מסר בתגובה שאכן יש התעניינות בו מד הקבוצה אבל כרגע עזיבת מכבי חיפה אינה על הפרק מכיוון שיש לו חוזה במכבי חיפה לעוד שנתיים. כמו כן, עפ"י מעריב, ערוץ 10 מסרב לשנות את מועד משחקה של מכבי חיפה מול ב"ש, וכרגע המועד נשאר על יום שני. חיפה תערער על ההחלטה ותפנה היום להתאחדות במטרה להקדים את המשחק ליום ראשון.

TakTik

New member
מה לעשות....אין לי מעריב ../images/Emo13.gif

אם אני לא טועה רוסו שיחק בעבר בהיידוק ספליט...

O n y X

New member
יש את האתר של מעריב באינטרנט

ואתה לא טועה. חוץ מזה, שמעתי שרוסו לא ממש רוצה לעזוב...

agent V

New member
באמת? רוסו שיחק כבר בהיידוק ספליט?

אגב רוסו באמת אמר שהוא לא רוצה לעזוב ואני מצטט:" אני אוהב את ישראל בדיוק כמו שאני אוהב את ישראל. אין על מה לדבר, אני לא הולך לשום מקום וגם לא להיידוק ספליט." אגב, אפשר לראות את הכתבה בחלק הספורט של אתר מעריב: www.maariv.co.il

agent V

New member
חחח, טעות קטנה בציטוט ../images/Emo9.gif

*"אני אוהב את קרואטיה בדיוק כמו שאני אוהב את ישראל..."

agent V

New member
../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif

בכלל אפשר להוציא מהדורה שלמה של "הוצא מהקשרו" על דברים שאני אומר. (ע"ע השרשור של פורצה מילאן על ליגת האליפות
)

O n y X

New member
אני אתקשר מחר למחברי הספר...../images/Emo3.gif

אגב, אתה כותב לי באנגלית את מה שביקשתי ?

O n y X

New member
פחות או יותר

באופן כללי האתר מחכה רק לטקסטים שלך... אגב, יש פה למישהו תמונות מהמשחק בגראץ או מהאולד טראפורד?

agent V

New member
אוקיי, אגב תני קישור לאתר

אפילו אם הוא עדיין לא מוכן...

למעלה