הנה מישהי שרוצה לייצג את המדינה מאהבה

TaL53

New member
אם אתה מסרב להתייחס לקונטקנסט

אז אל תתמם לגבי האלימות והקיצוניות שלהם.

לך בדוק איך הם רואים את העולים, חוזרים בתשובה וכ'ו. להזכירך שיצאו כבר כמה פסקי הלכה לא הכי מחמיאים או מקבלים את האחר בנושא זה.

TaL53

New member
ובכל מקרה

החתונה הכי זולה בחו"ל אינה עולה עשרות אלפים, כפי שטענת.

Astroo

New member
אתה אומר את זה מנסיון, או מחיפושים בגוגל?

אני אישית התחתנתי בקפריסין (אומנם די מזמן), ויודע מנסיון שפחות מ-10000 לזוג זה לא יוצא.

TaL53

New member
כן, אני אומר את זה מניסיון

אומנם בפראג ולא בקפריסין.

costaet

New member
החתונה שלי בארה"ב עלתה פחות מ10K

גם אם תשכלל כרטיסי טיסה זולים לחוף המערבי ומלון זול לא תגיע ל10K שח...

Astroo

New member
לא יודע לגבי ארה"ב

אבל זוג כרטיסי טיסה לקפרוסין = 700 דולר, מלון 300 דולר ללילה לזוג, הסעות עוד 200 דולר. ארוחות עוד 300 דולר ליומיים. סה"כ 1500 דולר, לא כולל עלות החתונה עצמה.

TaL53

New member
אבל כל החבילה כולל חתונה,טיסות ומלון

משווקת ב-1200 לזוג, כולל הסעות למלון וחזרה.

Astroo

New member
בכל אופן, גם אם זה מסתכם רק בזה

זה 6000 ש"ח יותר מדי. במדינה מתוקנת אני אמור להיות מסוגל להגיע לעירייה הקרובה עם תעודת רווקות ולהתחתן.

TaL53

New member
שני הדברים קשורים

נישואים אזרחיים והשוות זכויות של זוגות חד מיניים הולכים ביחד ככה שלתמוך באחד ולבטל את השני זה לא ראוי.

Astroo

New member
אני לא מבטל את השני

אני רק אומר שהדבר הראשון בסיסי הרבה יותר מהשני. אם נקשור בין שני הנושאים לא נקבל לא את זה ולא את זה.

TaL53

New member
שניהם בסיסיים

אין הבדל בין זכויות וזכויות רק ע"ס זהות מינית.

Astroo

New member
לא בדיוק

נישואים חד מיניים זה טרנד חדש של העשור האחרון, וברוב מדינות העולם עדיין אינם אפשריים. לעומת זאת, נישואים הטרו-סקסואליים אזרחיים זה משהו שמקובל בכל העולם כבר מלפני מלחה"ע השניה.

TaL53

New member
אין קשר לטרנדים

לפני 100 שנה נשים לא יכלו להצביע בכלל וכיום גם בחלק מהמדינות נשים לא יכולות להצביע בבחירות, אז זה אומר שמאבקים לזכויות האישה פחות חשובים כי זה "טרנד"?!

העניין הוא נטו זכויות בסיסיות- כל אחד רשאי להינשא עם מי שהוא רוצה ובצורה שיבחר לו.

Astroo

New member
ובכל זאת

יש הרבה מאוד מדינות מערביות, שבהן נישואין חד-מיניים עדיין אינם אפשריים, למשל ארה"ב.

TaL53

New member
בארה"ב נושא הנישאוים הוא פנים מדינתי

וכלן כל מדינה קובעת את המדיניות שלה בנושא זה, בדומה לחינוך או להוצאות להורג. חלק גדול ממדינות המערב כיום או שכבר אפשרו נישואים כאלה או בדרך לשם, בכל מקרה הדרישה כיום בישראל היא לא הכרה רשמית אלא להשוואת זכויות. המצב האבסורדי הוא שחלק ממוסדות המדינה מכירות בנישואים חד מיניים וחלק לא- למשל מס הכנסה מכיר אבל ביטוח לאומי לא. לפעמים זה יוצא אפילו לטובת הזוגות- אם יש ילד הזוג נחשב חד הורי ואז יש לו הטבות.

Helio

New member
דתיים עוד לא אמרו את המילה שלהם

למעלה