הניסיון אחרון להעביר הודעה...

מירי,

New member
הניסיון אחרון להעביר הודעה...

ורוייקו אם אני לא מצליחה אני אצעק לך באי.סי!!! ראשית רוייקו כל הכבוד על היוזמה ועל שהיצלחת להביא את חרוזי אלינו!!! עכשיו לכולם יש לי שאלה: מה קורה כאן עם ריכוז הבעיות , אני כבר מכירה כמה מנותחים (מהפורום השני) ובלי כזה ריכוז גבוהה של בעיות , אני כבר 10 חודשים אחרי הניתוח , אומנם בלי ניפוח של הטבעת אבל בהחלט בלי בעיות כמו כאן... אולי זו רק תחושה שלי... שירז (נדמה לי) אין ספק שוויתור על האוכל ועוד יותר וויתור על האוכל כפיצוי על כל הבעיות האחרות שלנו גורם לתיסכולים , ולכן חייבים תמיכה - תמיכה מהקרובים ומחברים ותמיכה של פסיכולוג, לגבי ההרגשה הלא טובה - לדעתי צריך ללמוד לאכול, למרות שלא הצרתי את הטבעת ולמרות שאני כבר 10 חודשים אחרי (יוווווו איל עובר הזמן , רוייקו זוכר אותי בחששות שלפני?) אני עדיין מוצאת את עצמי עם מזון שקצת נתקע , או כאבים ולחצים מכיוון שאכלתי יותר מדי (אני כמעט לא מקיאה - אולי 3 פעמים בכל התקופה), אז לא להתיאש!!!

שלגיה**

New member
מירי את באמת נראית נפלא

מהמפגש האחרון שהיה אצל רוייקו (אני הייתי איתך בטרמפ עם ריקי לרחובות) את אכן נראית מעולה ואני כל כך גאה בך על ההתמדה החוזק והנחישות להצליח ולשמור על הכללים. הניתוח שלי כאמור עוד חודש (אפילו פחות- 12.07) וגם בוולפסון. מקווה להצליח כמוך להשתמע שלגיה*

מירי,

New member
מקווה שהפעם אני אצליח לענות!

כןןןןן... זיהיתי אותך מיד , וניסיתי להגיד לך כבר כשהודעת על המועד ב-ה-צ-ל-חה!!!!!!

רוני#

New member
שלגיה ........

מקוה שתשמרי היטב על התמונה שלך מהמפגש האחרון (זו שצילמתי ושלחתי לך בדוא``ל) - כדי להשוות אותה לתוצאות הניתוח . בכלל אני ממליץ על סידרת צילומים כעת - לפני ..... כי אח``כ זה ממש הופך לאטרקציה . זה מה שתסחבי קבוע בתיק , וזה מה שתולים כתמרור אזהרה על המקרר . רוני

רוייקו

New member
מירי היא דוגמא קלסית להצלחה

היא רזתה את מרבית המישקל העודף (95 אחוזי הצלחה !!!) מבלי שסגרו לה את הטבעת. הייתם מאמינים ? פששש מירי, את גדולה.

למעלה