הסיכום היומי

eranavni

New member
הסיכום היומי

לאור הבקשות הרבות ( תאמת רק ג´יאו ) החלטתי להביא בפניכם את גרסת העידכון היומי בגרסת ערן אני ישתדל להגיע לרמה של ירון אז מה היא לנו היום היום היא די משעמם 1) יש לנו שתי שרשורים שבדרך לשבור את השיא של דור השרשור של נועה 78 הודעות והשרשור הקודם של PERETZY שעומד על 92 הודעות 2) היום קרה הבלתי יאומן התקלקל לי המחשב ואף אחד ( ותאמת שרק ג´יאו ניסה לתקן לי ולא הצליח ) חבל 3) היום כמו בכל יום אלכס ניסה להוכיח לכולם כמה אמיגו טובה ומוטורולה מצויינת אבל בדוגרי 4) היום סוף סוף דור הוסיף תסקר שלו למפגש פורום מזל טוב ולא שכוח להצביע 5) ועוד שיגעון של ג´יאו ( כן הוא היה מאד פעיל היום ) להצביע לפלסטינאים THE END תאמת לא יצא מצחיק כי היא משעמם וגם כי נידפק לי המחשב אז אני לא יכול להוסיף כל מיני פרצופים מצחיקים אבל לפחות זה משהו המשך יבוא..... מאת
רן,,
בני
 

eranavni

New member
תיקון לסעיף 3

להוריד את הקטע של בדוגרי זה נירשם בתעות נ.ב אמור היא ליהיות רשום שם "אבל בדוגרי מה זה משנה יש לך מכשיר טוב ואתה מרוצה ממנו סבבה העיקר תהנה"
 

אלכס נ

New member
איזה לא נחמדים אתם

בן אדם השקיע, ובמקום לכתוב מחמאה, אתם מערערים את בטחונו האישי (של ערן). אז אני אגיב: כל הכבוד על הסיכום (אני באמת מתכוון לזה). זה יצא קצת שונה מהרגיל (הרי מישהו אחר כותב אותו) אבל זה נחמד ושונה לשם שינוי. המשך כך. יפה.
 

eranavni

New member
נעלבתי

ככה אתפ לא מגיבים לי תגידו אאפילו שיצא גרו העיקר תגיבו כי אני תרחטי בשביל זה
 

eranavni

New member
טב אני יודע שאני לא המקור אבל

אפשר גם לפרגן קצת תאמין לי שזה לא יהרוג אותך
 

idan3k

New member
הוא ביקש...

"...תגידו אאפילו שיצא גרו העיקר תגיבו..."
 
למעלה