העבודה הכי מוזרה שעשיתי

העבודה הכי מוזרה שעשיתי

פה אפשר לשרשר את העבודה הכי מוזרה שעשיתם, או אפילו סיטואציה ביזארית שהיתה לכם בעבודה.

ואני אתחיל

בעבודתי בגינון מישהי הזמינה אותנו לעבוד אצל בעלה, אלא שבעלה מת לפני כמה שנים. כלומר עבדנו בחלקת הקבר שלו. לפחות הלקוח הזה היה שקט ולא התלונן...

../images/Emo6.gif

לשימחתי לא עבדתי בעבודות מוזרות

עבדתי כמה ימים בפיצריה

ועבדתי כמה ימים בחנות מתנות , כלי בית, חנות קטנה כזאת עם אישה זקנה שנדמה היה לי שהיא לא סובלת אותי לא יודעת עד כמה זה נשמע מוזר אבל מי שמכיר אותי, ושומע שעבדתי אפילו לשעה בפיצריה, או בחנות כלי בית, נקרע עליי מצחוק :)

אני עובד בחנות מחשבים..

ובאה אלינו לקוחה שרצתה לקנות מסך. אנחנו מציגים לה את המסכים השונים שיש בתצוגה, ופתאום היא מוציאה חוט שבקצה שלו יש טבעת, ועושה איתו מעל המסכים כמו מטוטלת... ואז היא עוברת מעל כל מסך עם ה"מטוטלת" שלה ואומרת: "זה לא טוב...יש לו אנרגיות שליליות.." "זה גם לא טוב..הוא לא יחזיק מעמד..." וכו', והכל מול עיננו הנדהמות. בסוף היא ננעלה דווקא על המסך הכי מעפן...
יצורה..

פעם עבדתי בחלוקים עיתונים

באיזה חופשת סמסטר. לילה אחד בעודי מעיף עיתונים לחצרות של אנשים מהאוטו, העפתי עיתון ופגעתי במנורת חצר ושברתי אותה. בעל הבית ישב במרפסת עם הקפה של הבוקר (5:00) ולא אמר מילה. רשמתי על פתק את המספר טלפון שלי ונתתי לו שיתקשר אלי ויגיד לי כמה אני חייב לו על התיקון. עד היום אני מחכה שיתקשר אלי
.

../images/Emo6.gif הזכרת

לי קטע מצחיק על אחי. כשהוא היה בן 16 בערך, אז הוא וחבר שלו עבדו בחלוקת עיתון של העיר שלנו. בקיצור, אמא שלי נתנה להם עגלת קניות והם דחפו את העיתונים בפנים. הם היו חייבים לשים את העיתונים בשטח רחב ביותר בעיר. אחרי חודש הם יום אחד נישברו. אז קברנו את כל העיתונים שהצטברו להם בקבר אחים ליד הבית. זה היה כל כך מצחיק, כי הם פחדו שיגלו את הקבר ואת התרמית ואנחנו הרגענו אותם שאין להם מה לדאוג.

למעלה